[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5986
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    See on lõpukaart. Seda ei taha taroladumises keegi.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #5987
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      See kaka oma on küll vinge, optibeti profiili pildiks panema

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5988
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Uus episood

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #5989
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Uus episood

          Seda hoiulaenu tüübi roosi uut episoodi pole ? Nüüd kus riik jälle vätnud plaani ette hoiulaenu ühistuid kottima hakata ,tahaks kuulda mis jutt tuleb

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5990
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            See kaka oma on küll vinge, optibeti profiili pildiks panema
            See parem:

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5991
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Või äkki see? Kui Paavli kaltsukas käid, ju siis Olerexi frankfurter ka teemas.



              E: Üks veel

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5992
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Maasikas ? Eile sain mast vs mast ja sealt flipi pileti. Täna siis $19.55 selle eest saanud. Pole paha, sest sain raha ?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #5993
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Maasikas ? Eile sain mast vs mast ja sealt flipi pileti. Täna siis $19.55 selle eest saanud. Pole paha, sest sain raha ?
                  Ma hitin üldiselt neid 10+ iga kuu ~200-400$ kuus keskmiselt.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5994
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Ma hitin üldiselt neid 10+ iga kuu ~200-400$ kuus keskmiselt.
                    No ma olen 0.02 crusher kah, mitte RB pro. Ma peksa nii tihti ei saa.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5995
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      No ma olen 0.02 crusher kah, mitte RB pro. Ma peksa nii tihti ei saa.
                      Ma võidan 300+bb potte palju

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5996
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Vastane reg. Ei töötanud. Mõte hea ja mäng isegi meeldis. Iseasi, kas just see on kõige õigem ja parem koht. See jääb saladuseks.

                        GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players

                        ? UTG: $48.90
                        ? MP: $50.00
                        ? CO: $53.21
                        ? BTN: $45.58
                        ? SB: $106.29
                        ? Hero (BB): $53.97

                        ? Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has A T
                        fold, fold, fold, fold, SB raises to $1.50, Hero raises to $4.00, SB calls $2.50

                        ? Flop: ($8.00, 2 players) 2 2 7
                        SB checks, Hero checks

                        ? Turn: ($8.00, 2 players) K
                        SB checks, Hero bets $4.25, SB raises to $13.00, Hero raises to $49.97 and is all-in, SB calls $36.97

                        ? River: ($107.94, 2 players) 3

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Õpikunäide, miks ei tohi AQ niti vastu flattida, kui ei osata foldida. Korduvalt olen seda viga näinud ja ma olen nitt. Me kõik teeme neid riveri calle, sest "äkki" olukord jääb mängu. Ja preflop sizing on fine - see ei ole mu standard, aga ma ei ütle, et miks siin oli nii.

                        GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players

                        ? UTG: $39.16
                        ? MP: $55.06
                        ? Hero (CO): $50.00
                        ? BTN: $53.43
                        ? SB: $59.25
                        ? BB: $58.59

                        ? Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has K A
                        fold, fold, Hero raises to $1.50, BTN raises to $4.50, fold, fold, Hero raises to $8.75, BTN calls $4.25

                        ? Flop: ($18.25, 2 players) 5 2 2
                        Hero checks, BTN checks

                        ? Turn: ($18.25, 2 players) A
                        Hero bets $9.00, BTN calls $9.00

                        River: ($36.25, 2 players) 7
                        ? Hero bets $32.25 and is all-in, BTN calls $32.25

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Kel midagi öelgu, rääkigu nüüd või vaikigu igavesti!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5997
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Siis ka üks eilne käsi. Taaskord õpikunäide nagu ülaltoodud AQ käsi. Üleüldse see on üks käsi, mis peaks minema uue pokkeriõpiku "Pokkeriga Tupikteel?" peatüki "Pangavõimalused" alla.

                          GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players

                          ? UTG: $50.09
                          ? MP: $41.31
                          ? CO: $79.58
                          ? BTN: $50.00
                          ? Hero (SB): $50.69
                          ? BB: $101.50

                          ? Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has T T
                          UTG raises to $1.05, MP calls $1.05, fold, fold, Hero raises to $6.00, BB calls $5.50, fold, MP calls $4.95

                          ? Flop: ($19.05, 3 players) 2 Q J
                          Hero checks, BB checks, MP checks

                          ? Turn: ($19.05, 3 players) 8
                          Hero bets $3.28, BB calls $3.28, MP calls $3.28

                          ? River: ($28.89, 3 players) Q
                          Hero checks, BB checks, MP bets $5.00, Hero calls $5.00, BB calls $5.00

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Käes juhiksin tähelepanu BB-le, kes samuti maksis. Hero saab 1:6.7 pangatõenäoust ehk 13% ajast tuleb võita, mis näitab, et praktikas see ka ära tuleb ning BB sai 1:7.7 ehk 11%, mis ka tõenäoliselt temal praktikas ära tuleb. Seda siis mängijate vastu, kes ilmselgelt tõenäosustest ei tea midagi.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #5998
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Vastane reg. Ei töötanud. Mõte hea ja mäng isegi meeldis. Iseasi, kas just see on kõige õigem ja parem koht. See jääb saladuseks.

