Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #856
    Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

    LOOOOL. Kui aus olla siis lugesin boardi täiesti valesti. Ei pannud tähele, et maja ja tahtsin riveris ära foldida pärast vastase raiset :D Õnneks hakkasin teed segama ja võtsin kerge pausi käest, naastes hittisin uuesti maja ja woop woop. Vot selline žen-šen tee, tõmbab rahulikuks küll.

    BTN: $3.19
    SB: $5.00
    Hero (BB): $6.13
    UTG: $5.12
    MP: $3.07
    CO: $4.45

    Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with K 8
    4 folds, SB raises to $0.15, Hero calls $0.10

    Flop: ($0.30) 9 2 K (2 players)
    SB bets $0.15, Hero calls $0.15

    Turn: ($0.60) 2 (2 players)
    SB bets $0.35, Hero calls $0.35

    River: ($1.30) K (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.60, SB raises to $3.05, Hero raises to $5.48 all in, SB folds

    Final Pot: $7.40
    Hero mucks K 8
    Hero wins $7.09
    (Rake: $0.31)

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #857
      Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

      Ma ei tea, ma vist võtan pokkerit rohkem mänguna kui raha teenimisena. Ilgelt lõbus on NL2st end taas üles grindima hakata ja näha kas saab hakkama. Rott vaid ei taju, et võiks ülespoole grindima hakata ja ehk seal on juba veelgi lõbusam.

      NL5 6max ZOOM, igavaks läheb nii. Üle SD lols
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • p0l1
        Grinder
        • Jan 2011
        • 581

        #858
        Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

        Ära kuluta hiiterit nl2s ära, samamoodi saab nl10s või nl25s ka.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #859
          Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

          Kahjuks on hiiter limiidipõhine.

          Eile öösel NL10 ZOOM, üritasin mängida täpselt samamoodi nagu NL5. Tho statsid tulid veidi nitisemad, kas scared money või kaart oli sitem, et odada pakkisite ja kolisite siia, kus Tallinn, Liivimaa ja Riia oleks oma kromanjooniperse võind Havaile viia ^^

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #860
            Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

            Kolid havaile v?

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #861
              Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

              Kuulasin Palmisaart.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #862
                Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                Palju cbet statsid olid selle sessi puhul?

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #863
                  Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                  moar info is better

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #864
                    Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                    Üks huvitav käsi bluelitele. Hide peal, venelane, olen ka varem tähele pannud teda ja kolm halli tärni nime juures, most likely reg.

                    BTN: $5.00
                    SB: $3.87
                    BB: $8.46
                    UTG: $5.32
                    MP: $3.32
                    Hero (CO): $6.19

                    Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with 8 T
                    1 fold, MP calls $0.05, Hero raises to $0.20, 2 folds, BB raises to $0.60, 1 fold, Hero calls $0.40

                    Flop: ($1.27) 3 5 9 (2 players)
                    BB bets $0.81, Hero calls $0.81

                    Turn: ($2.89) T (2 players)
                    BB bets $1.84, Hero ???

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #865
                      Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                      Ei arva, et vs CO nii palju huiatakse. fold pre pigem kui arvama minna.

                      Turn milles küsimus? Ez flat, said oute juurde ju. Pole just kaart mida ta väga hea meelega blufib seega pigem taga still aga noh river on ka tulemas.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #866
                        Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                        Oleme positsioonis ja annab päris head oddsid callimiseks pre. Panin stovesse ta 3bet ja turni jätkamise rangeks 99+,AcKc,AdKd,AcQc,AdQd,AcJc,AdJd,AdTd, selle järgi miski 35% equitit. Vist fold fine.

                        Okei, suited 2gapper vb pole nii hea, millest alates calliks? 54s? JTs?

                        Krt see HUDita mäng on ka nagu lonkav, eriti nüüd kus teistel regularidel minu kohta solid sample juba. Samas on ilma hea, mõtlen palju vähem olukordi üle. Miski raskem otsus siis tangin pikalt, õnneks 80 sekki timebank suht tihti :D Üldjuhul kui miski 40 sekki ära kulutada ja käsi rahulikult otsast lõpuni läbi mõelda leiab suht sageli õige otsuse. Herocallid tulevad ka välja juba :P

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #867
                          Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                          Pastilaa nüüd ütleb, et mõttetu huiamine pre ja next hand. :D

                          Anywayz, tüdrukuga triobet freerollile donkama, gl.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #868
                            Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                            Turnis foldisid w?

                            Mine jah freerolile ja unusta ära, et sul zoomis mugavam on ilma hudita plz

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #869
                              Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                              hei. kuna sa väga aktiivne postitaja ja suht pikalt siin mikros hädas olnud - kui on huvi, siis võid nädalakese mu videopaketti vaadata. rankaga räägitud ja anna aga tuld. gl!!! :)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #870
                                Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                hei. kuna sa väga aktiivne postitaja ja suht pikalt siin mikros hädas olnud - kui on huvi, siis võid nädalakese mu videopaketti vaadata. rankaga räägitud ja anna aga tuld. gl!!! :)
                                Paketi kasutuse aeg lõppeb 11. november kell 20.57.

                                Paketi leiad: http://foorum.pokkeriprod.com/forumd...ll-Ring-Videod

                                Comment

                                Working...