Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #6706
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    sa üldse ajad vist selle striimipisiku peale. Päeval nagu üldse pmst contenti pole , ehk siis minu jaoks oleks turul koht. Samas päeval pole ka vaatajaid. Järjest avan striime, et mis toimub ka. Mingi kerjatakse sube/donosid. Muusika mängib, midagi ei räägita, kaamerat enda peal pole. Nii tundub see väga lihtne kui rääkima ka ei pea.

    Üks ainult striimib optibetti ja unibeti striimi 0, ehk siis väga varsti slidiks ergo ka dm-idesse . Enamus stars/gg
    Ma arvan sa peaksid oma elu korralduse kategooriliselt ümber muutma et saaksid ikka mu streami õhtuti grindi kõrvale vaadata, naist pole ka otseselt vaja kui on toodzi stream olemas, ajad lemonziku närvi ja saad niimoodi taha et vähe pole.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #6707
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Ma arvan sa peaksid oma elu korralduse kategooriliselt ümber muutma et saaksid ikka mu streami õhtuti grindi kõrvale vaadata, naist pole ka otseselt vaja kui on toodzi stream olemas, ajad lemonziku närvi ja saad niimoodi taha et vähe pole.
      Mul tunne, et see striimi värk oleks nagu loits naise vastu ka- ei käiks midagi seletamas iga 20 min tagant. Ütleks, et yo sa eetris-ei tuleks toa lähedalegi

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6708
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Lol selfmade sootla 5stes katab kaardid ära ikka :D
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        edit:tal pole delayd, a juba enne kui action läbi näitab lehed ette, väga goated värk
        Ta ju näeb et keegi ei vaata :D

        Mul ikka globaalne värk, näiteks on 5% vaatajaid Jaapanist, 3% Taist, 2% Soomest, sellest järeldan et lemonzik käib soomes tööl ja rankal on VPN jaapani peal

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #6709
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Mul tunne, et see striimi värk oleks nagu loits naise vastu ka- ei käiks midagi seletamas iga 20 min tagant. Ütleks, et yo sa eetris-ei tuleks toa lähedalegi
          Oi see on päris hea jah, isegi teises toas on vaikselt, järgmine teisipäev peab diivanil magama kui streamer special pikalt läheb :D


          Nali naljaks aga päris raske on küll vahepeal keskenduda kui laps mängib koeraga, naine räägib midagi, telekas käib ja mingi räige lärm on, siis tuleb kass veel kräunub seljataga, aken lahti mingi joodik karjub jne. Streamis klapid peas ja vaikuses on hoopis teine maailm
          Last edited by Kakahirmutis; 11.04.25, 11:35.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #6710
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Oi see on päris hea jah, isegi teises toas on vaikselt, järgmine teisipäev peab diivanil magama kui streamer special pikalt läheb :D


            Nali naljaks aga päris raske on küll vahepeal keskenduda kui laps mängib koeraga, naine räägib midagi, telekas käib ja mingi räige lärm on, siis tuleb kass veel kräunub seljataga, aken lahti mingi joodik karjub jne. Streamis klapid peas ja vaikuses on hoopis teine maailm
            See on step 1 ? nö striimimise ranka tabel ? :D

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6711
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              See on step 1 ? nö striimimise ranka tabel ? :D
              Ma tegin selle järgi, aga veidi teistmoodi. Ei taha sellist layouti nagu kõigil on.



              Ja siis edasi googeldasin üldisemalt

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #6712
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Ma tegin selle järgi, aga veidi teistmoodi. Ei taha sellist layouti nagu kõigil on.



                Ja siis edasi googeldasin üldisemalt
                ega mulle piisaski kui ütles, et powerfull processor ja graphic kaart-suht kindel, et nad pole mul powerfull :D

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #6713
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  ega mulle piisaski kui ütles, et powerfull processor ja graphic kaart-suht kindel, et nad pole mul powerfull :D
                  Ma jagasin kahe peale ära, üks on GPU peal ja teine CPU peal, ma muidugi ei tea mida need sõnad tähendavad, üks on videokaart ja teine on ram? igatahes töötab.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6714
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Hull, KTO tabeli peale kutsutakse politsei, pannakse cancel peale, naine jätab maha ja tembeldatakse misogüüniks. KTO tabeli naisversioon ju puudub.


                    Üks asi on et ma ei tahaks ekraani väga väiksemaks teha, mahutan ainult 2 riba pildile ala viimased followerid või top vaataja.

                    Aga mõttet on head, plaanis oli selle kanali kirjeldusega tegeleda küll ning nuppe lisada alla.
                    Pidasingi silmas kirjeldus. Ekraanile mõttetu seal ekstrat kuvada.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6715
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Ma ei tea mitu imelist aastat sul oma naisega on, aga kui juba pole naine maha jätnud, siis vaevalt enam see plaaniski on :D
                      HALLOO! Linnaril oli mitu last? 3? Ja siis mees muutus....

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #6716
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        HALLOO! Linnaril oli mitu last? 3? Ja siis mees muutus....
                        Miks linnarit vaatad,kui meil mailis. Paugutab rohkem bulleteid kui pihela seenior ja mehega koos.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #6717
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Mis elu see selline on, vastane reraise callis flopis all in 50bb, selliste vastu sa lusikas kaotadki jah?

                          Last edited by Kakahirmutis; 11.04.25, 17:23.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #6718
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mis elu see selline on, vastane reraise callis flopis all in 50bb

                            Vot vot,ja nüüd korruta analoogsed olukorrad 30x läbi+kui mulli kandis. Mina ei osanud täna juba nii stoiline olla lõpus. Hiire leidsin kiirelt voodi alt,aga patareiga läks aega. Kusjuures ma ei visanud hiirt vaid tegin improt käega riigikogu esimehe tööst vastu lauda.

                            Kass õnneks ei luusi laual nagu rankal muistsel ajal ,oleks küll kiisude paradiisi läinud
                            Last edited by Söönlusikast; 11.04.25, 17:27.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #6719
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Vot vot,ja nüüd korruta analoogsed olukorrad 30x läbi+kui mulli kandis. Mina ei osanud täna juba nii stoiline olla lõpus. Hiire leidsin kiirelt voodi alt,aga patareiga läks aega. Kusjuures ma ei visanud hiirt vaid tegin improt käega riigikogu esimehe tööst vastu lauda.

                              Kass õnneks ei luusi laual nagu rankal muistsel ajal ,oleks küll kiisude paradiisi läinud
                              Ega 22$sed paremad pole, vastane callib floppi, callib turni ja riveris checkib järgi :)

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6720
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Ega 22$sed paremad pole, vastane callib floppi, callib turni ja riveris checkib järgi :)

                                Ei sel pole vahet. 50stel callitakse J kõrgega mullis all inne

                                Comment

                                Working...