                            GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players

                            ? UTG: $48.90
                            ? MP: $50.00
                            ? CO: $53.21
                            ? BTN: $45.58
                            ? SB: $106.29
                            ? Hero (BB): $53.97

                            ? Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has A T
                            fold, fold, fold, fold, SB raises to $1.50, Hero raises to $4.00, SB calls $2.50

                            ? Flop: ($8.00, 2 players) 2 2 7
                            SB checks, Hero checks

                            ? Turn: ($8.00, 2 players) K
                            SB checks, Hero bets $4.25, SB raises to $13.00, Hero raises to $49.97 and is all-in, SB calls $36.97

                            ? River: ($107.94, 2 players) 3

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Õpikunäide, miks ei tohi AQ niti vastu flattida, kui ei osata foldida. Korduvalt olen seda viga näinud ja ma olen nitt. Me kõik teeme neid riveri calle, sest "äkki" olukord jääb mängu. Ja preflop sizing on fine - see ei ole mu standard, aga ma ei ütle, et miks siin oli nii.

                            GG Poker - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players

                            ? UTG: $39.16
                            ? MP: $55.06
                            ? Hero (CO): $50.00
                            ? BTN: $53.43
                            ? SB: $59.25
                            ? BB: $58.59

                            ? Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has K A
                            fold, fold, Hero raises to $1.50, BTN raises to $4.50, fold, fold, Hero raises to $8.75, BTN calls $4.25

                            ? Flop: ($18.25, 2 players) 5 2 2
                            Hero checks, BTN checks

                            ? Turn: ($18.25, 2 players) A
                            Hero bets $9.00, BTN calls $9.00

                            River: ($36.25, 2 players) 7
                            ? Hero bets $32.25 and is all-in, BTN calls $32.25

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Kel midagi öelgu, rääkigu nüüd või vaikigu igavesti!

                            Selles AT käes võiks ikka mingi blocker olla nagu Ac, Qc? või mingi kehva 7 blufiks keerata (kui neid üldse ranges on) või isegi K5 tüüpi käed.

                            Kas alla 3x 3betid ongi mingi standard nüüd tava laudades?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5999
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Selles AT käes võiks ikka mingi blocker olla nagu Ac, Qc? või mingi kehva 7 blufiks keerata (kui neid üldse ranges on) või isegi K5 tüüpi käed.

                              Kas alla 3x 3betid ongi mingi standard nüüd tava laudades?
                              Sealt ATs käes ei saaks ju A olla blokker või mida A blokeerib? Meie enda nutmastiõmmet siis? Sellega sisse ajada nagu poleks erilist probleemigi.

                              Meie ATs käsi pigem blokeeribki seda, et vastasel saab olla vähem AX kombosid, mis tähendab, et temal on väiksem tõenäosus omada nutmasti või nutmastitõmmet.

                              Q puhul, kas parem ei olegi see, et tal Q oleks lahtine ja näiteks läks sellega check-raise peale rumalusest, kuid nüüd kui ma temast üle tulen, siis loobub.

                              Ta range seal tundubki, kas nuts või sittagi ja seepärast ka nuppe kütsin. Kole raske on tal isegi KX seal callida, kuid need nitid ei julge KX raiseda ning kui julgevad, siis foldivad.

                              Kas alla 3x 3betid ongi mingi standard nüüd tava laudades?

                              Eip. Ma paneks tegelt hea meelega 12-14x, kuid praktika näitab, et see pole parem (vähemalt 0.02 crusherile).

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #6000
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Sealt ATs käes ei saaks ju A olla blokker või mida A blokeerib? Meie enda nutmastiõmmet siis? Sellega sisse ajada nagu poleks erilist probleemigi.

                                Meie ATs käsi pigem blokeeribki seda, et vastasel saab olla vähem AX kombosid, mis tähendab, et temal on väiksem tõenäosus omada nutmasti või nutmastitõmmet.

                                Q puhul, kas parem ei olegi see, et tal Q oleks lahtine ja näiteks läks sellega check-raise peale rumalusest, kuid nüüd kui ma temast üle tulen, siis loobub.

                                Ta range seal tundubki, kas nuts või sittagi ja seepärast ka nuppe kütsin. Kole raske on tal isegi KX seal callida, kuid need nitid ei julge KX raiseda ning kui julgevad, siis foldivad.

                                Kas alla 3x 3betid ongi mingi standard nüüd tava laudades?

                                Eip. Ma paneks tegelt hea meelega 12-14x, kuid praktika näitab, et see pole parem (vähemalt 0.02 crusherile).
                                Et sinu ATs ei bloki tema Ac, oleks sul kasvõi AsJc siis blokid tema AcJc.

                                Idee järgi jah tal peab olema mast või parem seal spotis ja peab palju foldima.

                                Eks see AT on üpris bottom range seal boardil ja neid on alati ok bluffida :D

                                Comment

                                Working...