[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #346
    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Algselt postitas qjet Vaata postitust
    Kõige hullemini ajab tilti see, kui sa näed, et vastane on täielik tohman: limbib, mängib OOP samapalju kui IP, kui minbetib siis on vähemalt paar, flopist saadud TPnK checkib riverini ja siis minbetib, callib kõik cbetid, preflop ei 3beti praktiliselt kunagi jne jne jne....
    a miksta tohman on? kui tal niipalju mune on, et koguaeg mängida ATC-ga, siis why not ju?

    Comment

    • bauss
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #347
      Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
      tea kas peale minu veel ahve on?
      ikka leidub

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #348
        Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        a miksta tohman on? kui tal niipalju mune on, et koguaeg mängida ATC-ga, siis why not ju?
        kindlasti ei ole mina parem, kui ma sellist stiili biitida ei suutnud, aga kas su väide on siis, et selline mäng on skill?

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #349
          Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Gus Hansen mängib ka suht palju käsi :)

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #350
            Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
            Kõige hullemini ajab tilti see, kui sa näed, et vastane on täielik tohman: limbib, mängib OOP samapalju kui IP, kui minbetib siis on vähemalt paar, flopist saadud TPnK checkib riverini ja siis minbetib, callib kõik cbetid, preflop ei 3beti praktiliselt kunagi jne jne jne....

            Aga tal lihtsalt jookseb kaart sinust sitaks palju paremini ja pidevalt paremini! Ja kuna ta ei foldi preflop peaaegu midagi, siis on range hindamine üliraske. Iga kord, kui SD-le jõuame, on tal ikka parem paar või isegi rea vastu maja näidata.
            Ja siis juhtub, et jääd BI-st ilma (tripsGK vs tripsTK), ei ole mingi probleem, küll ma selle peagi tagasi saan. Aga ei, sulle jagatakse järjest selget sitta kätte, sa ei taba järjekindlalt absull floppi ja kui sa saad korraga AA, siis temal on suvalise offsuit-connectoriga juba flopis kaks paari ja turniks maja, aga sa ei suuda enam ässasid maha panna ja jääd veel ühest BI-st ilma.

            Täielik jobu tuli mu lauda 5$-ga ja kui mul lõpuks katuse pealt ära lõi ja quittisin, oli ta stäkk 55$...
            tegelikult tegi tilt tegi mu enda jobuks: ei ole mõtet edasi mängida ka siis, kui saan aru, et vastane on küll nõrk, aga ma ei suuda tema stiilile kasumlikult adjustida.
            Kuulasin just Tommy Angelot ja sain aru, et kogu selle postituse suhtumine ja hinnangud on lausvale.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #351
              Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
              Gus Hansen mängib ka suht palju käsi :)
              Mulle meenus, mida Sahamies hiljuti Hanseni kohta ütles... :)

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #352
                Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Vastane oli üsna agro, tegi vahel ka weird playd. Näiteks openshoves AQo, limp-rraise AA-ga, PF 7,5x 3bet õhuga. Kuna ta flopi r-raise callis, siis õhk seal olla ei saanud: paar või kaks, mõni tõmme või siis valmis rida.

                Kas turnis on mõistlikum järgi checkida, kuna SD valuet meil on ning vaadata, mida river toob või siis turnis bettida ja agressiooni korral broke minna?

                $0.10/$0.20 No Limit Holdem
                CakePoker
                2 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                Hero ($28.49)
                BB ($34)

                Pre-Flop: ($0.30, 2 players) Hero is SB 10 Q
                Hero raises to $0.40, BB raises to $0.60, Hero calls $0.20

                Flop: 5 J Q ($1.20, 2 players)
                BB bets $1.20, Hero raises to $3, BB calls $1.80

                Turn: K ($7.20, 2 players)
                BB checks, Hero ($24.89)?
                Last edited by nomerlot; 28.05.10, 11:33.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #353
                  Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  asi, millega harjumine võtab mul heads upis kindlasti palju aega ... sa võid juba 100 käega olla vabalt 3BI plussis või miinuses.
                  Ja see ei pruugi üldse tulla sellest, kas sa mängisid silmapaistvalt hästi või halvasti, ranged on lihtsalt nii laiad.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #354
                    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Panen oma päevikusse ka siis eesmärkide-saavutuste postituse.
                    -----------------------------------------------
                    Mai eesmärkidest pole mõtet rääkida, kuna need muutusid vahepeal, otsustasin lõpuks HU cashi proovida, graafikult on näha, kuidas sellega läinud on.



