[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #496
    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Kui mängija kohta on vähe käsi, siis minumeelest AA peaks olema alati nuts, vähemalt sellisel flopil.

    Paistab, et tegu mingi fishiga, keda meil on range peale suht võimatu panna, s est ta range on lõputu :) vähemalt nii väikese käte arvu puhul, eriti kui me ei tea kudias ta mängib tõmbeid, sette, mis tähendab tema minraise jne

    Kuna enamusajas peaksime beatima tema ranget, siis minu plaan oleks kohe flopis potti võimalikult palju ehitada ja võimalikult kiiresti showdownile jõuda ehk sellistes olukordades ajaks kindlasti variatsooni suureks.

    Kuna ta andis minrasiega ideaalse võimaluse, siis tõstaks kohe suurelt üle ja ei foldiks enam kunagi.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #497
      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      eelmisest käest: ilmselt tõesti läks AA-ga flopis ülemõtlemiseks, oleks pidanud mängu lihtsa hoidma.

      seekord spewy käsi.

      OnGame - $0.10 NL (5 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

      Hero (BTN): $10.00
      SB: $12.44
      BB: $5.54
      UTG: $16.87
      CO: $10.53 59/28/3 (32 kätt)

      SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

      Pre Flop: ($0.15) Hero has T T

      fold, CO raises to $0.35, Hero raises to $1.25, fold, fold, CO calls $0.90

      Flop: ($2.65, 2 players) K Q 3
      CO bets $1.50, Hero calls $1.50

      Turn: ($5.65, 2 players) 7
      CO bets $1.50, Hero raises to $7.25 and is all-in, fold

      Hero wins $8.22

      Comment

      • Ämmapets
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 171

        #498
        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Esimeses käes ma küll ei usu, et sa oleksid pidanud flopis AA-ga nupud keskele saama. Fish reeglina ei lammuta vaid TP-ga, vaid kindlasti paremaga (2 paari vähemalt), tõmbega veel eriti mitte. Okei, ta on küll suht tundmatu, aga samas Q5os-ga callida su PFR pole tema jaoks mingi probleem. Fishi jaoks on minraise flopis ka kas kontroll sinu käe tugevusest või tema arvates eriti kaval muuv sind üle tõstma meelitada (ehk nuts), standard fishi käitumine. Turni tugev ületõste on kohe kindlasti fold, oled ilmselgelt taga. Teises käes maniaki vastu pushida on juba teine tera, ta reeglina respectib temast veel agromaid (või callib palju kehvemate kätega). Võimalik, et pole küll kõige kogenum nõu andma, kuid micro fishide "skillgame´st" on juba üht-teist külge jäänud

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #499
          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          üsna veider käsi eilsest.

          Pre callisin shorti shove, kuna ta tiltas ja viimastes kätes lükkas päris lightilt nuppe, aga endale ei meeldi, et callisin, oleks pidanud isoleerimiseks ise nupud tegema, et HU saada. Flopis oleks pidanud ka vist kõik mängu mängu panema?
          Lõpptulemus oli veider, miskipärast ei näinud ma pärast isegi historyst vastaste kaarte.

          Sain 500 käega +4BI, aga see imelik käsi oligi suurim pot eilsest:)

          OnGame - $0.10 NL (5 max) - Holdem - 4 players
          Hand converted by PokerTracker 3

          Hero (SB): $9.85
          BB: $6.21
          UTG: $21.64
          BTN: $4.77

          Hero posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

          Pre Flop: ($0.15) Hero has J A

          UTG raises to $0.30, BTN raises to $4.77 and is all-in, Hero calls $4.72, BB calls $4.67, fold

          Flop: ($14.61, 3 players) 7 4 4
          Hero checks, BB checks

          Turn: ($14.61, 3 players) 3
          Hero checks, BB checks

          River: ($14.61, 3 players) 9
          Hero checks, BB checks

          Hero shows J A (One Pair, Fours)
          Hero wins $13.88
          Last edited by nomerlot; 31.10.10, 13:10.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #500
            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            offtopicut: tegin muudatusi koduse meediasüsteemi ühendustes, nüüd on siis monitor teleka funktsiooniga ehk valida on kas PC VÕI telekas. Suht rahul, ei teki kiusatust grindides silmanurgast telekat piiluda.

