[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7516
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Ei hakka.

    Tegin ka huvi pärast täppiskaloraaži arvutuse:
    ? Küüslauk: 25g/37kcal [1.6g valk, 0.1g rasv, 8.3g süsivesikud]
    ? Tšillipiprad: 81g/32 kcal [1.5g valk, 0.4g rasv, 7.1g süsivesikud]
    ? Santa Maria jalapeno (koos vedelikuga): 72g/11 kcal [0g valk, 0g rasv, 1g süsivesikud, 3g soola]
    ? Valged šampinjonid: 250g/55 kcal [8g valk, 1g rasv, 8g süsivesikud]
    ? Jahvatatud must pipar: 7g/19 kcal [0g valk, 0g rasv, 3g süsivesikud]
    ? Tšillimaitseaine, soolata: 7g/22 kcal [0g valk, 1g rasv, 2g süsivesikud]
    ? Cajuni vürts: 10g/31 kcal [1g valk, 0g rasv, 4g süsivesikud]
    ? Pipramaitseaine ürdine: 4g/12 kcal [0g valk, 0g rasv, 2g süsivesikud]
    ? Broileri kintsuliha: 497g/760 kcal [85g valk, 45g rasv, 0g süsivesikud]
    ? Köögviljasegu Tervist!: 204g/82 kcal [4g valk, 1g rasv, 11g süsivesikud]

    Kokku: 1157g/1061 kcal [101,1 g valke, 48,5 g rasvu, 46,4 g süsivesikuid ja 3,6 g soola]

    Ja sellest kogusest jätkub umbes kolmeks toidukorraks ehk ca. 386kcalit toidukord (lisan juurde alati miskeid salateid, hapukoort vms) ehk ca. 500kcalit saab täis.

    Mull on null(baas)kaloraaz 1700kcalit. Kui päevas tarbin vähem, siis kaal 100% tõenäosusega kukub. Hetkeseisuga see täis ei tule.

    Lisaks iga liigutamine tõstab baaskaloraaži. Näiteks lihtsalt tööl käimine ja olemine on 2024kcalit. 1-3 korda nädalas kergetrenn on 2338kcalit jne.

    Kui vaadata neid numbreid - baaskaloraaži ja mu üthe toidusedelit, siis õige toitumisega baaskaloraaži isegi istudes ei suudaks enamik meist täis süüa.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #7517
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ei hakka.

      Tegin ka huvi pärast täppiskaloraaži arvutuse:
      ? Küüslauk: 25g/37kcal [1.6g valk, 0.1g rasv, 8.3g süsivesikud]
      ? Tšillipiprad: 81g/32 kcal [1.5g valk, 0.4g rasv, 7.1g süsivesikud]
      ? Santa Maria jalapeno (koos vedelikuga): 72g/11 kcal [0g valk, 0g rasv, 1g süsivesikud, 3g soola]
      ? Valged šampinjonid: 250g/55 kcal [8g valk, 1g rasv, 8g süsivesikud]
      ? Jahvatatud must pipar: 7g/19 kcal [0g valk, 0g rasv, 3g süsivesikud]
      ? Tšillimaitseaine, soolata: 7g/22 kcal [0g valk, 1g rasv, 2g süsivesikud]
      ? Cajuni vürts: 10g/31 kcal [1g valk, 0g rasv, 4g süsivesikud]
      ? Pipramaitseaine ürdine: 4g/12 kcal [0g valk, 0g rasv, 2g süsivesikud]
      ? Broileri kintsuliha: 497g/760 kcal [85g valk, 45g rasv, 0g süsivesikud]
      ? Köögviljasegu Tervist!: 204g/82 kcal [4g valk, 1g rasv, 11g süsivesikud]

      Kokku: 1157g/1061 kcal [101,1 g valke, 48,5 g rasvu, 46,4 g süsivesikuid ja 3,6 g soola]

      Ja sellest kogusest jätkub umbes kolmeks toidukorraks ehk ca. 386kcalit toidukord (lisan juurde alati miskeid salateid, hapukoort vms) ehk ca. 500kcalit saab täis.

      Mull on null(baas)kaloraaz 1700kcalit. Kui päevas tarbin vähem, siis kaal 100% tõenäosusega kukub. Hetkeseisuga see täis ei tule.

      Lisaks iga liigutamine tõstab baaskaloraaži. Näiteks lihtsalt tööl käimine ja olemine on 2024kcalit. 1-3 korda nädalas kergetrenn on 2338kcalit jne.

