[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #301
    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    järelikult on mul veel pikk tee käia agronoomiks saamisel

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #302
      Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      ahjaa, rahade liigutamise kommentaariks, et Moneybookersiga sai rahad ikka ülikiiresti ühest toast teise. Ca pool tundi läks, et Starsist raha MB-sse jõuaks ja MB->Cake deposiit oli insta, niiet hüpersuper värk.
      Krt, Starsist direct bank transfer Swedi võttis mitu tööpäeva.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #303
        Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Arvutasin praegu, et laias laastus saan ma RB+depo boonus praegu 1500 käe kohta 1 BI tagasi. not bad.

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #304
          Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          see on ju päris korralik :)

          mitu kätt päevas lased?

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #305
            Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            Kui on aega (iga päev ei ole), siis mingi 500 laseb vabalt. Ma praegu obv 1-tablen, pole veel piisavalt kiired ja selged otsused, et saaks 2+ tableda.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #306
              Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Tänane päev oli mindseti proovile panek.


              Suurim kaotatud pot (PF 4beti callimine oli viga)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Suurim võidetud pot (nüüd vaatan, et turni call oli väga mage, nii draw-heavy board, et seal oleks pidanud shovema)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Overall on hetkel NL20HU-s -4,5$/1200 käe kohta ehk BE. Võiks hullem olla.
              Väga suur vahe on ikka, kas mängid inimesega, kes HU-d juba veidi mõikab või suva kolliga, kes istub poolestäkiga niisama katsetamiseks lauda. Paar tükki on juba sellist, kes ootavad lauas mängijat, aga minuga enam ei mängi.

              Võtsin DC-st triali, olen mõned tunnid DOGISHEAD low-stakes HU videosid vaadanud, päris peeneks läheb teooria vahepeal, valemid ajavad silmad pahupidi. Aga midagi jääb vast külge ka. Vähemalt ma aiman nüüd veidi, kuivõrd halb mängija ma olen olnud. Ja seda, kui pikk ja raske tee veel käia on.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #307
                Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                Vähemalt ma aiman nüüd veidi, kuivõrd halb mängija ma olen olnud. Ja seda, kui pikk ja raske tee veel käia on.
                Üks puhas HU kuu eelmine aasta avas silmad, et pokker polegi FR nittimine ja stattide põhjal otsuste tegemine ja kahjuks on veel väga pikk tee käia.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #308
                  Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  jah, kes on ikka regular, see pistab mu kiirelt kotti. Ilmselt ma olen siis lihtsalt loetav ja abusetav.

                  200 käega -2BI täna, pole kerge.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #309
                    Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Eilse päeva lõpetasin overall BE-na, siis täna, 300+ käe hiljem, olen -5BI.
                    Overall graafik
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Ma teadsin, et HU algus on raske ja lühikese aja variatsioon on suur, aga mis mu plaan peaks nüüd edasi olema?

                    Lihtsalt, juba pärast 1500 kätt HU-st loobuda oleks ka nõme, see oleks sama hea, kui pärast 10K kätt NL2 FR otsustada, et FR-i biitimine on liiga raske.

                    Videosid ja raamatuid võin ju edasi uurida, aga praktiline oskus tuleb ikkagi reaalselt mängides. Aga ma ei saa ka samas tempos raha edasi põletada, muidu on kuude kaupa raskelt grinditud roll varsti busto. Limiidis alla pole ka võimalik liikuda.

                    Heade HU coachide hourly rate oleks ilmselt liiga kõrge, et jaksaksin maksta... Kasumijaotus oleks ainuke reaalne variant. Aga HU coachi pole kusagilt väga võttagi...

                    Naasen FR-i ja üritan rolli tagasi grindida? krt, kuidas ma ei taha jälle FR-i mängima hakata. Oh perse, kus ajab tilti.

                    Paar tänast kätt ka.
                    1.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    2.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    3. flopi shove väga halb minu poolt
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    4.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by nomerlot; 23.05.10, 20:00.

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #310
                      Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      #1 käsi fold pre. mina igaljuhul foldin oop või 3betin. oleneb vastasest. ip võid avada küll sellega ja miks sa leadid?
                      #2 on standard
                      #3 ma 3betiks pre, sest ta ranges on nii palju sitta, mille ta 3betile foldiks ja sa säästad sellega ennast raskesse olukorda mitte panemisega.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #311
                        Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        et miks ma 1. käes flopis leadin? et tõmmetelt ja madalamatelt paaridelt valuet saada. Või selleks on eelkõige c/r?

                        Minu HU karjääri kõige stiilsem bad beat. Korra käis riveris tema shove peale peast läbi see variant, aga ei saa ju foldida

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #312
                          Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          J9o on standardina oop väga halb callimise käsi. Kui on mingi read, weak vastane või idee, mida postflopis teha, siis võib, aga muidu ei. Äkki ongi üks viga see, et mängid liiga palju oop?

                          Aga kui kardad rolli pärast, siis soovitan sul mängida odavaid deepimaid HUSNG-sid aga siis tuleb push-fold mängu ka õppida, mida cashis vaja pole. Teine variant on teha ringgames uusi laudu ja siis saad HU mängida päris palju.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #313
                            Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            IP ja OOP range vahe on mul päris suur, aga ju ma siis pole piisavalt tight OOP. Selline J9o tüüpi käsi on just piiripealne, et tavaliselt ei calli, aga mõnikord ikka juhtub. Minu leak, et pole seda piiri selgemaks teinud endale.

                            Normaalne on ju rolli pärast karta, kui 1500 käega viiendik rollist läinud:)

                            kuna cashi ligi ei julge hetkel minna, mindset ei pea vastu, siis olen nüüd õhtul Starsis 5$ HUSNG mänginud (Cakes olid mingid imelikud hüperturbo husng saadaval odavamatest).
                            pärast hu cashi tundub, et ma saan ka sng-des paremini aru, mida tegema peaks.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #314
                              Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Mõnikümmend kätt mängitud, vastane oli preflop päris tight, isegi liiga tight HU jaoks. Monsterblufiga polnud vahele jäänud, korra oli 3bettinud turnis TPMK-ga.

                              $0.10/$0.20 No Limit Holdem
                              CakePoker
                              2 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              Hero ($28.77)
                              BB ($20.35)

                              Pre-Flop: ($0.30, 2 players) Hero is SB 6 A
                              Hero raises to $0.60, BB calls $0.40

                              Flop: K 2 A ($1.20, 2 players)
                              BB checks, Hero bets $0.80, BB calls $0.80

                              Turn: K ($2.80, 2 players)
                              BB checks, Hero bets $1.70, BB raises to $5, $3.3 to Hero ($25.67)?

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #315
                                Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Kuna selline vastane ilmselt nõrgema Ax-ga ei panusta praegu, siis pakun, et oled taga.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...