[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6061
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    No ja võtame universumi koha pealt hästi lihtsa ja loogilise teema. Aeg ei ole konstantne suurus. Liigu valguskiirusel ja sa ei vanane (praktikas ei ole see iniemsena võimalik, aga teoorias on). Ja kui sa nüüd mõtlema hakkad, et siis sa ei vanane.... aeg seisab... Võid hakata fantaasiat nüüd keerutama.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #6062
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      No ja võtame universumi koha pealt hästi lihtsa ja loogilise teema. Aeg ei ole konstantne suurus. Liigu valguskiirusel ja sa ei vanane (praktikas ei ole see iniemsena võimalik, aga teoorias on). Ja kui sa nüüd mõtlema hakkad, et siis sa ei vanane.... aeg seisab... Võid hakata fantaasiat nüüd keerutama.
      Jälle siuke asi mida oleks suht -ev hakata mõtlema pre-magamist

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6063
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Jälle siuke asi mida oleks suht -ev hakata mõtlema pre-magamist
        Hästi lambi näide, et kui sa oleksid koos suure pauguga startinud valguskiirusel ja su käe peal oleks kakahirmutise suur Aegaon kell, mis paugu hetkel näitas 00:00:00. Siis praegu käe peal kella vaadates oleks see ikka 00:00:00. Kui nüüd universum hakkab taas kokku tõmbuma ja saabub universumi lõpp peaks see kell ikka su käe peal 00:00:00.

        See absurdne näide, ära seda päris 1:1 võta, kuid teoreetiliselt võiks selline olukord eksisteerida. Seega, kui sa teoreetiliselt saaksid seal olukorras olla ja elaksid kogu tsükli - universumi paisumine ja kokkutõmbumine (me ei tea seda, kas see üldse on võimalik) üle, siis polnudki su jaoks mingit aega.

        Samas, kui pole aega, siis kas on üldse midagi? Aeg ju loob meile midagi - hetke. Kui hetke poleks, siis... kas oleks midagi? Seega polegi see asi üldse nii imelik, et mitte midagi ei ole. Me ise defineerime omale selle "midagi".

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6064
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Kell 19 läheb ka Toodz eetrisse. Mina mängin küll kolmevõistlust kaasa, kuid striimis vaatan pigem Toodzi.

          Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6065
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            PartyGaming - 500/1000 NL (8 max) -
            Kolmevõistlus, Holdem - 7 players


            ? UTG: 103.46 BB
            ? UTG+1: 97.78 BB
            ? MP: 102.12 BB
            ? Hero (CO): 97.78 BB
            ? BTN: 94.78 BB
            ? Rlfarmer32: 103.08 BB
            ? BB: 101.12 BB

            ? Pre Flop: (pot: 2.34 BB) Hero has J Q
            fold, fold, fold, Hero raises to 3.5 BB, fold, Rlfarmer32 calls 3 BB, fold

            ? Flop: (8.84 BB, 2 players) J 4 Q
            Rlfarmer32 bets 4.42 BB, Hero raises to 94.16 BB, Rlfarmer32 calls 89.74 BB

            ? Turn: (197.16 BB, 2 players) 8

            ? River: (197.16 BB, 2 players) K

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6066
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Persse. Panin SM sitakatesse rohkem raha, kui pilet väärt oli :D Olgu, mitte nii hull, aga suht.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6067
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Paar võtmekätt ka:

                PartyGaming - 1400/2800 NL (8 max)
                Kolmevõistlus, Holdem - 8 players


                ? Hero (UTG): 62.59 BB
                ? UTG+1: 42.2 BB
                ? MP: 19.55 BB
                ? MP+1: 62.42 BB
                ?vadimaguk: 25 BB
                ? BTN: 31.32 BB
                ? SB: 55.74 BB
                ? BB: 58.37 BB

                ? Pre Flop: (pot: 2.47 BB) Hero has 9 9
                Hero raises to 2.4 BB, fold, fold, MP+1 calls 2.4 BB, vadimaguk raises to 24.87 BB, fold, fold, fold, Hero raises to 62.46 BB, fold

                ? Flop: (54.62 BB, 2 players) 8 J 3

                ? Turn: (54.62 BB, 2 players) 7

                ? River: (54.62 BB, 2 players) 7

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6068
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  PartyGaming - 4000/8000 NL (8 max),
                  Kolmevõistlus, Holdem - 6 players


                  ? UTG: 17.97 BB
                  ? MP: 25.05 BB
                  ? CO: 44.31 BB
                  ? BTN: 20.98 BB
                  ? TurboTerminaato: 27.4 BB
                  ? Hero (BB): 44.49 BB

                  ? Pre Flop: (pot: 2.25 BB) Hero has 9 9
                  fold, fold, fold, fold, TurboTerminaato raises to 2 BB, Hero raises to 44.37 BB, TurboTerminaato calls 25.27 BB

                  ? Flop: (55.29 BB, 2 players) Q 5 J

                  ? Turn: (55.29 BB, 2 players) 6

                  ? River: (55.29 BB, 2 players) 5

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6069
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Selle kolmevõistluse üks häda on see, et nad lõpetavad striimi varem ära. Striim võiks ikkagi kesta turniiri lõpuni ja kui saatejuhil pole tuju mängida, siis võiks kommenteerida turniiri, nii nagu Toodz teeb.

                    See turniir on ju üks osa saatejuhi punktidest ja juba seetõttu võiks saatejuht olla turniiri lõpuni, olenemata, kas ta on turniirilt kukkunud või mitte.

                    Panin siis kõrvale Godhyri twitchi mängima, laseb slotte hetkel: https://www.twitch.tv/godhyr

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6070
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Kui keegi tahab omale pokkeriavatari:

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6071
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Söönlusikast ja Kaka käisid Chesteris

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6072
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Söönlusikast ja Kaka käisid Chesteris

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Sa vist unustasid onu sämmi skripti mulle juurde lisada
                          Aga tulevikus täitsa nobe,miks kaka nii surnud välja näeb?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6073
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Sa vist unustasid onu sämmi skripti mulle juurde lisada
                            Aga tulevikus täitsa nobe,miks kaka nii surnud välja näeb?
                            Downswing ja ei saanud Swedist laenu. Kehvad ajad kakal.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6074
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Liigaturka ka kotis.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Esialgsed tabelitulemused
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6075
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Liigaturka siis tõi SM sitakate donkamise papi tagasi. Järgmiseks pühapäevaks siis $109 pilet ka. Mõtlema, kus selle laiaks lööma.

                                Comment

                                Working...