[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #6046
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    No see ikka väga ekstreemne muutus :D Kahjuks hetkel ei ole meeles mis nimega see vend oli aga eks lauas tuleb meelde.

    Aga eks ma olen ka kunagi naise pulti lasknud kui endal pidu pikale läinud (freerollidel tho)
    Ma ei luba naisel grindimasinast ilmateadetki vaadata,rääkimata freerollide mängimisest. Ta iföön maksis ka rohkem kui mu grindimasin,vaadaku sealt oma asju.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6047
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Aga sul nüüd pt olemas,tee mingi test mõne sellisega. Tee prnt screen gg hudist ja tõmba käed alla,vt mis pt4 räägib ta kohta pikemalt.
      Edit mõned profid ju tilgutavad rocki ka alla, äkki 60/3/2 oli täis kui tinavile ja pooleldi magas ja järgmine päev sai kaineks
      No statid ei kattu kohati ka objektiivsete datamine saitidega. Aga seal võib olla põhjendus, et fish midagi õppinud ja lugenud.

      Teisek botiomanikel võib ka õigus olla, et keskmine fish üle 1000 käe ei mängi, sest nad ei ole eriti rõõmsad, kui kamba regularide käest peeruvahele saavad.

      Tupiktee nende jaoks, kes pidevalt peerukasse saavad. Seletab ehk mõndagi

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6048
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Ma ei luba naisel grindimasinast ilmateadetki vaadata,rääkimata freerollide mängimisest. Ta iföön maksis ka rohkem kui mu grindimasin,vaadaku sealt oma asju.
        Tra, kohe näha, kelle jalas püksid on.

        Siin Maarjamaal saavad mõned naised koslepit näiteks selle eest, kui rosolje sisse vale suurusega tükid lõiganud, sina siin ostad ifööne.

        Mõnes peres oodatakse jõule mitte elevuse, vaid hirmuga. „Kartsin kõiki pühi, mil pean mehega pikemalt koos olema,“ tunnistab Mari, kes sai jõulude ajal koslepi näiteks selle eest, et oli rosolje liiga peeneks hakkinud.


        Näitena toob Mari välja jõuluõhtu, kui tegi rosoljet ja mees lendas turja, miks kartuli ja muude koostisosade tükid on liiga väikesed. „Teadsin, millise suurusega kartul peab olema, aga mees jubedalt vihastas. Tüli tekkis nii mõttetust asjast.“

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6049
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Tra, kohe näha, kelle jalas püksid on.

          Siin Maarjamaal saavad mõned naised koslepit näiteks selle eest, kui rosolje sisse vale suurusega tükid lõiganud, sina siin ostad ifööne.

          Mõnes peres oodatakse jõule mitte elevuse, vaid hirmuga. „Kartsin kõiki pühi, mil pean mehega pikemalt koos olema,“ tunnistab Mari, kes sai jõulude ajal koslepi näiteks selle eest, et oli rosolje liiga peeneks hakkinud.


          Näitena toob Mari välja jõuluõhtu, kui tegi rosoljet ja mees lendas turja, miks kartuli ja muude koostisosade tükid on liiga väikesed. „Teadsin, millise suurusega kartul peab olema, aga mees jubedalt vihastas. Tüli tekkis nii mõttetust asjast.“
          Terve delfi imelikke asju täis viimasel ajal. Nagu poleks millestki enam kirjutada.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6050
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Terve delfi imelikke asju täis viimasel ajal. Nagu poleks millestki enam kirjutada.
            Täpsuse huvides - see on 2023. aasta detsembri artikkel. Delfi tahtis tol hetkel meelde tuletada naistele, et rosolje tükid võiksid ikkagi olla õiges suuruses. Nihik ja nurgik kööki!

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6051
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Täpsuse huvides - see on 2023. aasta detsembri artikkel.
              Ega minu mõte sellest ei muutu. Tahtsin mainida nagunii.
              Kuradi pealehe uudis oli mingi hetk,et kehaline kasvatus on nüüd liikumisõpetus.....

