Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #961
    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    Anna andeks.

    pastilaa, millal ma su auto võin ära pesta?
    Last edited by Dnbftw; 16.11.14, 19:12.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #962
      Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

      Tulnukas ehk Valdise pääsemine tuli dnbftw juttu lugedes meelde. Peakski uuesti vaatama neid maapoiste põnevaid tegemisi.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #963
        Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

        Lol, kutsusime tuletõrje just kõrvalmajja. Mingi viimased 20 mintsa alarm lõuganud, suitsu ei näinud, tegivad tiiru peale ja läksivad minema. Mehed on vist väsinud tuletõrjes, ei saanud üle meetrise aia kuidagi :D Lõpus passisime tühja meestega ja tegime seal maja ees suitsu, solid vennad.

        Tra mis kino toimub ikka viimasel ajal, idk, tassin vist randomgeneratorit kaasas kogu aeg.
        Last edited by Dnbftw; 16.11.14, 19:59.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #964
          Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

          Pole sa mingi late bloomer, tundub, et juba praegu elad täiel rinnal!

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #965
            Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

            Tore, et lõpuks minust kah aru said. Meist võivad isegi sõbrad saada, loomulikult kui edaspidi ka viisakalt käitud :)

            Aga tegelt olen ikkagi late bloomer, viimased viis aastat plaaninud ja otsinud kohta, vist hakkan nüüd kohale jõudma. Üleüldse on kõik enda kätes, varem lihtsalt olen ilge mõku olnud. Eestlane vist lihtsalt ei julge ega soovi ettevõtja olla, samas mõistliku tööd kus vaja reaalselt enda, mitte ülemuse, ajusid kasutada ei leia. Oled käpiknukk kes täidab soovitud käsklusi, mis kuradi motivatsioon on üldse inimesel tööd teha, kui tal ei lasta ise mõelda?

            Vastust pole sealt ettevõttest igatahes veel saanud kuhu kirjandi saatsin (järgmisena proovin stratti muuta), vist ei saa kah kui homseks pole kohal. Tho leidsin mingi üksikettevõtja, kellel üpriski põnev biznis käimas, hetkel research pooleli aga plaan lähipäevadel ühendust võtta ja äkki leiab mulle rakendust, kaua ma ikka teid siin pommitan. Tunne on selline, et voh nüüd teeks, andke ainult põnevaid ja keerukaid ülesandeid, kus saaks oma tegelikku potentsiaali ära kasutada :D

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #966
              Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

              Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
              Anna andeks.

              pastilaa, millal ma su auto võin ära pesta?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Elu on edasi läinud, masu 2 tulemas ja öko peab ka olema.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #967
                Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                Ega pastilaale vist mingi teise stiiliga ratas ei sobikski :D Ses suhtes mul on üks sõber hobikorras rattamehhaanik, et kui vaja, pastilaa, siis vaatab üle.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #968
                  Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                  Noh kevad, sõnniku- ja mullaussid, kus olete?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #969
                    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                    Vs unknown, peaks välja leadima turnis?

                    UTG: $13.24
                    CO: $8.49
                    BTN: $8.20
                    Hero (SB): $11.67
                    BB: $10.00

                    Hero posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

                    Pre Flop: ($0.15) Hero has 6 A

                    fold, fold, fold, Hero raises to $0.25, BB calls $0.15

                    Flop: ($0.50, 2 players) Q 8 7
                    Hero bets $0.22, BB raises to $0.80, Hero calls $0.58

                    Turn: ($2.10, 2 players) A
                    Hero ???


                    vs unknown(hide peal), wp? mingi Ax vist seal oli, turnis suuremalt(3,5$?) või fine?

                    SB: $10.42
                    Hero (BB): $10.00
                    UTG: $10.00
                    MP: $8.10
                    CO: $12.28
                    BTN: $11.99

                    SB posts SB $0.05, Hero posts BB $0.10

                    Pre Flop: ($0.15) Hero has A Q

                    fold, fold, fold, BTN raises to $0.25, SB raises to $0.80, Hero calls $0.70, BTN calls $0.55

                    Flop: ($2.40, 3 players) 5 Q A
                    SB checks, Hero bets $1.40, fold, SB calls $1.40

                    Turn: ($5.20, 2 players) 8
                    SB checks, Hero bets $2.20, SB calls $2.20

                    River: ($9.60, 2 players) 3
                    SB checks, Hero bets $5.60 and is all-in,


                    Positiivne

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by Dnbftw; 17.11.14, 23:09.

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #970
                      Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                      Truni leadiks esimeses ja riveri bet/fold kui ei tule kokku. Teises paneks turnis suuremalt

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #971
                        Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                        Miks sa turni esimeses leadiks(donkaks)?

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #972
                          Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]



                          Ma lähen nüüd looetavasti magana,

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #973
                            Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                            Turni donk tõesti mõttetu, sest callib vaid parem käsi, samas on meil improvemiseks uus kaart tulemas. Wooooo! Vastane checkis ja riveril ei õnnestunud hittides valuet saada :(

                            Potsataja, mis veel huvitavat räägid? :D

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #974
                              Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                              Selline rigged jooks NL5s, et ihukarvad tahavad tõusmise asemel nahka tagasi pugeda

                              PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 6 players
                              Hand converted by PokerTracker 3

                              Hero (MP): $5.94
                              CO: $4.28
                              BTN: $5.20
                              SB: $10.74
                              BB: $2.80
                              UTG: $5.00

                              SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

                              Pre Flop: ($0.07) Hero has 6 5

                              fold, Hero raises to $0.15, CO raises to $0.25, BTN calls $0.25, fold, fold, Hero calls $0.10

                              Flop: ($0.82, 3 players) 7 5 6
                              Hero bets $0.70, CO raises to $1.40, fold, Hero raises to $5.69 and is all-in, CO calls $2.63 and is all-in

                              Turn: ($8.88, 2 players) 4

                              River: ($8.88, 2 players) 7

                              Hero shows 6 5 (Two Pair, Sevens and Sixes) (Pre 41%, Flop 71%, Turn 73%)
                              CO shows 7 T (Three of a Kind, Sevens) (Pre 59%, Flop 29%, Turn 27%)
                              CO wins $8.51

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #975
                                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

                                Hi!

                                Pärast bani sai suurest frustratsioonist NL25ni ära paugutatud, seejärel obv downerisse ja mott ära kaotatud. Kevadest sügiseni praktiliselt ei mänginud, selle aasta septembrist on mott taastunud. Seoses RB süsteemi tulevase collapsiga olen suunanud tähelepanu HUD'ist eemale, vähendanud drastiliselt laudade arvu ning avastanud, kui tore on foorumis mõlisemise asemel hoopis notesid trükkida. 4 lauda max ja rahakott on läinud paksemaks. Jõuluks 25'te!

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...