Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]
timz +1 "hypers are fun", not anymore indeed. 3,5sed 1000se sämple peale -3,6 roi. Aga lahe oli isegi korraks 15seid näppida. Põhimõtteliselt alla 100BI pole mõtet HTHUSNG torkidagi. Seitsmesed sotise sample peale plussis, hea seegi.
Rahad ilusti augus ja otsisin meeleheitlikult oma allesjäänud brollile rakendust. Praktiliselt ei biidi midagi, järgmisest kuust kavatsen reiki hakata biitima. Eks näis. Tahaks quitida aga kuna jooks sitt siis mott laes, ilmselgelt mingid probleemid poisil(imho ülim nauding vaadata kuidas asjad ilusti perse kukuvad). NL2 6max siis hetkel peatuseks, fullringo tundub booring peale hypereid. Vahel toksin ka muud sitta, aga pole mainimist väärt.
Kui keegi on huvitatud misiganes 6max strati arutamisest või lihtsalt käehoidmisest rasketel aegadel siis võib pmida ja mõtleb miskit välja. C'est la vie.
Fun hand(kumbki vist ei lugenud boardi):
timz +1 "hypers are fun", not anymore indeed. 3,5sed 1000se sämple peale -3,6 roi. Aga lahe oli isegi korraks 15seid näppida. Põhimõtteliselt alla 100BI pole mõtet HTHUSNG torkidagi. Seitsmesed sotise sample peale plussis, hea seegi.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Rahad ilusti augus ja otsisin meeleheitlikult oma allesjäänud brollile rakendust. Praktiliselt ei biidi midagi, järgmisest kuust kavatsen reiki hakata biitima. Eks näis. Tahaks quitida aga kuna jooks sitt siis mott laes, ilmselgelt mingid probleemid poisil(imho ülim nauding vaadata kuidas asjad ilusti perse kukuvad). NL2 6max siis hetkel peatuseks, fullringo tundub booring peale hypereid. Vahel toksin ka muud sitta, aga pole mainimist väärt.
Kui keegi on huvitatud misiganes 6max strati arutamisest või lihtsalt käehoidmisest rasketel aegadel siis võib pmida ja mõtleb miskit välja. C'est la vie.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Fun hand(kumbki vist ei lugenud boardi):
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


A 
J

Comment