Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #6826
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mis 50ga kaasneb? Gg leping???
    Siis oled twitch affiliate, saad subi nupu ja emoticone ja mingi chatti asju lisada vist. Ma kõike pole veel uurinud :D

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #6827
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Siis oled twitch affiliate, saad subi nupu ja emoticone ja mingi chatti asju lisada vist. Ma kõike pole veel uurinud :D
      Krt vanasti oleks saanud kiirelt hot.ee-s 50 meilikontot tehtud ja subid oleks käes

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6828
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Krt vanasti oleks saanud kiirelt hot.ee-s 50 meilikontot tehtud ja subid oleks käes
        Doltsi ei leia w?



        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6829
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Doltsi ei leia w?



          Kõlab nagu lihtne tee bännini

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6830
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Doltsi ei leia w?



            See seletab nii mõndagi...

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6831
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              See seletab nii mõndagi...
              Räägi meile ka

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6832
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Räägi meile ka
                Vahest märkad mõnda lambi striimi ja mõtled kuidas nii palju followere on.


                Aga muidu jah, väike eesmärk oleks twitch affiliate kätte saada see kuu, selleks vaja

                7 erineval päeval stream (mul 3)
                50 followeri (28)
                8h streamimist (tehtud)
                3 vaatajat keskmiselt (tehtud)

                Tegelikult ei ole üldse palju, mul veel 4 streami minna ja oleks lahe kui saaks sinnani välja, kuid kui ei saa siis ega midagi ei muutu ka.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6833
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Kõlab nagu lihtne tee bännini
                  Kogu Twitch on roboteid täis ja mitte midagi ei tehta (ei taheta teha). Tõesti arvad, et igal suvalisel striimeril ongi tuhandeid followere ? Küll varsti kakal ka neid 1000+

                  Aga võtame siis reaalsed numbrid. Toodzil FBs on 786 followeri, Twitchis 10800 (14-kordne vahe). Godhyril on FBs 13 000+ followeri (väga hea tulemus), kuids Twitchis on 76 000 (6-kordne vahe).

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6834
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kogu Twitch on roboteid täis ja mitte midagi ei tehta (ei taheta teha). Tõesti arvad, et igal suvalisel striimeril ongi tuhandeid followere ? Küll varsti kakal ka neid 1000+

                    Aga võtame siis reaalsed numbrid. Toodzil FBs on 786 followeri, Twitchis 10800 (14-kordne vahe). Godhyril on FBs 13 000+ followeri (väga hea tulemus), kuids Twitchis on 76 000 (6-kordne vahe).
                    No see veidi loogiline ka, twitch on neil see põhi platvorm ja suunab facebooki, ehk see % kes klikib fb linki ja aktiivselt jälgib ta tegevusi on väike.

                    Mina vaatan ka ainult TPSi ja käin discordis.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6835
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      No see veidi loogiline ka, twitch on neil see põhi platvorm ja suunab facebooki, ehk see % kes klikib fb linki ja aktiivselt jälgib ta tegevusi on väike.

                      Mina vaatan ka ainult TPSi ja käin discordis.
                      Mis sul siin loogilist on? Seda, et Toodzil on 11K followeri, vaatajaid 30-40% (3% poolist), Godhyril on 76 000 followeri, aga vaatajaid paarsaada (0,2% poolist). Istol näiteks on 68K followori ja vaatajaid seal 600-700 (1% poolist).

                      Kõik on eestikeelsed. Kõik on gamerid, kuid miks tulemused niipalju muutuvad? Ikka seepärast, et inactive kontod ja botid.

                      Pakun, et keskmist Twitchi striimerit seetõttu follow count ei huvitagi, sest seal on nii räigelt botte ja seepärast ei viitsi keeig ka neid sorteerida / bännida. Lihtsalt, mis tähtis, on aktiivsete vaatajate hulk.

                      Seega see Twitchi 50 followeri nõue on taaskord miski absurdne "bürokraatia" - igaüks saab selle täis.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6836
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Mis sul siin loogilist on? Seda, et Toodzil on 11K followeri, vaatajaid 30-40% (3% poolist), Godhyril on 76 000 followeri, aga vaatajaid paarsaada (0,2% poolist). Istol näiteks on 68K followori ja vaatajaid seal 600-700 (1% poolist).

                        Kõik on eestikeelsed. Kõik on gamerid, kuid miks tulemused niipalju muutuvad? Ikka seepärast, et inactive kontod ja botid.

                        Pakun, et keskmist Twitchi striimerit seetõttu follow count ei huvitagi, sest seal on nii räigelt botte ja seepärast ei viitsi keeig ka neid sorteerida / bännida. Lihtsalt, mis tähtis, on aktiivsete vaatajate hulk.

                        Seega see Twitchi 50 followeri nõue on taaskord miski absurdne "bürokraatia" - igaüks saab selle täis.
                        Ma kahtlen jah et eestist leiab 11k inimest kes toodzi teavad, see tähendaks et igas paneel majas oleks 1 toodzi fänn

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6837
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Vahest märkad mõnda lambi striimi ja mõtled kuidas nii palju followere on.


                          Aga muidu jah, väike eesmärk oleks twitch affiliate kätte saada see kuu, selleks vaja

                          7 erineval päeval stream (mul 3)
                          50 followeri (28)
                          8h streamimist (tehtud)
                          3 vaatajat keskmiselt (tehtud)

                          Tegelikult ei ole üldse palju, mul veel 4 streami minna ja oleks lahe kui saaks sinnani välja, kuid kui ei saa siis ega midagi ei muutu ka.
                          Kuidas see 3 keskmine nende võrrandis tähendab. Kui ntx teen 8h ja ntx 4h on 0 ja siis 4h vaatab 5 matsi ,siis ongi toorelt keskmiselt 1.6 vaatajat?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6838
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Ma kahtlen jah et eestist leiab 11k inimest kes toodzi teavad, see tähendaks et igas paneel majas oleks 1 toodzi fänn
                            Igas sadamas on üks Toodz

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #6839
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Kuidas see 3 keskmine nende võrrandis tähendab. Kui ntx teen 8h ja ntx 4h on 0 ja siis 4h vaatab 5 matsi ,siis ongi toorelt keskmiselt 1.6 vaatajat?

                              Ah kes nende valemit teab, õnneks ranka jätab kontoris mu streami käima kui magama läheb ja keegi jaapanlane ja ukrainlane vaatavad ka usinalt.

                              Mul on juba siis huvitav kui 1 inimene chatis kommenteerib

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6840
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Ah kes nende valemit teab, õnneks ranka jätab kontoris mu streami käima kui magama läheb ja keegi jaapanlane ja ukrainlane vaatavad ka usinalt.

                                Mul on juba siis huvitav kui 1 inimene chatis kommenteerib
                                Ranka tippi ka visanud juba ve. Räpinas oli küll maru lahke. Sa pead talle õlut uksetaha viima,küll siis tippi hakkab ka lendamA

                                Comment

                                Working...