[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6766
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Räpina baaridaamid peavad pesukaitsmed alla panema järgmine kord kui tuled.

    Toozi kanalil võidetud, Toodiz kanalile jääb (oma kasumi võtan ära)

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #6767
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Räpina baaridaamid peavad pesukaitsmed alla panema järgmine kord kui tuled.
      Sellega saaks chesterfieldi 500sel 9 rebuy teha

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6768
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Sellega saaks chesterfieldi 500sel 9 rebuy teha
        Sina ju toetad seda nomenklatuuri.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6769
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Sellega saaks chesterfieldi 500sel 9 rebuy teha
          Ja seda ühe spinniga. Riigikogulased peavad terve kuu orjama selle jaoks

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6770
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Sina ju toetad seda nomenklatuuri.
            No tõesti on hea koht pokkeri jaoks

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6771
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Oi kurja. Vaatasin ühte uudistemagazini tõrvikurongkäigust. Umbes pidi ala 6 tuhat inimest olema. Nende seast valiti ala 6-7 inimest kes said ka mikrisse sõna. Ütlen ausalt nende peal ei julgeks poolt häältki anda ekre-le eales. (Minu arust eelmine aasta oli sama nali). Kas see nagu varjatud mõjutamine,et inimesi parempoolest eemale hoida/kõik 6000 ongi vb sellised kahtlasemad/ükski adekvaatsem kuju polnud nõus magazini mikrisse rääkida?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6772
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Oi kurja. Vaatasin ühte uudistemagazini tõrvikurongkäigust. Umbes pidi ala 6 tuhat inimest olema. Nende seast valiti ala 6-7 inimest kes said ka mikrisse sõna. Ütlen ausalt nende peal ei julgeks poolt häältki anda ekre-le eales. (Minu arust eelmine aasta oli sama nali). Kas see nagu varjatud mõjutamine,et inimesi parempoolest eemale hoida/kõik 6000 ongi vb sellised kahtlasemad/ükski adekvaatsem kuju polnud nõus magazini mikrisse rääkida?
                Jup. Nii tehaksegi ju. Tavapärane lähenemine.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6773
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Jup. Nii tehaksegi ju. Tavapärane lähenemine.
                  Miks presindendi vastuvõtul sama lähenemist ei kasutatud? Ma nägin vähemalt 10+ kandidaati kelle peale teleka oleks hääletuks pannud vist

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6774
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



                    Valetasin. Väga valetasin. Ikka päris hästi saab ju RB-d.... + cashdollarid leaderboardilt.

                    E: See isegi ju päris räige.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6775
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Miks presindendi vastuvõtul sama lähenemist ei kasutatud? Ma nägin vähemalt 10+ kandidaati kelle peale teleka oleks hääletuks pannud vist
                      Kes maksab, see tellib muusika. Saksamaal näiteks on "tulemüüri" poliitika mitte varjatud, nagu meil, vaid täiesti avalik.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6776
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        See, mis Zelenskii, Trumpi ja Vance vahel toimus, oli päris kole vaatamine. Ma ei hakka sisu üle üleüldse arutamagi, aga see ei olnud diplomaatia.

                        Ja lisan siia ka ühe kaadri, mis siis iseloomustab seda diplomaatiat:



                        Keegi midagi ei ütle. Lisaks Vance'i irvitab veel kaasa. Loodan, et Glenn on nii kõva mees ja küsib sama küsimust ka näiteks siis, kui Saudid on külas ja loodan, et siis Vance'i ja Trump ka kaasa irvitavad.

                        Millegipärast arvan, et see poleks nii ja siis läheks käiku topeltstandard.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6777
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          See, mis Zelenskii, Trumpi ja Vance vahel toimus, oli päris kole vaatamine. Ma ei hakka sisu üle üleüldse arutamagi, aga see ei olnud diplomaatia.

                          Ja lisan siia ka ühe kaadri, mis siis iseloomustab seda diplomaatiat:



                          Keegi midagi ei ütle. Lisaks Vance'i irvitab veel kaasa. Loodan, et Glenn on nii kõva mees ja küsib sama küsimust ka näiteks siis, kui Saudid on külas ja loodan, et siis Vance'i ja Trump ka kaasa irvitavad.

                          Millegipärast arvan, et see poleks nii ja siis läheks käiku topeltstandard.
                          Enne valimisi ütlesin naisele,et ameeriklastele endale oleks hea kui trump võidaks. Lapsevanemana ka nagu parem,kui trump võidab-et see vasakdebiilsus kõik sealt ju tulemas meile. Tavalise kodanikuna venemaa kõrval tõmbab persse krampi natukese,et trump võidab.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6778
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Postimehes on muidugi räme faktiviga:
                            Muude asjade seas päris ärritunud Trump Zelenskõilt, kas tal üldse on ülikond ja märkis, et «paljud ameeriklased» ei pea tema mitteametlikku riietust sobivaks.

                            Ja teade toimetajale nuppu neil muidugi pole.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6779
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Enne valimisi ütlesin naisele,et ameeriklastele endale oleks hea kui trump võidaks. Lapsevanemana ka nagu parem,kui trump võidab-et see vasakdebiilsus kõik sealt ju tulemas meile. Tavalise kodanikuna venemaa kõrval tõmbab persse krampi natukese,et trump võidab.
                              No sellise suhtumisega ei too mitte hull Kaja Kallas sõda meile lähemale, vaid Trump ja Vance või vähemalt ei vii nad sõda kaugemale ega rahule lähemale.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6780
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                No sellise suhtumisega ei too mitte hull Kaja Kallas sõda meile lähemale, vaid Trump ja Vance või vähemalt ei vii nad sõda kaugemale ega rahule lähemale.
                                Eks meil väike mrp tehakse vol 2. Kui mõni lapselapselapse laps elus ,saab lugeda ajaloo raamatutes. Mind alati pannud imestama,et ühegi otsese vaenlaseta usa paneb (suvalt panen nr ala trioljoneid) kaitse peale,et kuidas ühelgi kodanikul ei hakka võbelema,et kahtlane liin. Miks mingi suvaterrorirühm viitsis 6k+km eemal mingite lennukitega midagi korraldada mingite tornide osas. Ma ei räägi üldse vandenõudest ,lihtsalt siuke mõttetera .Umbes sama ,mida vist isegi venemaa propagandas keegi ei julgeks öelda,et eesti kohe tuleb venemaad ründama.

                                Comment

                                Working...