[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #6016
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tavaliselt siis, kui downswing (tegelt tavaline jooks, et ei võida), siis need käed raskemini tulevad. Kui võidad, siis kuidagi kergelt. Graafiku peale küll pihensit ei löö, aga hea ikkagi vaadata.
    No ma rohkem hh-de jaoks. Hea kompaktne,saab filtreerida mida vaja. Raporteid vaatan ka ikka natukese üle,et ala ep-lt poleks hakanud rohkwm avama kui buttonilt ,või river calleff 0i lähedale poleks kukkunud
    Kui liiga palju numbreid punasega üle värvitud ja - märk ees ,siis võiks ka sisse minna kaema mis toimub
    Last edited by Söönlusikast; 03.10.24, 17:12.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #6017
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      No ma rohkem hh-de jaoks. Hea kompaktne,saab filtreerida mida vaja. Raporteid vaatan ka ikka natukese üle,et ala ep-lt poleks hakanud rohkwm avama kui buttonilt ,või river calleff 0i lähedale poleks kukkunud
      Kui liiga palju numbreid punasega üle värvitud ja - märk ees ,siis võiks ka sisse minna kaema mis toimub
      Kõik mingi õpivad ja ma klikin niisama nuppe

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6018
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Kõik mingi õpivad ja ma klikin niisama nuppe
        Swipema pidid ju. Mis valetad.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6019
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Kõik mingi õpivad ja ma klikin niisama nuppe
          Ma ei nimetaks seda õppimiseks. Pigem veendun,et autopilooti/brainfarti palju sisse ei viskaks. Ingame kerge unustada enda spewd ära ja vb laasi stiilis aju leiab kiire õigustuse ,aga trackeris raske põgeneda tõe eest. HRC grind kui rohkem käppa saan läheb juba õppimise alla.

          Edit. Unibetis saab edukalt ignoreerida enda vigu,kuna playerpool ikka üleprahi kerge ja nagunii HH-si sealt ka kätte ei saa. Hrc jaoks pean nagu kilplane prnt screene tegema gyazoga(tean,et macbookiga oleks palju lihtsam see prnt screenide tegemine,automaatselt salvestab järjest kuhugi mappi)
          Last edited by Söönlusikast; 03.10.24, 17:29.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6020
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Swipema pidid ju. Mis valetad.
            Praegu näiteks klikin täitsa.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6021
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Kaalust. Täna siis sain uueks rekordiks - numbriks 71kg.

              Väga pikalt, ligi poolteised kuud, tolgendas kaalunumber 72-73kg vahel.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Ülevaloleval graafiku tulemused kuni 24.09.2024.

              Sel perioodil 71.6kg tuli madalkaaluks, aga ei rohkemat. Lisaks enne seda perioodi sai kaotada kuskil 1kg, varasemad 2 kuni 3 ja isegi 4kg tempo asemel.

              See kõik on sellest, millest olen ka varasemalt siin kirjutanud, et päevas ilma erilise punnituseta kaotab umbes 130 grammi kaalu ja üks patu nädalavahetus nullib 25% sellest.

              Teisisõnu. Kui 30-päevases kuus kaotaks kaalu 130gx30=3,9kg ehk ligi 4kg, siis ühe patuse nädalavahetusega 97.5g päevas ehk ligi 3kg kuus, kahega kaks kg, kolmega üks ja neljaga kaal seisab või õrnalt langeb. Kõik ligilähedased numbrid, ilmselgelt.

              Saigi neid patu nädalavahetusi juba suht paljuks ja sealt see seisak ka tuli. Nüüd otsustasin, et viin asja õnneliku lõpuni ära. Pooleks jooksma ei hakka, kuid soov on oktoobri lõpuks 70kg märk kätte saada, hiljemalt novembri lõpuks.

              Olen tähelepannud muidugi, et kui rohkem pokkerit mängida, siis neid koogipäevi ei tule ehk toimib ikka see vana hea - hoia idioot hõivatud (keep idiot busy), siis ta ei saa lollustega tegeleda.

              Kuid tunnen, et seda pokkerit ka natuke liiga palju. Igatahes proovin see nädalavahetus ka "pattustest" puhas olla, siis on täiesti lootust, et 70kg ka see kuu kätte saan, sest iga nädalavahetus patuvaba on liiga raske (ja ka mõttetu) olla.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6022
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Ja üks asi veel. Järgmine aasta saan 40, kuid see aasta avastasin, et kuidas õigesti tekikotte panna, siis nüüd see nädal avastasin mee. Polegi vist elus kunagi mett ostnud.

