[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5266
    Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Testin ka moblas ?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #5267
      Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Pärast kustutan ära. Ausõna. ?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5268
        Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Sööge sitta ?, hui kustutan ❌, funksib nagu punksib ?. Vist. 100% kindel, et miski muu bugi ? nüüd sai sisse tuua, aga poogen ?‍♂️. Tavaliselt tulebki ühte paika ? paigata kahe paigaga ja paikade kaustamiseks sobib hästi kaltsude kasutamine nagu see kalts ?️‍?. aga mis neil nõelapatjatel ? ikka teha, kui end paigata ?


        ?⚫????????

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5269
          Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Aa ja ropendamise filtrit ka tagasi ei pane. Ega see miski emmede ? perefoorum ei ole. Tõsiste meeste foorum, kes ikka ? coronni libistavad ja Hulki moodi pärast märgasid ? särke puruks rebivad.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5270
            Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Sööge sitta ?, hui kustutan ❌, funksib nagu punksib ?. Vist. 100% kindel, et miski muu bugi ? nüüd sai sisse tuua, aga poogen ?‍♂️. Tavaliselt tulebki ühte paika ? paigata kahe paigaga ja paikade kaustamiseks sobib hästi kaltsude kasutamine nagu see kalts ?️‍?. aga mis neil nõelapatjatel ? ikka teha, kui end paigata ?


            ?⚫????????
            ?????????

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5271
              Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              ?????????
              Sa õpid kiirelt⚡

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #5272
                Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



                Mul on mingi 10 smaili ja telefonis ei olegi

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5273
                  Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  ⏱️ Müüri lives juba sekundid jooksevad: https://www.pokkeriprod.com/madis-sp...bet-challenge/

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5274
                    Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust


                    Mul on mingi 10 smaili ja telefonis ei olegi
                    Siit saad smiled: https://fbicons.net/

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5275
                      Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust


                      Mul on mingi 10 smaili ja telefonis ei olegi
                      Lihtsalt täpsustuseks, et enam ei pea kasutama foorumi smilesid, mis on smilede nimistus, vaid nii-öelda unicode emojis ja laialt levinud FBs. Tänaseks enamikes telodes saadaval kui ka klaviatuuridel.

                      Kui pole, siis nimekirja neist leiab: https://fbicons.net/. Lihtsalt copy-paste.

                      Näiteks, ei taha su käele midagi lisada, kuigi öelda, et lahe käsi, siis ei pea miski lollaka kommi panema, vaid saabki lisada reaktsioonina ?

                      Peab nende noorteasjadega kaasas käima ja ütleksin, et see normaalne, et netisuhtlus arenebki selles suunas edasi.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5276
                        Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        ⏱️ Müüri lives juba sekundid jooksevad: https://www.pokkeriprod.com/madis-sp...bet-challenge/
                        Edastus hakkas, aga nagu stuudios pole kedagi. Lihtsalt tool.... WTF

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5277
                          Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Jumala koomaz ju

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #5278
                            Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Mul tuli viina hais tuppa kui stream hakkas

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #5279
                              Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Mul tuli viina hais tuppa kui stream hakkas
                              ?????????

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5280
                                Re: [50NL ja sitakad @GGPoker] Ranka tupikeel ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Niipalju siis striimist? :D

                                Comment

                                Working...