Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
essa striim nädalate kaugusel, mida sest fallowst. Kui mul just pohhui pole ja striimin rahus ka 1/2 sng higistamist..Ma just nägin jh, et ma üritan siin kirurgilise peensusega capture teha ja mingi munn tuli segama
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Comment