Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Kle ma tean,et sul 300h töö/pokker +naine,koer,jõuks jms ,aga ma vist pean slaidima sulle messengeri. Ma proovin veel ise pühap,mul aega rohkem kui sul vist praegu. Ma juba alustasi uuesti seda karlenchot,avastasin,et yo kui laud läheb kinni siis kõik gangbäng ja muud failid kohe näha ja oleks vaja tausta ka taha,et mu monitori muu sisu poleks ees.
Ma ei ole kunagi tarkvaraga suur sõber olnud. See streamlabs meenutab kooliaegset traumat kui õpetati photoshopi ja seletati layereid,no munnigi ei saanud aru. Või siis alguses ei kuulanud ilusti
Kle ma tean,et sul 300h töö/pokker +naine,koer,jõuks jms ,aga ma vist pean slaidima sulle messengeri. Ma proovin veel ise pühap,mul aega rohkem kui sul vist praegu. Ma juba alustasi uuesti seda karlenchot,avastasin,et yo kui laud läheb kinni siis kõik gangbäng ja muud failid kohe näha ja oleks vaja tausta ka taha,et mu monitori muu sisu poleks ees.
Ma ei ole kunagi tarkvaraga suur sõber olnud. See streamlabs meenutab kooliaegset traumat kui õpetati photoshopi ja seletati layereid,no munnigi ei saanud aru. Või siis alguses ei kuulanud ilusti
Comment