            nüüd siis HD tele ja videolaenutuse võimalus ning heli nii arvutist kui digiboksist opt. kaablite kaudu võimendisse.... võimalused lõpuks korralikult kasutatud.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #501
              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Lühike sisekaemuslik tähelepanek: olen tähele pannud, et ma viimasel ajal häbenen rääkida, et pokkerit mängin.
              Mitte sellepärast, et maine oleks kehv, vaid sellepärast, et ma pärast aastajagu mängimist olen tagasi NL10 titelimiidis, kus ma olin juba möödunud aasta lõpus. Ilmselt kardan õigustatud küsimust: miks sa sellele aega kulutad?
              Mitte ammu polnud aeg, kus ma pidasin täiesti reaalseks jaanuariks NL100 shoti võtmist. Praegu see aeg küll pole.

              Ma isegi ei taha oktoobri graafikut postitada. Aga ma vist ikka teen seda, ma mõtlen veel natuke.
              Last edited by nomerlot; 01.11.10, 14:20.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #502
                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                Lühike sisekaemuslik tähelepanek: olen tähele pannud, et ma viimasel ajal häbenen rääkida, et pokkerit mängin.
                Mitte sellepärast, et maine oleks kehv, vaid sellepärast, et ma pärast aastajagu mängimist olen tagasi NL10 titelimiidis, kus ma olin juba möödunud aasta lõpus. Ilmselt kardan õigustatud küsimust: miks sa sellele aega kulutad?

                Mitte ammu polnud aeg, kus ma pidasin täiesti reaalseks jaanuariks NL100 shoti võtmist. Praegu see aeg küll pole.

                Ma isegi ei taha oktoobri graafikut postitada. Aga ma vist ikka teen seda, ma mõtlen veel natuke.
                same :/

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #503
                  Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Sama siin. Aga, lõppude lõpuks on see ikkagi hobi mitte elu ja pole ka peamine sissetulekuallikas. (paha muidugi ei teeks, kui biidiks nl100 :D).

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #504
                    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Lühike sisekaemuslik tähelepanek: olen tähele pannud, et ma viimasel ajal häbenen rääkida, et pokkerit mängin.
                    Mitte sellepärast, et maine oleks kehv, vaid sellepärast, et ma pärast aastajagu mängimist olen tagasi NL10 titelimiidis, kus ma olin juba möödunud aasta lõpus. Ilmselt kardan õigustatud küsimust: miks sa sellele aega kulutad?
                    Mitte ammu polnud aeg, kus ma pidasin täiesti reaalseks jaanuariks NL100 shoti võtmist. Praegu see aeg küll pole.

                    Ma isegi ei taha oktoobri graafikut postitada. Aga ma vist ikka teen seda, ma mõtlen veel natuke.
                    Sa pole kindlasti ainuke. Mis limiiti siis vahepeal mängisid ja mis juhtus?(sry ei viitsi kogu päevikut läbi lugema hakata praegu..)
                    GL!

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #505
                      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      Sa pole kindlasti ainuke. Mis limiiti siis vahepeal mängisid ja mis juhtus?(sry ei viitsi kogu päevikut läbi lugema hakata praegu..)
                      GL!
                      NL25FR pikalt ja olin üliclose NL50 shotile, siis veel NL50HU ka kuigipalju.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #506
                        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        eelmisest käest: ilmselt tõesti läks AA-ga flopis ülemõtlemiseks, oleks pidanud mängu lihtsa hoidma.

                        seekord spewy käsi.

                        OnGame - $0.10 NL (5 max) - Holdem - 5 players
                        Hand converted by PokerTracker 3

                        Hero (BTN): $10.00
                        SB: $12.44
                        BB: $5.54
                        UTG: $16.87
                        CO: $10.53 59/28/3 (32 kätt)

                        SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

                        Pre Flop: ($0.15) Hero has T T

                        fold, CO raises to $0.35, Hero raises to $1.25, fold, fold, CO calls $0.90

                        Flop: ($2.65, 2 players) K Q 3
                        CO bets $1.50, Hero calls $1.50

                        Turn: ($5.65, 2 players) 7
                        CO bets $1.50, Hero raises to $7.25 and is all-in, fold

                        Hero wins $8.22
                        Minumeelest ka spew ei oskagi midagi öelda rohkem, kui et vahel võib ju õnnestuda aga ikkagi 2 ülekaarti jne, tundub spew

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #507
                          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                          üsna veider käsi eilsest.

