Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #841
    Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

    Appi kui lol. Tahtsin vaadata mitmel laual mängib ja hotkey parem klikk teeb foldi, WPppppppp. Mingi hollandi donk oli prolly.

    Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2603573
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $19.27
    SB: $2.68
    Hero (BB): $5.00
    UTG: $7.00
    MP: $5.00
    CO: $5.00

    Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with 7 J
    UTG calls $0.05, 4 folds, Hero checks

    Flop: ($0.12) Q 7 J (2 players)
    Hero bets $0.20, UTG raises to $0.40, Hero folds

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #842
      Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

      Brasiiliast, mängis neljal laual zoomis. Beat riveris vist?

      Hero (BTN): $10.00
      SB: $6.50
      BB: $10.00
      UTG: $10.50
      MP: $9.90
      CO: $5.24

      Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with Q Q
      3 folds, Hero raises to $0.25, 1 fold, BB raises to $0.70, Hero calls $0.45

      Flop: ($1.45) 7 9 2 (2 players)
      BB bets $0.75, Hero calls $0.75

      Turn: ($2.95) 4 (2 players)
      BB bets $1.55, Hero calls $1.55

      River: ($6.05) T (2 players)
      BB bets $5.78, Hero ???

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #843
        Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

        Mahe viieprotsendine

        BTN: $10.00
        SB: $10.15
        BB: $12.48
        UTG: $9.44
        Hero (MP): $13.82
        CO: $12.05

        Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with A A
        UTG raises to $0.20, Hero raises to $0.70, 4 folds, UTG raises to $1.80, Hero calls $1.10

        Flop: ($3.75) 5 4 8 (2 players)
        UTG bets $3.58, Hero calls $3.58

        Turn: ($10.91) T (2 players)
        UTG bets $4.06 all in, Hero calls $4.06

        River: ($19.03) K (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $19.03
        UTG shows K K (three of a kind, Kings)
        Hero shows A A (a pair of Aces)
        UTG wins $18.17
        (Rake: $0.86)

        Öö. Tuleb vist veidi veel NL5 toksida.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Dnbftw; 03.11.14, 04:57.

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #844
          Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Eks ta ole. Kuna muu sissetulek puudub siis vahel lihtsalt peab näpistama pokkerist. Üleeile saatsin Elektritaksosse CV(päris palju mujale kah saatnud), eks näis. Äkki joppab. Tartus kuidagi väga kesine seis tööga or ma lihtsalt otsin valedest kohtadest ja ei paku end piisavalt hästi. Ei oska müüa end piisavalt hästi. Üks kaasfoorumlane mainis privas, et haridus on mul tip-top, see lisas korralikult enesekindlust juurde töö otsimisel. Enamasti vaatan nõudeid ja olen pigem sellise suhtumisega, et miks ma sinna tööle ei sobi. Vastupidi peaks ju käima :D

          Mikros(nl2-5) olles kusjuures ei ole kiusatust cashoutida kuid niikui NL10 soliidse rolliga või NL25 thin rolliga siis on kuidagi lihtsam see 20-50 euri välja kanda, ei jää painama. Suudan ju tagasi teenida, not really - downer peale ja olengi busto. Tuleb see sitane mõtlemine välja pasandada, kui see ei aita siis hakkan perse kaudu üles peksma.

          Teisipäeval siis prolly taaskord triobet live freekale tüdrukuga donkama, eelmine kord tsikk donkas omale siidri sülle(cant stop mentioning). Fking awsom joonistused on mõtteklubis seinte peal, hotcoca on suht cute(ei tea kas irl ka?).

          Üritan siis väiksemaid potte ja selliseid 3bet/4bet pre käsi rohkem postitada. Lihtsam oleks vast see, kui endale seada reegel, et iga päev postitada huvitavamaid käsi. Hetkel on kogu see pokkeri asjatamine kuidagi kaootiline, fking plaani oleks vaja.
          Pokkerist niigi olematu rolli puhul väike näpistamine on umbes sama hea, kui taksojuht müüks oma autolt rooli ära. See raha on su töövahend. Võta sital ajal mingi lihtsam töö, et tekitada väike pokkeriväline raha juurdevool ja siis mängi sinna kõrvale pokkerit ja tööta end üles. Mingi öine valvuritöö oleks nuts, sest siis saad samal ajal ka pokkerit mängida. Kui palk hakkab jooksma ja rahaliselt mingigi stabiilsus saavutatud, siis hakka paremaid tööotsi otsima.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #845
            Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

            Suht sarnast tööd saangi teha maal hooajaliselt, kahjuks on seda lillelist aega vaid 2 kuud aastas.

            Anywayz, räige kuidas need regfishid bleedivad pappi välja sellistes situatsioonides. BTNit foldivad kah vist 90% 3betile nagu SB pealt :D Antud käes oleks vist isegi 10 senti rohkem välja pigistanud või isegi potsize. Dno kas nad mõtlevad üldse.


            BTN: $10.12
            SB: $6.37
            BB: $5.41
            UTG: $7.75
            Hero (MP): $11.25
            CO: $5.16

            Pre Flop: ($0.07) Hero is MP with A Q
            1 fold, Hero raises to $0.15, 2 folds, SB calls $0.13, 1 fold

            Flop: ($0.35) Q 2 8 (2 players)
            SB checks, Hero checks

            Turn: ($0.35) 3 (2 players)
            SB checks, Hero bets $0.20, SB calls $0.20

            River: ($0.75) 4 (2 players)
            SB checks, Hero bets $0.35, SB calls $0.35

            Final Pot: $1.45
            SB mucks 7 7
            Hero shows A Q (a pair of Queens)
            Hero wins $1.39
            (Rake: $0.06)

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #846
              Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

              paugutaks floppi ka

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #847
                Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                Turni barrelile folditakse väga palju imo seal limiidis.

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #848
                  Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                  Järgi checkides ei saa valuet

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #849
                    Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                    2 tänavat on parem kui 1 imo.

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #850
                      Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                      flop ka riv bet tundub eriti blufine ja 2 str olemas.

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #851
                        Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                        flopi chk väga OK!

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #852
                          Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                          Flopi ja turni checkiks ja riveris calliks allini, saime osavalt ta bluffima.

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #853
                            Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                            riveri al inile ma foldiks, backdoori võimaliku kokkutulemise tõttu

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #854
                              Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                              Mis asi siin toimub?

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #855
                                Re: Dnbftw grindoorium [Koit toome kivi! Sest et ei biidi, ei biidi...]

                                12 tunnine uinak selja taga, päris mahe oli vahelduseks magada.

                                Regular laudades eelistaks ise kah bet-check-bet liini(fishi vastu obv bet-bet-bet), ZOOM mängib vähe teistmoodi. Ma ei tea miks, aga ma saan massiliselt folde kui barreldan ka turni - vb selective memory või lihtsalt käesolevust jooksust tingitud. Eks see flopi check ajab nad segadusse ja kiusu pärast maksavad kinni. Eks katsetan siis erinevate variantidega ja ka bet-bet-bet proovin ära.

                                Ses suhtes kui ma ajan mingit oma mõttetut stratti siin ja punnin vastu siis seletage kenasti ära, et millest ma valesti aru saan ja pange mul suu kinni, aitäh.

                                ^^
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...