      Kui vaadata neid numbreid - baaskaloraaži ja mu üthe toidusedelit, siis õige toitumisega baaskaloraaži isegi istudes ei suudaks enamik meist täis süüa.
      Saku rock
      Toitumisalane teave 100 ml kohta

      Energia: 177 kJ / 43 kcalRasvad: 0 g millest küllastunud rasvhappeid: 0 gSüsivesikud: 2,8 g millest suhkruid: 0,2 gValgud: 0,4 gSool: 0,008 g

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7518
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Ja kui teeme thete 1061kcal/43kcal = 24,67 ehk 2,5 liitrit ehk 5 purki saku Rocki annab sama kaloraaži, kuid sealt saab 70g süsivesikuid, 0g valku, 0g rasvu. Minu menüüs on 101g valke, 50g rasvu, 50 süsviesikuid ehk põhiline tuleb süssarist. Asenda kana sealihaga ja lisa juurde kartul ning saad ülitasakaalus toidu.

        Ahjaa. Juhin tähelepanu ühele asjaolule: Kokku: 1157g/1061 kcal

        Kui ei tea, kas toitumine on õige, siis õigesti toitudest (kui toit pole ühekülgne), ongi umbes 1 gramm toitu = 1 kilokalor.

        Kui läheme nüüd jälle baaskaloraaži juurde, milleks on ca. 2000kcali päevas, siis, et kaalu hoida, peaksid tarbima õgiesti toitudest 2kilogrammi toitu. Kui lisad juuurde veel salateid, siis see kaal läheb veel suuremaks.

        Mitte keegi meist arvutitoolis olles ei ole suuteline sööma iga päev 2kg tasakaalustatud toitu v.a. kui on söömishäired. Ühe päeva suudad, nädala ka veel vägisi, kuid enam mitte ja see viib koheselt kaalulanguseni ja sinna tasemeni, kus on "õige kaal".

        See ongi kaalulangetamise võlu ja müüt. Mitte ei pea nälgima, vaid tegelikult natuke ülekaalus olles, sa lihtsalt puhtfüüsiliselt ei jõua seda toitu ära süüa - sa oled kurguni head ja paremat täis ning tühjast kõhust ei ole halli haisugi.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7519
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Ja naistest kasu ka. Läksin täna peale õnnetust esimest kordas maastikule (tänavale) jooksma. Vana jooksurada. Enne olin teindu 3 korda linti ja kõik toimis.

          Oi see jooks oli täna raske. Osalt ka sellest, et panin suure pusa selga, sest arvasin, et külm. Teisalt ei tahtnud lõhkuda ja kolmandas oli kuidagi raske olla.

          Jalg õrnalt andis tunda, kuid see on loomulik. Väga raske jooks. Toonitan.

          Siis enne lõppu tuleb kurvi tagant MURPHY! Tots! Ka jooksja. Ja otse mu selja taha. Tundsin, et paneb must muidu mööda. Jooks niigi raske, ja nüüd siis nii. Murphy seadus! No ei saanud ju kuidagi lasta naisterahval pähe teha.

          Tempot juurde ja panin ees liduma ära. Enda keel vestil, sest jooks niigi raske. Vähemalt naistest saan veel jagu. Õnneks tänu temale sain kinnituse, et jalg on piisavalt korra,s et vana ringi joosta ja piisavalt korras, et ka koormust anda. Vahest siis ka naistest kasu.

          Aga pokker on putsis. Blindbluffid ei tööta Optis.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7520
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



            Poleks seda sitta olnud 205 käe juures, oleks päev plussis.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7521
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              RB peaks ka öösel $10 tulema.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7522
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                77,4kg -> 76,6kg (800g langus eilsega, 300g langust tipust)

                Sellest ma siis kirjutasingi, et kõikumised saavad olema tavapärased, kui päevad ei ole vennad.

                Siis kaalumisest. Kaalumine peab samas olema vend. Iga päev peaks kaalumine järgnema täpselt samadele protseduurile, ilma kõrvakaldeta ja täpselt samas riietuses (näiteks pokeritest, ei tohi olla erandit, ala T-särk seljas). Samuti mitte midagi süüa-juua: ärkad ja võimalikult kohe kaalule.

                Kui ärkad. Tee voodi. Pese hambad. Tühjenda põis. Kaalu. Ja iga päev nii. Võib ka kohe ärgata, tühjenda põis. Kaaluma.

                Pole erilisit vahet, kuid ärkamise ja kaalumise vahele peaks jääma väga väikene aeg ja lisaks täpselt sama riietus, nagu ülal mainisin.

                Kuna mul kaal asub korteri teises otsas ja olen vist autist, et ma ei suuda enne tegutseda, kui voodi tehtud, siis teen kippelt voodi, põiekas ja kaalule. Peale seda hakkab päev pihta - hammaste pesud, duššid, söömine, joomine.

