Re: [NL20HU] Pokkerimängija Merlot'd ei joo
a miksta tohman on? kui tal niipalju mune on, et koguaeg mängida ATC-ga, siis why not ju?
Algselt postitas qjet
Vaata postitust
Q
Q
(


Comment