Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #826
    Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

    timz +1 "hypers are fun", not anymore indeed. 3,5sed 1000se sämple peale -3,6 roi. Aga lahe oli isegi korraks 15seid näppida. Põhimõtteliselt alla 100BI pole mõtet HTHUSNG torkidagi. Seitsmesed sotise sample peale plussis, hea seegi.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Rahad ilusti augus ja otsisin meeleheitlikult oma allesjäänud brollile rakendust. Praktiliselt ei biidi midagi, järgmisest kuust kavatsen reiki hakata biitima. Eks näis. Tahaks quitida aga kuna jooks sitt siis mott laes, ilmselgelt mingid probleemid poisil(imho ülim nauding vaadata kuidas asjad ilusti perse kukuvad). NL2 6max siis hetkel peatuseks, fullringo tundub booring peale hypereid. Vahel toksin ka muud sitta, aga pole mainimist väärt.

    Kui keegi on huvitatud misiganes 6max strati arutamisest või lihtsalt käehoidmisest rasketel aegadel siis võib pmida ja mõtleb miskit välja. C'est la vie.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Fun hand(kumbki vist ei lugenud boardi):
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #827
      Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

      Selline tunne nagu oleks justkui leidnud limiidi ja formaadi mida biidin, NL5 6max ZOOM. Tho võib asi aga olla ka selles, et kuu alguses resetitakse doomswitch fishide kahjuks tagasi. Võta nüüd kinni.

      No ei oska ma OESDF mängida. Hea meelega tahaks flopil flipata aga vot ei anta võimalust. Turnil ja riveril siis crying call, mis sest et arvatavasti biit. Mängin ilma HUD'ita seega unknown vastane ja no reads. Mis siin flopil siis standardiks oleks sellises situatsioonis?

      Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players
      BTN: $4.98
      SB: $5.00
      Hero (BB): $5.82
      UTG: $5.04
      MP: $2.87
      CO: $5.89

      Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with 7 9
      4 folds, SB raises to $0.15, Hero calls $0.10

      Flop: ($0.30) 6 A 8 (2 players)
      SB bets $0.13, Hero raises to $0.50, SB calls $0.37

      Turn: ($1.30) 7 (2 players)
      SB bets $0.05, Hero calls $0.05

      River: ($1.40) 8 (2 players)
      SB bets $0.15, Hero calls $0.15

      Comment

      • ivar866
        Grinder
        • Oct 2012
        • 776

        #828
        Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

        turni ka reiseks

        Comment

        • Junken
          Lendur Sass
          • Sep 2011
          • 1039

          #829
          Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

          turni raisks ja kui ei foldi ja riveri kokku ei tule siis vast checkiks järgi sellisel laual.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #830
            Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

            Mina ei raiseks turni. Mis raise see on? for value ?

            Hästi mängitud imo.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #831
              Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

              Aga flopil? Passiivse venna vastu call ja nt. agro vastu prooviks sisse ajada?

              Ses mõttes on meil hea käsi ainult flopil OESDFga, kui turnis ei parane käsi siis kipun üldjuhul veidi passiivseks jääma imo.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #832
                Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                Ma vist isegi calliks flopil. Odavalt laseb tõmmata.

                Comment

                • trasadonkad
                  Grinder
                  • May 2014
                  • 672

                  #833
                  Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                  Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                  Aga flopil? Passiivse venna vastu call ja nt. agro vastu prooviks sisse ajada?

                  Ses mõttes on meil hea käsi ainult flopil OESDFga, kui turnis ei parane käsi siis kipun üldjuhul veidi passiivseks jääma imo.
                  miks ilma hemita mängid? :P
                  lauas ilma hudita arvaks kohe, et vend fish kui mdb turn ja calliks samamoodi, fishi vastu FE 0. ka riv calliks, wp
                  aga eks igalühel omad mõtted jms, turn call ka ok imo :)
                  Last edited by trasadonkad; 02.11.14, 15:46.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #834
                    Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                    Kasutan PT3 ja see kahjuks ei tööta ZOOM'is. Kusjuures kunagi ammu töötas aga mingi hetk lakkas koostööd tegemast, kas tegin ise mingi uuenduse vms ei tea. Anywayz, plaan siis ZOOMi lasta kuni roll koguneb.

                    Ei saagi täpselt aru, et kas mängin ise hudita paremini või jooksen nagu jumal hetkel ZOOMis. HUDiga regular laudades hakkaks justkui rohkem metatama vastastega, mis tegelikult nii mikros üpriski pointless. Niisiis võiks väita, et HUD pigem teeb kahju kui head minu puhul. Ka võimalik, et hakkan statistikale liialt suurt rolli omistama väikse sample pealt. Nii et pigem segab, tho NL25+ imo suht kohustuslik juba HUDi kasutada, sest regside kohta koguneb käsi kiirelt.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #835
                      Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                      Pole ammu nii hästi jooksnud nagu 2 viimast päeva. Setid maksti kah kõik ilusti kinni nii nagu kord ja kohus. Kui unenägu on öösel sajebiis ja mindset veel hommikul korras siis ronin NL10.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #836
                        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                        Mis seos on oskustel ja cashoudil?
                        Oskus mitte cashoutida vb.

