[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #361
    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    floppan kuival boardil seti, villain betib poti, callin. Turni tuleb teine mastikaart, villain betib jälle poti. Tahaks teha mõnusa 3beti for value... ja siis tore uus Cake soft hangub, midagi teha ei saa. Vaatan, kuulan, kuidas timebank piiksub meeleheitlikult... ja siis pani soft ennast lihtsalt kinni.
    Ei ole hullemat tildikütjat.
    Last edited by nomerlot; 15.06.10, 12:37.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #362
      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Mai ja juuni
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Märksõnadeks formaadivahetusega suurelt feilimine, seejärel sihitu ekslemine pokkeritubades, limiitides ja formaatides.
      toad PS->Cake->FTP
      limiitideks peamiselt NL10 ja NL20, FR, 6-max, Rush

      Cake ja FTP boonus+RB on mõõna veidi silunud, seega hetkel olen Full Tildis, roll 500$.
      Tulemusi vaadates peaksin ainult FR-i edasi mängima, aga süda kisub 6maxi.
      Viimasel ajal olen 6maxis üritanud stiili preflopisja flopis LAG (light 3bet, bluff check-raise, squeeze), hilisematel tänavatel pigem TAG. Tulemusi veel ei ole.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #363
        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        Mai ja juuni
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Märksõnadeks formaadivahetusega suurelt feilimine, seejärel sihitu ekslemine pokkeritubades, limiitides ja formaatides.
        toad PS->Cake->FTP
        limiitideks peamiselt NL10 ja NL20, FR, 6-max, Rush

        Cake ja FTP boonus+RB on mõõna veidi silunud, seega hetkel olen Full Tildis, roll 500$.
        Tulemusi vaadates peaksin ainult FR-i edasi mängima, aga süda kisub 6maxi.
        Viimasel ajal olen 6maxis üritanud stiili preflopisja flopis LAG (light 3bet, bluff check-raise, squeeze), hilisematel tänavatel pigem TAG. Tulemusi veel ei ole.
        Mul selline mulje, et see limiitide ja tubade vahel pidev pendeldamine on räigelt -EV. Vähemalt minul limiidis ülesse liikumine võtab alati üksjagu harjumist ja enne, kui tulemused hakkavad tulem, läheb jupp aega aega. Erinevatel limiitidel on mängudünaamika niivõrd erinev ja seoses sellega mängud väga erinevad. Lisaks ei jõua erinevate regidegagi ära harjuda. Katsu ikka ühes limiidis nii kaua püsida, kui biidid korralikult. Arvan, et 100k kätt on juba ok number selles selgusele jõudmiseks.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #364
          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          arvan et kotkas räägib asjalikku juttu tubadevahel pendeldamise kohta

          enda puhul on veel see et ei ole +ev mängida erinevaid limiite ja formaate segamini. Üks hakkab teist segama mingi hetk

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #365
            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            teil on mõlemal täiesti õigus. Seepärast olengi sel kuul mänginud vaid ühes toas ja ühte limiiti. Tagasi sihikindla FR grindi juures :)

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #366
              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Otsustasin, et aitab tõmblemist ja raha põletamist. Sellest kuust mängin taas vaid FR. Olen nüüd FTP-s. RB jookseb, first depo vabaneb mõnusa tempoga, soft istub hästi (nad võiks lobbys teha waiting lauad eri värvi nagu Starsis, siis oleks nuts)
              Limiidiks FR NL10 ca 10 laua multitable, kui rolli 750$ peale saan, siis läheb NL25 shotiks. 150 veel puudu.
              Hetkel olen ikka nit, 3bettimist olen tasapisi tõstnud, aga mitte palju, 4% peal praegu.

              Mõned marked käed trackerist, arvake vabalt miskit.

              1. imelik meta vastase poolt. Eriline history puudus, vaid 40 kätt.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              2. See river jooksutas juhtme kokku. Kuidas teie oleks seda kätt mänginud?
              Vastane 12/5/2 (548 kätt). Kommentaar turni betile: bettisin vähem, sest lootsin, et drawib edasi ja ehk hitib riveris.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              3. See flopi 3bet on pätriku idee (ei mäleta, kas raamatus või kuskil mujal), et drawga otsa panemine võib isegi odavam tulla. Nüüd ma ikka harrastan seda positsioonist, tundub toitvat.
              Turnis shovesin, sest ei tahtnud riveris 4. mastikaarti näha.
              Vastane 24/12/4 (97 kätt)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              4. See on kõige veidram käsi. Meil ei olnud historyt ega midagi, ma ei kujuta ette, mille peale ta mind pani.
              Vastane 38/6/2 (16 kätt)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #367
                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                2. käsi ofc me shoveme vastane maksab meile enamus full housedega. AQ,KK, AA
                mida flopi raisi? raisi ikka korralikult sellisel märjal boardil eriti.

                3. käes raisiks flopis rohkem ja calliks allinni kui vaja

                keegi parandagu kui lolli juttu ajan

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #368
                  Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Hey.

                  Nice hands.

                  teises käes insta showeks.
                  Lol.
                  Sul ju 99988,tal arvatavasti 888QQ,kui hittis runner runner neliku (ei usu väga),siis palju õnne talle

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #369
                    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    1. Endale tundus kindel fold, kas keegi arvab teisiti?
                    Villain oli 25/7/2 (309 kätt)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    2. Vastane oli 54/0/1 700 käe kohta, nende statside järgi võib tal mida iganes käes olla:) kas check-call, bet-fold või läheme igal juhul broke?
                    ja PF, kas BB check on siin pigem halb mäng?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    3. Kindel fold riveris või näeme alust callimiseks?
                    Või oleks pidanud väiksemat sorti blocking beti tegema?
                    Vastane 33/4/0 (48 kätt), seni jättis üsna random donki mulje
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    4. PF call on nii ja naa, vist mitte hiilgav. flopi väljadonkamine oli ilmselt halb, pigem chk/raise? Kuidagi lollisti arenev käsi, OOP ei tule just kasuks :(
                    Vastane tundmatu.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #370
                      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Vaatan parajasti patricku NL25 videot ja avastasin enda juures sama häda nagu ikka pokkerivideosid vaadatas - ei ole kannatust lõpuni vaadata, tahaks kohe minna ja ise actionit teha.
                      Põmst sama teema mis pornoga.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #371
                        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        ah et siis sisefilee:)

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #372
                          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          nojah

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #373
                            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Vahel töötab ka luckbox. Seni suurim võidetud pott.
                            Turni shove callisin, sest olin teda lühikese aja jooksul 3x näinud overbettimas, ei uskunud enam
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #374
                              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Viimaste päevade huumorikäsi
                              1.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              2.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              3.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              4.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              5.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #375
                                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Mis viga? võitsid sitaks ju

                                Comment

                                Working...