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6052
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Nats editisin oma kommi. Tegelt mõtlema hakata, siis päris tilti ajaks, kui rosoljes tükid pole perfektsed kuubikud. Üks korralik kuklamats selle eest võiks olla ju põhjendatud.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6053
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Ja üldse selle liikumisõpetusega(endine kehaline kasvatus) ,hindeid ka enam ei panda. Võrrelda ei tohi üksteist. Järgmine samm see ,et pole võitjaid ega kaotajaid(ala kui sportmängud:koss,jalka jne)..... minu küsimus,mis krdi tuleviku töövõimetuspensionäre siin üritatakse kasvatada...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6054
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Ja üldse selle liikumisõpetusega(endine kehaline kasvatus) ,hindeid ka enam ei panda. Võrrelda ei tohi üksteist. Järgmine samm see ,et pole võitjaid ega kaotajaid(ala kui sportmängud:koss,jalka jne)..... minu küsimus,mis krdi tuleviku töövõimetuspensionäre siin üritatakse kasvatada...
                    Tänapäeval ajateenistuses isegi ju kollektiivkaristused keelatud ❄

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6055
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Tänapäeval ajateenistuses isegi ju kollektiivkaristused keelatud ❄
                      Ma imestan,et ajateenistus kui selline üldse veel lubatud, orcputin naerab pihku kogu selle lääne pehmostumisele .Putja järglane ,kui praegused noored täiskasvanuks saavad läänes.... nagu donkament istuks nl2 lauda.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6056
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Ma imestan,et ajateenistus kui selline üldse veel lubatud, orcputin naerab pihku kogu selle lääne pehmostumisele .Putja järglane ,kui praegused noored täiskasvanuks saavad läänes.... nagu donkament istuks nl2 lauda.
                        Me tegelikult päriselt ei tea, mida orcputin mõtleb ja kas ta päriselt ka midagi teab, mis läänes toimub.

                        Võtame näite. Vahetult enne UA sõjaretke olid lääneühiskonnas liberaarsed koalitsioonid kokku kukkumas absurdsete piirangute tõttu. Piiranguid taheti veelgi karmistada ja apartheidi juurutada.

                        Orcputin oleks võinud mõninga aja veel oodata kuniks lääs end täielikult killustab ja alustanud Ukraina sõjaretke mitte enam absursdse "denatsifiseerimisega", vaid näiteks "kaitsmaks kodanikke sundsüstimise eest".

                        Sel juhul planeeritud marss Kiievisse oleks võinud isegi õnnestuda. Samuti oleks orcputini sõjaretk võinud leida retkele õigustust ja killustatud lääneühiskondades isegi poolehoidu. Veel enam - palveid, et äkki orcputin tuleb päästab ka neid sundsutsu ja bioloogilise nõelapadja staatuse eest.

                        Orcputin aga otsustas alustada sõjaretke. Kui kuu varem karjuti, et kõik, kes ei süsti ja ei kanna maski, on mõrvarid - siis orcputini tõttu olid need samad inimesed maskita ja süstita massides vabakal. Ime väel oli koroona kadunud. Ühe päevaga. 24 tundi. Mitte ainult Eestis - kogu maailmas.

                        Liberaarsed koalitsioonid kaotasid küll hääli, kuid ei kukkunud kokku, sest orcputin päästis nad sõjaretkega. Idapiiririikide koalitsioonid, mis peaks oelma orcputini esimesed huvid, taastasid hoopis oma populaarsuse ja said veel lisagi.

                        Kummaline. Orgipoiss oleks võinud oodata ju kasvõi mõned kuudki, aga just hetkel kui Kanadas olid mässud; Austria planeeris trahve (ka Eesti) neile, kes ei süsti; Lõuna-Euroopas olid üha suuremad meeleavaldused - nimekiri võib jätkuda.

