Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo
Rake on täielik killer madalal, isegi NL20 HUs on rake tappev. Proovisin ka kunagi nl10 250bb deep ante lauas ühe tüübiga teha HU, rake lihtsalt oli tappev, pigem soovitaks sng-sid.
Algselt postitas Pahvak
Vaata postitust
A
2
(
Comment