Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #6856
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Follige kõik: https://www.twitch.tv/estman1234!!!

    See tõenäoliselt tulnud sul sellest, et oled kommenteerinud ja miski bot sind follima hakanud.
    essa striim nädalate kaugusel, mida sest fallowst. Kui mul just pohhui pole ja striimin rahus ka 1/2 sng higistamist..Ma just nägin jh, et ma üritan siin kirurgilise peensusega capture teha ja mingi munn tuli segama

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #6857
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      essa striim nädalate kaugusel, mida sest fallowst. Kui mul just pohhui pole ja striimin rahus ka 1/2 sng higistamist..Ma just nägin jh, et ma üritan siin kirurgilise peensusega capture teha ja mingi munn tuli segama
      Nädalate kaugusel? Ma panin paar h asja püsti, täiesti nullist ka et mitte mõhkugi ei teadnud.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #6858
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Nädalate kaugusel? Ma panin paar h asja püsti, täiesti nullist ka et mitte mõhkugi ei teadnud.
        Pole kindel kas mul motti 1/2 euroseid sngsi striimida. Siin kõvemad vaatajad üldse alla nl100 ei lepi. Nats keeruline on, kuna osad asjad seal karlenhol pole 1:1le , et järjest teed kaasa ja siis nuputad ise. Eks mul alles tund vist täis mässamist.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6859
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Prg tundub kosmos mõelda, et striimid kuradi 5te erinevat saiti nagu equador korra tegi.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6860
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Pole kindel kas mul motti 1/2 euroseid sngsi striimida. Siin kõvemad vaatajad üldse alla nl100 ei lepi. Nats keeruline on, kuna osad asjad seal karlenhol pole 1:1le , et järjest teed kaasa ja siis nuputad ise. Eks mul alles tund vist täis mässamist.
            Ma jooksvalt muutsin asju, ala ma ei tahtnud seda layouti koos kaameraga ja chati listiga siis tegin teistmoodi aga pointi saab nagu kiirelt pihta.


            Aga vot tüütu oli kõike ümber muuta et coolbetis teha ja nüüd tagasi muuta cashi jaoks :D Järgmine kord tean et kui optibetis striimi teen on kergem laudu paika tõsta...

            Jummel kui peaks veel 8 tablema või 4 tablema siis jama, mul kõik 6 table järgi

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6861
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Ma jooksvalt muutsin asju, ala ma ei tahtnud seda layouti koos kaameraga ja chati listiga siis tegin teistmoodi aga pointi saab nagu kiirelt pihta.


              Aga vot tüütu oli kõike ümber muuta et coolbetis teha ja nüüd tagasi muuta cashi jaoks :D Järgmine kord tean et kui optibetis striimi teen on kergem laudu paika tõsta...

              Jummel kui peaks veel 8 tablema või 4 tablema siis jama, mul kõik 6 table järgi
              ma ka nüüd mõtlen nahhui ma selle chati üldse chati ekraanilepanin. Kaamerat ka pole mul vaja .

              Salalaivi ei saa teha kuidagi, et keegi ei näe ? testimiseks :D

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #6862
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Proovi päeval streamida ka . See turg tühi. Igavlevad kontoriinimesed(beibed) kõik vaatavad, kudias kakahirmutis mängib. Rankal oli õigus
                Last edited by privador; 17.04.25, 12:47.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6863
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Proovi päeval streamida ka . See turg tühi. Igavlevad kontoriinimesed kõik vaatavad, kudias kakahirmutis mängib. Rankal oli õigus
                  Jah ma teekski 8.00-18/19 ja hullushoogudel 22-23ni
                  Las kaka teeb tööd
                  Last edited by Söönlusikast; 17.04.25, 12:50.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6864
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    ma ka nüüd mõtlen nahhui ma selle chati üldse chati ekraanilepanin. Kaamerat ka pole mul vaja .

                    Salalaivi ei saa teha kuidagi, et keegi ei näe ? testimiseks :D
                    Tegelikult ju näedki streamlabsis ekraanilt milline välja näeb, ilma live nuppu vajutamata

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6865
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Tegelikult ju näedki streamlabsis ekraanilt milline välja näeb, ilma live nuppu vajutamata
                      No terve video tegin läbi. Äkki järka nädal läheb laivi ja jooksvalt vaatan mida muuta/parandada. Ma alati selline pea ees vette pigem olnud.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6866
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Pole kindel kas mul motti 1/2 euroseid sngsi striimida. Siin kõvemad vaatajad üldse alla nl100 ei lepi. Nats keeruline on, kuna osad asjad seal karlenhol pole 1:1le , et järjest teed kaasa ja siis nuputad ise. Eks mul alles tund vist täis mässamist.
                        IMO turniirimängijal striimivõimekus võiks olemas olla, sest finaal - ja deepmänge oleks huvitav vaadata küll.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6867
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Proovi päeval streamida ka . See turg tühi. Igavlevad kontoriinimesed(beibed) kõik vaatavad, kudias kakahirmutis mängib. Rankal oli õigus
                          Ilmselgelt horde pole low-stakes freshiel oodata (samuti ei ole h-stakesi), kuid teistega ei konkureeriks ja ajapikku tulevad.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #6868
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ilmselgelt horde pole low-stakes freshiel oodata (samuti ei ole h-stakesi), kuid teistega ei konkureeriks ja ajapikku tulevad.
                            Mulle sobib 0 ka esimesed korrad,et harjuks. Kuigi ma olen treenitud 10 aastaga naise kõrval elades,et vahel peab palju rääkima.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #6869
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Huvitav,et eestis pokkerit keegi päeval ei striimi. Ma võin muidugi vene/inglisekeeles ka muliseda. Duolingas 5min õppisin hispaania keelt ka

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #6870
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Huvitav,et eestis pokkerit keegi päeval ei striimi. Ma võin muidugi vene/inglisekeeles ka muliseda. Duolingas 5min õppisin hispaania keelt ka
                                Eks sellel vast on põhjus :D

                                Comment

                                Working...