[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #376
    Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    Mis viga? võitsid sitaks ju
    Keegi on vist poker mindsetist üledoosi saanud :)

    Aga jah - Sklansky dollareid on sul taskud täis nende kätega, nii et ära muretse. Ma suutsin täna NL100 6bi alla EV joosta ja ka ei hädalda

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #377
      Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Ega ma nurisegi ega muretse:) Tundusid sellised meelelahutuslikud käed olevat.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #378
        Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Pokkeri ABC-st veidi:)

        Vastane täiesti tundmatu.
        Kas 3betted potis cbetime kindlasti ka siis, kui flopis ülekaart? Samas, PF 3beti callimiseks sobivad AQ-AK käed kõige paremini tema range'i...

        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
        FullTiltPoker
        8 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG ($8.98)
        UTG+1 ($12.52)
        MP1 ($26.79)
        Hero ($25)
        CO ($25.35)
        BTN ($7)
        SB ($10.12)
        BB ($19.79)

        Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is MP2 Q Q
        2 folds, MP1 raises to $0.85, Hero raises to $3, 4 folds, MP1 calls $2.15

        Flop: 8 9 A ($6.35, 2 players)
        MP1 checks, Hero ($22)?

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #379
          Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          ma küll ei calli 3beti OOP AK või AQ-ga. pigem tema calling range lähevad mid poketid 88-JJ. ma panustaks julgelt 3,5-4 daala.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #380
            Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            ma küll ei calli 3beti OOP AK või AQ-ga. pigem tema calling range lähevad mid poketid 88-JJ. ma panustaks julgelt 3,5-4 daala.
            sitad regid callivad, sest ei julge 4bettida. Väga vabalt võib seal äss olla. cbet/fold imo.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #381
              Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              ma ka üldiselt ei calli PF 3betti AK ja AQ-ga, aga mulle tundub, et see on üsna levinud. Et loodetakse flopis hittida.

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #382
                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                ma küll ei calli 3beti OOP AK või AQ-ga. pigem tema calling range lähevad mid poketid 88-JJ. ma panustaks julgelt 3,5-4 daala.
                sina jah mitte, aga minu vastu on AK limp/call liin NL25s imelikult palju populariseerinud

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #383
                  Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                  sina jah mitte, aga minu vastu on AK limp/call liin NL25s imelikult palju populariseerinud
                  ainult et antud juhul ei ole tegemist limp/calliga

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #384
                    Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Jep, aga nad pf lihtsalt callivad beti AK-ga.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #385
                      Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      1. Vastane 11/7/2 (469 kätt), note, et korra BB-lt flattis AK
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      2. Vastane oli 31/13/2, steal 40% (420 kätt)
                      Kas siin AKo-ga shoveda on nobrainer?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      3. Suurim võidetud pott
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #386
                        Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        1 käsi - milleks chekida turn järgi? easy ship turn imo as played
                        2 k2si - jah

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #387
                          Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          Kuna nitt coldcallis PF 3beti, siis see note tegi mind ettevaatlikuks, kartsin, et teeb premium käele slowplayd, madal board nagunii. Pot controlli mõttes chk järgi. Aga riveri donkshove, kas seal võib vastu vaadata ka JJ või AK või olen beat... ajas juhtme kokku.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #388
                            Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Juulis loobusin igasugustest teiste formaatide katsetustest naasesin full ring cashi. Suvine puhkuse aeg, polnud aega korralikult volüümi anda.

                            11K kätt NL10, sealt edasi NL25.
                            NL10 winrate 5,79BB/100
                            NL25 winrate 1,66BB/100, seega arenguruumi on kõvasti



                            Mänguline kasum +261$
                            Boonused 205$

                            Kokku +466$

                            Augusti eesmärgid: püsida NL25 limiidis, korralikult volüümi anda, et saaks NL50 shoti jaoks rolli kokku. 40K kätt võiks küll kokku saada.
                            Mängustiili arendada lahtisemaks ja agressiivsemaks.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #389
                              Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Minusuguse elukutselise micromehe jaoks tuli täna milestone: bankroll ületas esmakordselt 1000$ piiri!
                              Peab ruttu ära kaagutama, kuniks veel on:P

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #390
                                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                1. Oddsid peavad meeldima
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                2. villain valis kehva koha blufiks
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                3. kicker-schmicker
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...