                        Ühine nimetaja oli selles, et räigelt oli süste üle ja koalitsioonid olid rämedas ja hädas päästerõngast ei paistnud. Kuid siis äkki orcputin....

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6057
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Eepiline oleks väga ulmeliselt mõelda,et kuskil käib elu üle meie mõistuse hallatuvuse astme. Äkki kõik "liidrid,juhid jne" teglt sõbrad ja kõik mis toimub on teadlik ja tahtlik.... aga see lihtsalt mõtete flirt

                          Edit: vb metagame veel sügavam,et rikkaimad inimesed kontrollivad kõike ja juhid licalt saavad hüvesi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6058
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Eepiline oleks väga ulmeliselt mõelda,et kuskil käib elu üle meie mõistuse hallatuvuse astme. Äkki kõik "liidrid,juhid jne" teglt sõbrad ja kõik mis toimub on teadlik ja tahtlik.... aga see lihtsalt mõtete flirt
                            Ma tahan alati asju lihtsamalt mõelda. Sama nagu keeruliseks mõeldes, oleks olemas looja, jumal ja elu teistpoolsuses ning kõik see ülikeeruline sitt. Lihtsam (ja tõenäolisem) on see, et kui lõpuks meid vagaseks tehakse, siis ongi kõik. Mitte midagi ei ole. Vsjo. Läbi. Game over. Finito. Sussid püsti. Lännu.

                            Võib-olla sama lihtne on ka "üleval pool". Neil on lihtsalt pohhui. Kellegil tuleb mõte, et teeme nüüd seda ja siis kari lambaid täidab käsku ja teebki ära. Seda lihtsalt, et ühel mehel lendas katus pealt ära ja pidi midagi tõestama või tõendama ning uskus oma propagandat.

                            Umbes nagu siingi ju ühel mehel lendas katus ära.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #6059
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Jah tasub alati asju lihtsustada...ma jumalat ei usu. Aga kurivaim ma olen üleval olnud mõeldes ,et okei universum...kust see alguse sai,kust omakorda see algus alguse sai jne... see suht -ev muide hakata kosmosest mõtlema enne magama jäämist,võib hulluks minna.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6060
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Jah tasub alati asju lihtsustada...ma jumalat ei usu. Aga kurivaim ma olen üleval olnud mõeldes ,et okei universum...kust see alguse sai,kust omakorda see algus alguse sai jne... see suht -ev muide hakata kosmosest mõtlema enne magama jäämist,võib hulluks minna.
                                See on ülikeeruline teema. Seda võiks mõelda nii, et universumi tekkimisel tekkisid ka meile defineeritavad füüsikaseadused. Seega ülimalt keeruline olekski defineerida, mis oli enne seda.

                                Umbes sama, et mis oli enne sind ja mis on peale sind. Sinu jaoks oli enne sind mitte kui midagi ja peale su surma ei ole sinu jaoks ka enam midagi.

                                Kuid universumi loomise osa on põnev. Me suudame sellele vastuse leida, kui me ainult tahaksime.

                                See eeldakski juba seda, et oleks vaja natuke rohkem uurida väljapoole meie planeeti ning seda kogu ühiskonna ja inimkonnana. Võib-olla ka koos kontaktiga.

                                Kuid kui kui reaalselt on meie seas 180-kraadiseid staardoktoreid ja sõjaretked ravivad ühe päevaga pandeemiaid ning sellega lähevad miljardid kaasa, siis paraku selline infantiilne ühiskond veel sellele küsimusele, kuidas tekkis universum, vastust anda ei suuda.

                                Muuseas. Oma osa selles oli ka toonastel nõiajahtidel, et oleme sellises olukorras. Pioneerid ja teisimõtlejad põletati. Kuid seal oli edu ja nüüd ka geenikadu.

                                Comment

                                Working...