                        Tegelikult oli mu point see, et kui oleksin saanud kõrgemal jätkata mängimist oleksin arvatavasti rohkem edasi arenenud võrreldes miski NL10-NL5 toksimisega, mida lasen suht ABC. Madalal ei teki enam nii sageli keerulisi spotte mille tõttu ka areng takerdub(baasteadmised loomulikult kinnistuvad rohkem). NL5 vs NL25 regular kõrvuti panna, siis kummaga mängides rohkem õpiksid?

                        Ka päeviku mitte just väga sage updatemine näitab seda, tahaksin küll peale igat sessi käsi postitada kuid kõik tundub kuidagi standard biit/võit olevat. Postitan ainult siis, kui käe aeg on meh tunne ja ei oska midagi teha või peale kätt blingib peas "Miks ma rohkem valuet ei saanud?" Eks ma ole juba veitsa kauaks kah mikrot nühkima jäänud :(

                        Ahjaa, istusin eile kogemata NL25 ZOOMi neljaks käeks. Tekkis justkui eesmärk, vajadus ja tahtmine tagasi 25te jõuda. Meeldiv motivatsioon :)

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #837
                          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR & 3.5 HTHUSNG]

                          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                          Oskus mitte cashoutida vb.
                          Siis hakka selle oskuse õppimisest pihta. Enne ei cashoudi, kui NL50s pidama oled saanud. Mis kasu nendest mikros tehtud cashoutodest saad? Võtad raha välja, lööd sirgeks ja oled samas seisus, mis enne seda cashouti, kindlus puudub ja peale ei tule ega saa tulla, kuna roll nii õhuke + madalas ei tooda ka piisavalt.

                          Nagu herr pastilaa on mitmeid kordi siin foorumis juba kirjutanud, siis biidid biitideks enamuse kaotame siiski väikestes pottides. Hakka just neid 10-20 bb potte läbi kammima ja siia postitama, usun, et sealt on nii mõnigi leak vaja välja juurida. Panegi selliseid käsi, kus sa kindel ei ole, kas tegid õigesti ja kus miski tundub vale, kuid kindel ei ole.

                          GL

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #838
                            Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                            Eks ta ole. Kuna muu sissetulek puudub siis vahel lihtsalt peab näpistama pokkerist. Üleeile saatsin Elektritaksosse CV(päris palju mujale kah saatnud), eks näis. Äkki joppab. Tartus kuidagi väga kesine seis tööga or ma lihtsalt otsin valedest kohtadest ja ei paku end piisavalt hästi. Ei oska müüa end piisavalt hästi. Üks kaasfoorumlane mainis privas, et haridus on mul tip-top, see lisas korralikult enesekindlust juurde töö otsimisel. Enamasti vaatan nõudeid ja olen pigem sellise suhtumisega, et miks ma sinna tööle ei sobi. Vastupidi peaks ju käima :D

                            Mikros(nl2-5) olles kusjuures ei ole kiusatust cashoutida kuid niikui NL10 soliidse rolliga või NL25 thin rolliga siis on kuidagi lihtsam see 20-50 euri välja kanda, ei jää painama. Suudan ju tagasi teenida, not really - downer peale ja olengi busto. Tuleb see sitane mõtlemine välja pasandada, kui see ei aita siis hakkan perse kaudu üles peksma.

                            Teisipäeval siis prolly taaskord triobet live freekale tüdrukuga donkama, eelmine kord tsikk donkas omale siidri sülle(cant stop mentioning). Fking awsom joonistused on mõtteklubis seinte peal, hotcoca on suht cute(ei tea kas irl ka?).

                            Üritan siis väiksemaid potte ja selliseid 3bet/4bet pre käsi rohkem postitada. Lihtsam oleks vast see, kui endale seada reegel, et iga päev postitada huvitavamaid käsi. Hetkel on kogu see pokkeri asjatamine kuidagi kaootiline, fking plaani oleks vaja.

                            Comment

                            • trasadonkad
                              Grinder
                              • May 2014
                              • 672

                              #839
                              Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                              coachi pole plaaninud võtta?
                              oleks suht hea/vajalik investeering imo, nii long term mõttes jms.

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #840
                                Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                                Hetkel pole coachi jaoks raha. Mõtekas oleks vast võtta siis kui NL25 jõuan. Kui keegi tahab aga koos mikro 6maxi arutada siis oleks käpp. Kui aga mõnel algajal soovi on võin ka aidata, nädalas tunnikese ehk ikka leiab, et käsi analüüsida või mängu paika aidata saada. Midagi ehk suudan juurde anda. Samas kui keegi tahab free coachi(mingi mõistliku diili annab kah ehk leiutada) mulle teha siis olen avatud pakkumistele. Saatke PM kel huvi.

                                Comment

                                Working...