Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Eks ettevaatlik peab olema, ükskord hüppas oksast mööda ja mu väike näpp oli RIP, võibolla mõra ka sest 3 päeva käis valu õlani välja, aga kes siis arstil käib? Panin antisepti ja sidusin kinni lol. Terve stroomi mets kuulis ühte korralikku röögatust.
Muidu ta ikka õues on proovinud mingi koera poole söösta siis järsku vaatab et tal käpad käivad niisama õhus ja rahuneb maha, traksidest on teda üpris lihtne üles tõsta ühe käega
Algselt postitas Söönlusikast
Vaata postitust
Muidu ta ikka õues on proovinud mingi koera poole söösta siis järsku vaatab et tal käpad käivad niisama õhus ja rahuneb maha, traksidest on teda üpris lihtne üles tõsta ühe käega
Comment