                          Pre callisin shorti shove, kuna ta tiltas ja viimastes kätes lükkas päris lightilt nuppe, aga endale ei meeldi, et callisin, oleks pidanud isoleerimiseks ise nupud tegema, et HU saada. Flopis oleks pidanud ka vist kõik mängu mängu panema?
                          Lõpptulemus oli veider, miskipärast ei näinud ma pärast isegi historyst vastaste kaarte.

                          Sain 500 käega +4BI, aga see imelik käsi oligi suurim pot eilsest:)

                          OnGame - $0.10 NL (5 max) - Holdem - 4 players
                          Hand converted by PokerTracker 3

                          Hero (SB): $9.85
                          BB: $6.21
                          UTG: $21.64
                          BTN: $4.77

                          Hero posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

                          Pre Flop: ($0.15) Hero has J A

                          UTG raises to $0.30, BTN raises to $4.77 and is all-in, Hero calls $4.72, BB calls $4.67, fold

                          Flop: ($14.61, 3 players) 7 4 4
                          Hero checks, BB checks

                          Turn: ($14.61, 3 players) 3
                          Hero checks, BB checks

                          River: ($14.61, 3 players) 9
                          Hero checks, BB checks

                          Hero shows J A (One Pair, Fours)
                          Hero wins $13.88

                          Ei oskagi midagi öelda, selline gamblemine pigem Minumeelst seda pole vaja teha nendes fishistes mängudes seal, nagu nägid bb callis ka veel ja miks kindlasti utg mängijal oleks võinud olla tugev käsi, kus lihtsalt oleksid võinud oma BI lihtsalt ilma jääda.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #508
                            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                            Minumeelest ka spew ei oskagi midagi öelda rohkem, kui et vahel võib ju õnnestuda aga ikkagi 2 ülekaarti jne, tundub spew
                            tegelikult see turni shove idee tuli selle peale, et nii väikselt bettis, arvasin, et tal on ilmselt parem paar, aga hakkas flushi kartma.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #509
                              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              flop tundus peale isoleerimist cbetiks sobiv olevat, turni kaart hea 2. barreliks ja kui juba tulistama hakkasin, siis miks mitte riveris korralikult K-d reppida

                              OnGame - $0.10 NL (5 max) - Holdem - 4 players
                              Hand converted by PokerTracker 3

                              UTG: $6.09 43/14/4 (14 kätt) ehk suht tundmatu
                              BTN: $15.17
                              Hero (SB): $12.44
                              BB: $12.47

                              Hero posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

                              Pre Flop: ($0.15) Hero has A T

                              UTG calls $0.10, fold, Hero raises to $0.50, fold, UTG calls $0.40

                              Flop: ($1.10, 2 players) J 2 8
                              Hero bets $0.60, UTG calls $0.60

                              Turn: ($2.30, 2 players) K
                              Hero bets $1.50, UTG calls $1.50

                              River: ($5.30, 2 players) K
                              Hero bets $3.00, fold
                              Hero wins $5.04

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #510
                                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                lausa lust vaadata

                                OnGame - $0.10 NL - Holdem - 9 players
                                Hand converted by PokerTracker 3

                                UTG: $3.35
                                UTG+1: $14.77
                                MP: $10.09
                                MP+1: $10.07
                                Hero (LP): $14.99
                                CO: $8.00
                                BTN: $9.85
                                SB: $10.99
                                BB: $11.70

                                SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

                                Pre Flop: ($0.15) Hero has K K

                                fold, UTG+1 raises to $0.40, fold, MP+1 raises to $0.70, Hero raises to $2.50, fold, fold, fold, fold, UTG+1 raises to $5.00, MP+1 raises to $10.07 and is all-in, Hero raises to $14.99 and is all-in, UTG+1 calls $9.77 and is all-in

                                Flop: ($39.76, 3 players) T 8 K

                                Turn: ($39.76, 3 players) 3

                                River: ($39.76, 3 players) 6

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...