Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #796
    Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

    Epic twist

    Hero (BTN/SB): t1285 16.06 BBs
    BB: t1715 21.44 BBs

    Pre Flop: (t120) Hero is BTN/SB with A A
    Hero raises to t160, BB raises to t1715 all in, Hero calls t1125 all in

    Flop: (t2570) 7 2 4 (2 players - 2 are all in)

    Turn: (t2570) 5 (2 players - 2 are all in)

    River: (t2570) 3 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: t2570
    Hero shows A A (a straight, Ace to Five)
    BB shows 7 7 (three of a kind, Sevens)
    Hero wins t2570

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #797
      Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

      Nit ilusti kotis, BB fish
      Hero (UTG+1): $10.00
      MP1: $10.51
      MP2: $5.43
      CO: $9.14
      BTN: $10.00
      SB: $10.00
      BB: $9.43
      UTG: $13.33

      Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with A A
      UTG raises to $0.30, Hero calls $0.30, 5 folds, BB calls $0.20

      Flop: ($0.95) 6 J 4 (3 players)
      BB bets $0.60, UTG raises to $1.60, Hero calls $1.60, BB folds

      Turn: ($4.75) 2 (2 players)
      UTG bets $3.25, Hero calls $3.25

      River: ($11.25) 3 (2 players)
      UTG bets $6.90, Hero calls $4.85 all in

      Final Pot: $20.95
      Hero shows A A (a pair of Aces)
      UTG shows K K (a pair of Kings)
      Hero wins $20.01
      (Rake: $0.94)



      vs 13/6 passive nit
      Hero (BTN): $10.00
      SB: $13.24
      BB: $9.11
      UTG: $10.15
      UTG+1: $9.85
      MP1: $11.70
      MP2: $12.79
      CO: $10.00

      Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 2 2
      5 folds, Hero raises to $0.20, SB calls $0.15, BB calls $0.10

      Flop: ($0.60) T J 2 (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $0.60, SB folds, BB raises to $1.80, Hero raises to $9.80 all in, BB calls $7.11 all in

      Turn: ($18.42) 8 (2 players - 2 are all in)

      River: ($18.42) Q (2 players - 2 are all in)

      Final Pot: $18.42
      Hero shows 2 2 (three of a kind, Deuces)
      BB shows T 2 (two pair, Tens and Deuces)
      Hero wins $17.59
      (Rake: $0.83)

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #798
        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

        3.5 hthusng

        PokerStars - Hold'em Tournament - $10/20 Blinds - 2 Players
        Hand Converter by Pokerhand.org

        Dnbftl (BTN): $500
        FinesseKevin (BB): $500

        Pre-flop: Dealt to Dnbftl 9 6
        Dnbftl raises to $40, FinesseKevin calls $20

        Flop: ($80) Q K A (2 Players)
        FinesseKevin checks, Dnbftl checks

        Turn: ($80) T (2 Players)
        FinesseKevin checks, Dnbftl checks

        River: ($80) J (2 Players)
        FinesseKevin bets $40, Dnbftl raises to $460 and is all-in, (1 folds), Dnbftl returns $420
        Dnbftl Mucks
        Dnbftl wins $160

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #799
          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

          So far so good. Cashi enam puutuda ei taha, kui just hyperid perse ei kisu. Selline tunne nagu lapsel kommipoes

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Lõpus sai siis 32 turkat tehtud ühe päris halva mängijaga ja mis salata, õnn oli minu poolt lõpuks. Graafik tema poolt vaadatuna.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #800
            Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Edasi läks kergemaks ja tuli ära :D

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #801
              Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

              Johhaidii, hakati Tartus lõpuks kütma ja nüüd saab piisavalt sooja, et vahel ka mõned read kirja panna. Muidu ainult vasak hiirenupp ja ALL IN. Cashi sai viimati toksitud nädal aega tagasi, sellest ajast saadik 3.5HTHUSNG lasnud. Mäng hakkab vaikselt paika loksuma ja mõttetuid shovesid on vähem, 10bb mäng on ka enam-vähem. Lisaks olen loosemaks muutunud, mis hyperites nõutud stiil. Alguses sai väga nitiselt lastud, samas vastastega joppas. Nii madalal õnneks donkide leidmisega probleeme pole. Ilge isu juba seitsmeseid näppima hakata aga roll on veel puudulik.

              Niisiis, cashi graph, viimastel sessidel sai vist downer murtud kuid huvi cashi vastu vaibus ja nii see kuu jäigi.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              3.5HTHUSNG. See kuu vast keskendun nendele põhiliselt, kui roll lubab siis liigub üles 40-50BIga. Info kast sai veits lol kohta tõstetud, turkasid siis alles 320, sest üldjuhul 1tablen. 2tabledes pole keskendumine nii hea ja mäng muutub pigem robotlikuks.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #802
                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                6k kasumit?

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #803
                  Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                  cEV graafik.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #804
                    Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                    Tähelepanelikult vaadata siis -32$. Imo kõige õigem panna cEV eks? Roheline joon võib esialgu jääda.

                    Täna 15BI up. Õhtuks -50. Nüüd sõnungi ära nagunii :D

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #805
                      Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                      kui mul endal oleks sellised tulemused viimasel ajal, siis võtaks ette ja tegeleks mängu õppimisega. võtaks ntx $9,9 RIO essential-i kuuks ajaks ja keskendunult, kaasa mõeldes vaataks võitvate regide mängu ja prooviks mõelda, mida ise paremini saaks teha. gl!

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #806
                        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                        Ma võtaks kaka coachiks , saaksid südame pumpama :D

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #807
                          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                          Kõik ainult kiruvad, postitaks siis mõne naljaka gifigi vms. Teen mingi päev siis ühe cashi sessi, eks näis kas piidib or not. Mängida ma seda igatahes sugugi ei viitsi, nii et motti pole. On the other hand hypers are fun :)

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #808
                            Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                            Pastilaa ei kiru, pigem annab soliidset nõu. Imo on kaks varianti, sa kas võtad seda mängu tõsiselt ja jõuad kuhugi või mängid for fun ja piirdud mikroga.

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #809
                              Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                              Ammu oleks mikrost väljas kui BRM oleks nii nagu vaja ja pokkeri rahasid ei puutuks :)

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #810
                                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Ammu oleks mikrost väljas kui BRM oleks nii nagu vaja ja pokkeri rahasid ei puutuks :)
                                Pane reeglid paika, kui palju profitist välja kanda tohid. Variante on mitmeid, tegutsema peab.

                                Comment

                                Working...