Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #766
    Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

    Teine käsi lauas, 13 kätt sample 54/46.

    Hero (BB): $10.00
    BTN/SB: $10.20

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with T 6
    BTN/SB raises to $0.30, Hero calls $0.20

    Flop: ($0.60) 9 T 3 (2 players)
    Hero bets $0.28, BTN/SB calls $0.28

    Turn: ($1.16) 8 (2 players)
    Hero bets $0.70, BTN/SB raises to $9.62 all in, Hero???
    Last edited by Dnbftw; 03.09.14, 05:10.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #767
      Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

      Väga halb board donkbettimiseks kui just täielik passiivitar pole, et kardad valuet kaotada. Turnis oled obv küpse.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #768
        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

        lisaks timzi jutule ka imelik gay sizing donkbetil

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #769
          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

          Jahm, hommikul suure väsimusega pole tark lauda istuda. Ei arvanud, et turnis nii taga olen. Ega väga vist ei mõelnudki vaid toksisin suvalt nuppe. Vastasel T9o, hit n run.

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #770
            Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

            hommikul kui ärkad, söö, käi kusel, sital, pesemas ja alles mingi 1h vms peale ärkamist võta lauad lahti kui juba toitu veits seeditud ka :). mõte töötab paremini ja hoiab tiltamist palju rohkem ära.
            omal oli kunagi sama teema, et hommikul söögiisu pole, lauad lahti kohe ja ülikergelt tilti ja siis terve päev otsa siuke mõru tunne mängida ja seda auku tagasi teha, vahel paned veel auku juurde ja aint viskad õli tulle.
            aga hommikul korralikult "ülesärkamine" aitab

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #771
              Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

              Sitt lugu, olin tööl tol hetkel ja öö otsa üleval olnud. Unegraafik on anywayz täitsa metsas öövahetustega, vahel magad 48h jooksul 2h jne. Väss aga und pole, aineid ei tarvita :)

              See on küll õige, et pärast sööki liigub aju kiiremini. Kooli ajal ei söönud mitte kunagi hommikuti, üks Leningradi pläru läbi kopsu ja tundi. Andis tunda küll :)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #772
                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Sitt lugu, olin tööl tol hetkel ja öö otsa üleval olnud. Unegraafik on anywayz täitsa metsas öövahetustega, vahel magad 48h jooksul 2h jne. Väss aga und pole, aineid ei tarvita :)

                See on küll õige, et pärast sööki liigub aju kiiremini. Kooli ajal ei söönud mitte kunagi hommikuti, üks Leningradi pläru läbi kopsu ja tundi. Andis tunda küll :)
                üleväsimusega raske magama jääda , mul sama asi koguaeg

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #773
                  Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                  Nonii, eilse seisuga siis töötu once again. Mis teha, maal ainult hooaja tööd :) Loodan siis pokkeris korralikku hiiterit ja miljonite boonuste vabastamist.

                  Enne nv-d tehtud sessid hakkasid juba lubama, ka täna hommikune esimene sess kulges kenasti.

                  Kuu so far(mülkast väljas):
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Vist olin seda hetke oodanud sama kaua kui downeri lõppu. Überagro regular vastas, cbetib 90%+ floppidest üle 600 käelise sample, turn cbet 80%. AF nt 5, AFq 67% Mõned käed varem olin teda check-raisenud flopil, ju siis nüüd hakkas sügelema :P Neljast korrast kahel ei ole foldinud turnis raisele, seepärast saigi selline väike gayraise tehtud, et reksil katus ära sõidaks.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  quadssss. Hea flop cbetimiseks aga ju siis puges jänes püksi.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  drunk play ftw
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #774
                    Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                    Trackisin PTst oma swongi, augusti lõpust kuni eelmise nädala keskele 20BI downer. Lifetime 90k kätt NL10(ZOOM included, 80k kätt regular taala laudades) WR 5,5bb/100. Tegelt peaks sample suurem olema, aga andmebaas on vist ühel korral kaotsi läinud. Seega poole väiksema winratega oleks eriti yolo 40BI swingi läbi teha :)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #775
                      Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post534520

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #776
                        Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                        Jep, peab paika. :)

                        Lasin vahepeal väga väga underrolled brmi järgi, 12BI oli vist madalaim mis oli NL10 jaoks. Mindseti ei tundunud mõjutavat ja 10BI pealt oleks alla liikunud. Eks madalamal võib veidi erandeid teha BRMis. Kui nüüd kunagi peaksin NL25 jõudma siis pean arvestama kindlasti miski 30-40BI swingidega. Nozzu volüümiga grindiks vist 3 kuud seda läbi. Vaevalt siis enam mingit pokkeri isu kübemekestki alles oleks :P

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #777
                          Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                          Olen juba pikemat aega kimpus teatud vastaste leibeldamisega. Eeldame, et vastane on 25/8. AFq 50%. Pre justkui loose-passive, samas on AFq kõrge. Oleks AFq seal 20-40 vahel oleks tunduvalt lihtsam teda identifitseerida. Kuidas leibelida vastast? Nit? Reg? Loose-passive fish? Mingi neljas variant?

                          Või vaadata vastase leibeldamisel ainult WR? Ilmselgelt võib mõni 25/8 biitida paremini kui 15/13 nit, mis teeb esimesest regulari ja viimasest rbgeneraatori.


                          Üpriski kahevahel alati kui vaja sellise vastase vastu otsus langetada: stackida lightimalt or hoida konservatiivsemat joont.

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #778
                            Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            vol2
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #779
                              Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                              Tundub, et mängiksin justkui hästi aga... graafik näitab vastupidist. Agressioon on kindlasti esmapilgul veits madal, aga samas üritan hoida rangesid võimalikult laiana ja mitte kohe lajatada 3betti LPst regularide/nittide vastu. Alustan ise laudu ja mängin tihti SH, sealt ka SB statsid nõksa suured. Fold to 3bet võiks nõksa madalam olla, aga ei tohiks väga suur leak olla nii madalal mängides?





                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #780
                                Re: Dnbftw grindoorium [NL10 FR]

                                niipalju kui statide järgi näha, siis põhi hädad - stealid liiga vähe ja cbetid ja barreldad liiga vähe (tagajärjed vt punane joon). vpip ja pfr vahe järgi mängid initsiatiivita liiga palju käsi (jälle punane joon). fold to 3bet on ka jõhker muidugi (punase joone liule annab seegi hoogu)

                                Comment

                                Working...