Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Veidi igav kuu kokkuvõte aga siin see on :
-200€
Terve kuu oli ülimalt sitt jooks, isegi live turnadel midagi erilist ei toimunud. WinTV oli üpris kaardi surnud jooks kus suutsin üpris rahadele lähedale jõuda all in blinde varastades ja terve aja ~10bb ringis olles, aga veidi jäi puudu.
550€ Coolbet main late regisin peale ja üpris kiirelt tekkis J52sss flopp kus ajasin oma QQ vs AsJx sisse ja kaotasin flipi.

Hea et see rakeback nii suur on ja koguaeg antakse olybetilt mingi spordibeti boonus või tasuta panuseid
Ilmselgelt mängud on surnud, regularid jälitavad ja pokkeris enam raha ei ole. Viimased 1200€ peaks panema day tradingusse, vot sealt peaks raha tulema.
Veidi igav kuu kokkuvõte aga siin see on :
-200€
Terve kuu oli ülimalt sitt jooks, isegi live turnadel midagi erilist ei toimunud. WinTV oli üpris kaardi surnud jooks kus suutsin üpris rahadele lähedale jõuda all in blinde varastades ja terve aja ~10bb ringis olles, aga veidi jäi puudu.
550€ Coolbet main late regisin peale ja üpris kiirelt tekkis J52sss flopp kus ajasin oma QQ vs AsJx sisse ja kaotasin flipi.

Hea et see rakeback nii suur on ja koguaeg antakse olybetilt mingi spordibeti boonus või tasuta panuseid
Ilmselgelt mängud on surnud, regularid jälitavad ja pokkeris enam raha ei ole. Viimased 1200€ peaks panema day tradingusse, vot sealt peaks raha tulema.

Comment