Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #6676
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Viska julgelt alati oma linki ka siia. Ja võiksid panna ka esimesse posti

    https://www.twitch.tv/kakahirmutis.
    Tänud! Oli plaanis arvutis hiljem editida link sisse aga kell 21:30 tuli avastus et unustasin üldse arvutis käia

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6677
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Tänud! Oli plaanis arvutis hiljem editida link sisse aga kell 21:30 tuli avastus et unustasin üldse arvutis käia
      Jäidki selle naisega lobisema vä? Selle peale küll misogüünidelt viite punkti ega subi ei saa.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6678
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Jäidki selle naisega lobisema vä? Selle peale küll misogüünidelt viite punkti ega subi ei saa.
        Ma ei saa subi nuppugi veel :(

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6679
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          rofl, krdi kerjus :D :D
          '

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6680
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            ROFL

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6681
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              rofl, krdi kerjus :D :D
              '
              Kusjuures see donationi nupu paika panek on tutorial videotes päris esireas, aga ma ei ole seda seadistanud et niisama pangakaardiga ei saagi midagi anda.

              Paypali kohta ma ka ei tea kas töötab, pole seda nagu ruunis kulla müümisest saati kasutanud

              NV vajutan tutorial #6 ja siis saan teada :D
              Last edited by Kakahirmutis; 10.04.25, 11:06.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6682
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                IMO donation on üks kõige koledam asi üldse. Küsi siis enne subi või müüd läbi patreoni tasulist sisu või mu toodud affiliate bussiness, aga annetus?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #6683
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  IMO donation on üks kõige koledam asi üldse. Küsi siis enne subi või müüd läbi patreoni tasulist sisu või mu toodud affiliate bussiness, aga annetus?
                  No... kui sa subid Toodzi ta saab 3€ 5st, kui sa annetad ta saab 5€ 5st.

                  Aga kui sa tahad Amazoni toetada siis keegi ei keela ka, minu arust neil nagu rahast puudust ei ole.


                  Kui ma subi nupu saan siis antakse 50% mulle ja 50% võetakse ära


                  Donationiga saaks mingi vinge asja teha, ala 500€ täis siis pelame ühe turna mille cashist mdea mingi 50% heategevuseks kuhugi
                  Last edited by Kakahirmutis; 10.04.25, 11:23.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #6684
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust


                    Donationiga saaks mingi vinge asja teha, ala 500€ täis siis pelame ühe turna mille cashist mdea mingi 50% heategevuseks kuhugi
                    ma olen väga kauge twitchi ekspertiisi andmiseks, a enne tee üks 500 BJ käsi vms, või anna mingi osa subidele tagasi piletites vms . Heategevus on üllas, aga enne peaks oma fännidele lisaväärtust pigem andma. Heategevust saad hiljem ka teha.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #6685
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      ma olen väga kauge twitchi ekspertiisi andmiseks, a enne tee üks 500 BJ käsi vms, või anna mingi osa subidele tagasi piletites vms . Heategevus on üllas, aga enne peaks oma fännidele lisaväärtust pigem andma. Heategevust saad hiljem ka teha.
                      Väärtus on selles et sa saad teadmisi juurde vaadates, nagu kui donkament ütles et ei oleks mõelnud mõnes spotis nii palju valuet võtta, nüüd ta äkki võidab aastaga 500€ rohkem raha, või mõni nõrgem mängija teeb äkki elu lõpuni vähem vigu mõnes spotis ja säästab tuhandeid.

                      Lihtsalt mina pakun seda kõike tasuta, kui keegi tahab saab toetada aga ma ei küsi ise midagi.
                      Last edited by Kakahirmutis; 10.04.25, 11:40.

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #6686
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        enne tee üks 500 BJ käsi vms
                        kindlasti ära tee seda :D. Juba seepärast, et praegune "eesti pokkeri" avalik content pole midagi muud, kui teenusepakkujatepoolne suunatud turundus lohhgambleritele. Ajutegevusele suunatud sisu puudub täielikult. Mul isiklikult on küll kopp ees degennimise promomisest.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6687
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas donkament Vaata postitust
                          kindlasti ära tee seda :D. Juba seepärast, et praegune "eesti pokkeri" avalik content pole midagi muud, kui teenusepakkujatepoolne suunatud turundus lohhgambleritele. Ajutegevusele suunatud sisu puudub täielikult. Mul isiklikult on küll kopp ees degennimise promomisest.
                          Mul mingi inimlik read ütleb, et win tv kuldstaatuses sub sa just pole :D

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #6688
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas donkament Vaata postitust
                            kindlasti ära tee seda :D. Juba seepärast, et praegune "eesti pokkeri" avalik content pole midagi muud, kui teenusepakkujatepoolne suunatud turundus lohhgambleritele. Ajutegevusele suunatud sisu puudub täielikult. Mul isiklikult on küll kopp ees degennimise promomisest.
                            Mu sloti saadete vaatamise roi on päris suur, 1x vaatasin ja võitsin kohe läppari, väga +ev.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6689
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              No... kui sa subid Toodzi ta saab 3€ 5st, kui sa annetad ta saab 5€ 5st.

                              Aga kui sa tahad Amazoni toetada siis keegi ei keela ka, minu arust neil nagu rahast puudust ei ole.


                              Kui ma subi nupu saan siis antakse 50% mulle ja 50% võetakse ära


                              Donationiga saaks mingi vinge asja teha, ala 500€ täis siis pelame ühe turna mille cashist mdea mingi 50% heategevuseks kuhugi
                              Aga siis sul tulebki ju see dona goal korralikult välja tuua ja ka seletada ära, et kõik sellest üheselt aru saaks, mis donaga juhtub.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #6690
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Aga siis sul tulebki ju see dona goal korralikult välja tuua ja ka seletada ära, et kõik sellest üheselt aru saaks, mis donaga juhtub.
                                No chill, isegi see dono nupp ei tööta veel lol, pole midagi ära ühendanud ja pole lihtsalt jõudnud sinna maani et oskaks neid asju lisada.

                                Lihtsalt ehitasin streami ja siis tuli juba töö nädal peale, jäi pooleli sinna kuhu jäi.

                                Comment

                                Working...