                    Tänu boonustele ja RB-le jäin kuuga vähemalt 120$ plussi, aga noh, klounitunne on küll. Muudkui püstitan uusi eesmärke, aga välja tuleb nagu ikka.

                    HU cashi näppida hetkel ei tihka, mindset on väga viltu läinud. Full ring cashi ei taha (veel) naaseda. Plõksin hetkel iga päev peotäie microHUSNG-sid....

                    Juuniks polegi muud eesmärki, kui välja mõelda, kas minus on ikka pokkerimängija materjali.

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #355
                      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Kuidas need microsng-d lähevad?

                      See HU pool päris jube. :S

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #356
                        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        Jube muidugi, sellepärast ei tihkagi enam torkida, rahast hakkas kahju.

                        Vara öelda nende microde kohta, ega mul veel kindlat plaani pole nendega. Eks nad kergelt plussis on.
                        Iseenesest oleks mõistlik Cakes edasi grindida (depoboonus ja RB), aga seal HUSNG-d ei toida, teinekord peab vastast päris tükk aega ootama. Mõtleme veel.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #357
                          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          Cake - $0.20 NL (6 max) - Holdem - 5 players
                          Hand converted by PokerTracker 3

                          CO: $23.27
                          BTN: $26.96
                          UTG: $19.30
                          Hero (CO): $20.54
                          UTG: $19.70

                          UTG posts SB $0.10, Hero posts BB $0.20

                          Pre Flop: (pot: $0.30) Hero has 6 J

                          fold, CO calls $0.20, fold, fold, Hero checks

                          Flop: ($0.50, 2 players) A 6 J
                          Hero checks, CO bets $0.25, Hero raises to $0.75, CO calls $0.50

                          Turn: ($2.00, 2 players) J
                          Hero checks, CO checks

                          River: ($2.00, 2 players) 4
                          Hero bets $1.20, CO raises to $3.40, Hero raises to $19.59 and is all-in, CO calls $16.19

                          CO shows J T (Three of a Kind, Jacks)
                          Hero shows 6 J (Full House, Jacks full of Sixes)
                          Hero wins $39.13

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #358
                            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Kuna muusikathread on peamiselt dubstepi, eesti süldi ja muu pasaga üle ujutatud, siis panen edaspidi muusikat oma päevikusse.

                            DailyMotioni video, ei saa embeddida, panen lingi
                            http://www.dailymotion.com/video/xda...e-studio_music

                            D'Angelot meenutab. Selle muusikastiili nimi .... Borat ütleks "sexy times!"

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #359
                              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Cakes NL20 6max, igati solid
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Kaks viimast päeva pole flippamine toitnud, samuti jooksin TPTK või ülepaariga järjest settide, ülepaaride, slowplay vastu, 6maxis lähevad stäkid lihtsamalt sisse ka kui FR. Üks-kaks suurt bluffi läks ka hapuks.

                              Mindset on viimasel ajal ikka korralikult proovile pandud, kogu cashi graafik mai algusest
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #360
                                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                vastast olin näinud vaid ca kümmekond kätt, mille jooksul oli tal 3 kätt, kus pott kasvas kiiresti, c- ja 3bette ei respectitud, samas SD-ni käed ei jõudnud, seega suuri järeldusi teha ei saanud.

                                Vaatan praegu, et mulle endale see PF call ei meeldi.
                                Kas ATo on üldiselt blindidelt mängitav käsi ja kui juba mängida, kas peaks juba PF otsa panema?

                                $0.10/$0.20 No Limit Holdem
                                CakePoker
                                6 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG ($25.93)
                                UTG+1 ($30)
                                CO ($18.90)
                                BTN ($34.08)
                                SB ($22.17)
                                Hero ($20)

                                Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is BB 10 A
                                3 folds, BTN raises to $0.70, 1 fold, Hero calls $0.50

                                Flop: 10 8 2 ($1.50, 2 players)
                                Hero checks, BTN bets $1.50, Hero raises to $4.50, BTN calls $3

                                Turn: 6 ($10.50, 2 players)
                                Hero ($14.8)?

                                Comment

                                Working...