Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • juuretis
    FPP Pro
    • Jan 2011
    • 269

    #811
    Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

    Pastila posti kohta, ma olen proovinud ka RIOs vaadata videoid ja õppida aga tundub et kohe yldse ei ole kasu. Ei tea kas pööran videos valedel asjadele tähelepanu või mis on aga tundub kuidagi ulme hakata micros tegema selliseid liigutusi mis nemad teevad nendes videotes, callivad fishid maha Ace higha ja igast ulme herocallid riveris jne..

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #812
      Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

      Algselt postitas juuretis Vaata postitust
      Pastila posti kohta, ma olen proovinud ka RIOs vaadata videoid ja õppida aga tundub et kohe yldse ei ole kasu. Ei tea kas pööran videos valedel asjadele tähelepanu või mis on aga tundub kuidagi ulme hakata micros tegema selliseid liigutusi mis nemad teevad nendes videotes, callivad fishid maha Ace higha ja igast ulme herocallid riveris jne..
      Ega nad seda lambist ei tee. Rangedest arusaamine on oluline siinkohal. Kui see selge(m), siis usu mind saad ka nendest liigutustes oluliselt paremini aru.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #813
        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust

        3.5HTHUSNG. See kuu vast keskendun nendele põhiliselt, kui roll lubab siis liigub üles 40-50BIga. Info kast sai veits lol kohta tõstetud, turkasid siis alles 320, sest üldjuhul 1tablen. 2tabledes pole keskendumine nii hea ja mäng muutub pigem robotlikuks.
        Kuidas sa üles liigud, kui ROI on -3?

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #814
          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

          Samplesize! Pea 400 mängu tehtud ja hetkeseis näitab +0,18. Enne 3000 mängu suuri järeldusi ei tee ROIst.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #815
            Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
            Samplesize! Pea 400 mängu tehtud ja hetkeseis näitab +0,18. Enne 3000 mängu suuri järeldusi ei tee ROIst.
            Pane siis graafik inimlikult buy inides :). Hetkel olen siiski suht kindel, et see "Hypers are fun" möödub kuskil paari kuuga.

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #816
              Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

              Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
              Ammu oleks mikrost väljas kui BRM oleks nii nagu vaja ja pokkeri rahasid ei puutuks :)
              Ehk oskused tulevad iseenesest kui vaid rolli oleks?

              Edit: scared money unustasin lisada

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #817
                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Pane siis graafik inimlikult buy inides :). Hetkel olen siiski suht kindel, et see "Hypers are fun" möödub kuskil paari kuuga.
                Las siis möödub, vähemalt on mängurõõmu.



                Muttaja: Scared money tunne on kindlasti, sest olen alati pigem agressiivset BRMi kasutanud. 15-20BI seems enough. Oskused oleks kindlasti paremad, kui poleks pidanud cashoutima aasta alguses kui NL25s oli sitt jooks. Motti ja enesekindlust oleks kõike rohkem kui ei peaks kuskile rotilimiiti tagasi grindima minema.

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #818
                  Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                  küsi stake´i kui mott ja enesekindlus laes - aeg on näidanud, et sedasi saab vägagi korralikke diile välja kaubelda.
                  Last edited by atsetoon; 02.10.14, 13:01.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #819
                    Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust

                    Oskused oleks kindlasti paremad, kui poleks pidanud cashoutima aasta alguses kui NL25s oli sitt jooks.
                    Mis seos on oskustel ja cashoudil?

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #820
                      Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      küsi stake´i siis kui mott ja enesekindlus laes - aeg on näidanud, et sedasi saab vägagi korralikke summasid tasku pista.
                      fyp

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #821
                        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                        Mis seos on oskustel ja cashoudil?
                        No proovi mõni seos leida, äkki saad hakkama :)

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #822
                          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                          No proovi mõni seos leida, äkki saad hakkama :)
                          Kui ma oleks sellega hakkama saanud, siis ei oleks küsinud. Proovi nüüd sina.

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #823
                            Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                            lahti on hargnemas kirglik suhtedraama dnb ja bluelite vahel

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #824
                              Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                              Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                              Kui ma oleks sellega hakkama saanud, siis ei oleks küsinud. Proovi nüüd sina.
                              Emaaaaaaaaaaaaaa...

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #825
                                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                                lol
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...