                See on ikka jõhker asi. Suure supilusikaga tee sisse (ärge hakake mulle siin keevast veest ja seoses sellega mee omaduste kadumisest jahuma, okei?) ja siis ülejäänud, mis lusika külge, sööd ära.

                Ja no ma ei tea. Kas mina olen mutant või väärakas, kuid mee spetsiilist maitset ja magusatunnet tunnen isegi järgmisel päeval aeg-ajalt suus.

                Muidugi enne, kui lusikat puhtaks limpsida, tuleb endaga leping sõlmida, et purgile läheb kohe kaas peale ja riiulisse ning ei ühtegi uut lusikat hetkel enam. Muidu võibki sinna purgi äärde jäädagi.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #6023
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Ei ole mutant, täitsa Orc oled

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #6024
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Krt vb asi selles ,et minu subjektiivne vaatenurk hoopis teise mätta otsast- kui ma oleks ala 80(ehk enda normaalkaalus) ma üldse ei sweatiks 1-3kg swinge üles/alla. Peaasi,et downswingid ka on ,mitte ainult upswingid.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6025
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Krt vb asi selles ,et minu subjektiivne vaatenurk hoopis teise mätta otsast- kui ma oleks ala 80(ehk enda normaalkaalus) ma üldse ei sweatiks 1-3kg swinge üles/alla. Peaasi,et downswingid ka on ,mitte ainult upswingid.
                      Süües kasvab isu ja rohi on alati mujal rohelisem. Teisisõnu, inimene on ahne ja tahab alati rohkem.

                      "Kui ma oleksin 400NL 2BB võitja, siis ma enam üles ei liigukski, sest saaksin ju väga hästi ära elatud."

                      Võib-olla ei liiguks, kes teab, aga soov on ikka saada jälle see samm kõrgemale. Iseasi, kas seda sammu võetakse ette.

                      Kaalu puhul on veel üks argument. Lõpuloo räägib siiski keha, rahulolu ja varajasemad kogemused. Vinti ei maksa üle keerata, kuid olen kunagi ka 60kg juures ära käinud ning enam-vähem tean, mida ma tahan.

                      Seepärast ehk mul ka natuke lihtsam. Muidugi vanaduses pole see keha enam päris see, mis nooruses, kui ma veel hästi kena olin ja veel...

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Ei ole mutant, täitsa Orc oled
                      ... Orc ei olnud.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6026
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Ja rääkides sellest Toodzi Orcist (eeldan, et see tuleb sealt), siis sõimaku Optibeti

                        Kirjapilt on OrcPutinsKiller.

                        Kui näiteks kirjapilt oleks hoopis DwarfGimlisKiller, siis ei ole ju tegu dwarf'i ehk päkapikupikuga, kes hävitab Gimlisid, vaid päkapiku Gimli hävitajaga.

                        Probleemiks on see, et Optibetis ei ole lubatud ülakomad, et eristada mitmust omastavast käändest. Antud nimes siis on OrcPutin üks, mitmust ei ole, vaid on 's ning killer.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #6027
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ja üks asi veel. Järgmine aasta saan 40, kuid see aasta avastasin, et kuidas õigesti tekikotte panna, siis nüüd see nädal avastasin mee. Polegi vist elus kunagi mett ostnud.

                          See on ikka jõhker asi. Suure supilusikaga tee sisse (ärge hakake mulle siin keevast veest ja seoses sellega mee omaduste kadumisest jahuma, okei?) ja siis ülejäänud, mis lusika külge, sööd ära.

                          Ja no ma ei tea. Kas mina olen mutant või väärakas, kuid mee spetsiilist maitset ja magusatunnet tunnen isegi järgmisel päeval aeg-ajalt suus.

                          Muidugi enne, kui lusikat puhtaks limpsida, tuleb endaga leping sõlmida, et purgile läheb kohe kaas peale ja riiulisse ning ei ühtegi uut lusikat hetkel enam. Muidu võibki sinna purgi äärde jäädagi.
                          Issand sa saad juba 40 vä?Olid ju alles 20-ne nolk:) aeg lendab!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6028
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Issand sa saad juba 40 vä?Olid ju alles 20-ne nolk:) aeg lendab!
                            Ma pole kunagi 20 olnudki ju. Ajad kellegiga sassi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6029
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Toodz ka eetris: https://www.twitch.tv/toodz

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #6030
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Täna on age of empiresis red bulli turna

                                Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                                Comment

                                Working...