                Ja kaalu kõrval olgu märkmik, kaustik, vihik vms. ja pastakas. Iga päev panna kaal kirja. Absoluutselt iga päev: kuupäev ja kõrvale kaal.

                Kui hommikune kaalumine tehtud, siis päeva jooksul enam kordagi enam mitte kaaluda. Rikub motivatsioonid. Kaaluda alati pärast ärkamist.

                Kellaaeg ei pea sama olema, aga kui tead, et nüüd algab su päev - kaalule! Olgu see hommikul kell neli, kuus või isegi kell 11.

                Jah. Kellaaeg ka muudab, aga pikas perspektiivis pole vahet.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7523
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Aa ja bioloogiline kaal petab. Täna tundsin, et kuidagi raske olla ja eeldasin, et kaalulangust ei näe.

                  Tablool numbreid vaadates oli "üllatus". Ka vastupidiseid olukordi on - tunned end jube kergena ja arvad, et väga hea arv täna kaalul, kuid "pettumuseks" seda ei ole.

                  Taaskord. Kaalulangetus on maraton ja ühepäevased, kahepäevaed, kolmepäevased ja isegi neljapäevased tulemused ei näita mitte kui midagi.

                  Samuti kaalulangetus ei ole mitte millegi jälgimine, vaid hoopis elustiil. Ei meeldi sõna "tervislik", kuid ütleme nii, et väga maitserikas elustiil, kus ideaalis tuleb neli korda päevas end kurguni täis pugida ja mida rohkem pugid, seda paremini kaal kukub.

                  Ütleme nii, et väsitav on süüa.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7524
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Kolmapäevane TPS on juubel ehk järjekorranumbrilt 100 TPS. Selle puhul on loosis ka üks $109 pilet! Seega tasub mängida.

                    TPS on hetkel juba üleval ning saab regada. Parool toodz2025.

                    Pokkeristriim "Toodz Poker Show" (TPS) kolmapäeviti kell 20. Voogedastajaks Eesti esimesi striimijaid "Toodz".


                    E: Pilet osalejate vhael. Sweet. Vaatajad ei saa sittaig. Marss regama!

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #7525
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kolmapäevane TPS on juubel ehk järjekorranumbrilt 100 TPS. Selle puhul on loosis ka üks $109 pilet! Seega tasub mängida.

                      TPS on hetkel juba üleval ning saab regada. Parool toodz2025.

                      Pokkeristriim "Toodz Poker Show" (TPS) kolmapäeviti kell 20. Voogedastajaks Eesti esimesi striimijaid "Toodz".


                      E: Pilet osalejate vhael. Sweet. Vaatajad ei saa sittaig. Marss regama!
                      Ja profid maltal,sweet

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7526
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                        TPS tunnuslugu. MrLimpa tehtud.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7527
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          WTF?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          SWEET!
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7528
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            76,6kg -> 76,2kg (400g langus eilsega, madaltipp)

                            Suure tõenäosusega selle nädala jooksul jõuame kaalutablool 75.Xkg märgini ja 100% tõenäosusega järgmisel nädalal. Kuid nagu olen öelnud, siis kõikumised võivad olla ka vastas-suunas ja "sita jooksu" korral seda ei juhtu.

                            Täna mõtlesin, et teen jooksutrenni, kuid peale välijooksu annab siiski jalg natuke tunda. Otseselt valus ei ole, kuid veitsa selline kange või "kummaline".

                            Eks ma mingi aeg alla lähen ja ju lindil kõndides sooja teen ning siis otsustan.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7529
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Pokker ajab tilti. Rääkideski fishidest, siis absoluutselt igal sajal on fishid ikka erinevad. GGs need fishid meenutavadki toonaseid prima võrgustiku fishe, Starsis ja Optibetis hoopis erinevad.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #7530
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Pokker ajab tilti. Rääkideski fishidest, siis absoluutselt igal sajal on fishid ikka erinevad. GGs need fishid meenutavadki toonaseid prima võrgustiku fishe, Starsis ja Optibetis hoopis erinevad.
                                Fishid ongi kõikjal erinevad. Oleks kõigil saitidel datamine olemas saaks võrrelda populatsioone. Aga ma ei oskagi võrrelda kuidas uni ja opti fishid ntx erinevad. Unis kõik passiivsemad k.a fishregud,optis vähemalt vaadanud mõne pre 3beti charti üle .
                                Ja miks ma ei oska fishe võrrelda,kuna baasstrat nagunii sama ...ükskõik mis veidrusi nad teevad,ei ole mõtet oma pead segadusse ajada
                                Last edited by Söönlusikast; 16.09.25, 06:39.

                                Comment

                                Working...