Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #6526
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    On mingi point nendel skillimängudel? Sa tead,etwinrate miinuses ja sa ei muuda seda kuidagi. Eks kui ta emotsiooni annab ,siis vast ok. Alkohol odavam ja mingi pornhubi sub.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #6527
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Märtsi kokkuvõte :

      Aprillis vast käin NV WinTVd mängimas ja ülejäänud kuu keskendun neti pokkerile deep stack festivali main event jääb üle bankrolli
      Lase ikka naisel kõige viisakam kampsik ära triikida seekord. Ikkagi luksuslikus bombays seekord wintv,mis muidu mõeldud aasia miljardäridele

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6528
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        On mingi point nendel skillimängudel? Sa tead,etwinrate miinuses ja sa ei muuda seda kuidagi. Eks kui ta emotsiooni annab ,siis vast ok. Alkohol odavam ja mingi pornhubi sub.
        Ajaviiteks olid kõik blackjacki ringid, ootad kas et saad peale turnat sõbraga kokku või ootad et cashi laud peale hakkaks, ma arvan et enam ei torgi neid, ei ole väga huvitav ka.


        Aga muidu tahaks pulli teha ja prooviks 30k cashi kätt teha Aprillis , 2-3x rohkem kui tavaliselt, nagu väljas käimisest on üpris kopp ees, need 2 päevased pohmakad pole fun :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6529
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Aga muidu tahaks pulli teha ja prooviks 30k cashi kätt teha Aprillis , 2-3x rohkem kui tavaliselt, nagu väljas käimisest on üpris kopp ees, need 2 päevased pohmakad pole fun :D
          Slõmmi ei tulegi siis enam tegema vä? Kohe hakkab linaski hooaeg kah!

          EDIT: Vaja oleks üks koht puhtaks teha. Paat kaasa. Sulle meeldib ujuda ja solberdada külmas vees :P

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6530
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Slõmmi ei tulegi siis enam tegema vä? Kohe hakkab linaski hooaeg kah!

            EDIT: Vaja oleks üks koht puhtaks teha. Paat kaasa. Sulle meeldib ujuda ja solberdada külmas vees :P
            Eh, võibolla, see 4 õlle juua pole probleem, aga kui peale seda chesteris baar sulle tasuta gin tonicuid annab siis muutub probleemiks...

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6531
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Eh, võibolla, see 4 õlle juua pole probleem, aga kui peale seda chesteris baar sulle tasuta gin tonicuid annab siis muutub probleemiks...
              Alkohol pole probleem. Alkohol lahendus alati. Lihtsalt tagajärgedega lahendus . Mis on probleem on küsimus ???

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6532
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Alkohol pole probleem. Alkohol lahendus alati. Lihtsalt tagajärgedega lahendus . Mis on probleem on küsimus ???
                Kogus ja tihedus on probleem

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6533
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Kogus ja tihedus on probleem
                  No saame siis koos testida,rohkem samplit. Muidu teeks propbeti,aga see täiesti võimatu regullida,ainult aumehe sõna. Ma ise plaanin täpselt 4x max kui on mingi saun/ranka kutsub türile vms. Aga enne sessi päeva ei tee alkoholi kuu aega,see on punane joon olgu see saun ,või ei.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6534
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Kogus ja tihedus on probleem
                    Koorits oleks võinud live minna. Oleks talt ja tehnikult saanud mõningaid näpunäiteid küsida, et kuidas PRO-d handlevad.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6535
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Koorits oleks võinud live minna. Oleks talt ja tehnikult saanud mõningaid näpunäiteid küsida, et kuidas PRO-d handlevad.
                      Miks see skrillis muidu ulub tuul vahel ??

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6536
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        No saame siis koos testida,rohkem samplit. Muidu teeks propbeti,aga see täiesti võimatu regullida,ainult aumehe sõna. Ma ise plaanin täpselt 4x max kui on mingi saun/ranka kutsub türile vms. Aga enne sessi päeva ei tee alkoholi kuu aega,see on punane joon olgu see saun ,või ei.
                        Mul hakkab 4 õllegi õrnalt tervisele aga see veel ok, üle selle juba läheb aega kaotsi järgmistel päevadel kus pole väga produktiivne.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6537
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Mul hakkab 4 õllegi õrnalt tervisele aga see veel ok, üle selle juba läheb aega kaotsi järgmistel päevadel kus pole väga produktiivne.
                          4 oligi mu cap,kui suvalistel õhtutel oli tunne,et võiks ju. Saunaõhtul 8 cap ,enamasti 6packist piisab. Oleneb kas enne väike grill ka õues.Tulemus siiski sama 4ga ja 8ga,järgmine päev kuidagi vegeteerimine. Kui veel sess,siis kuidagi ärevus/adhd ja üldse siuke bipolaarne, kus hüppad sessi ajal kahe staadiumi vahel -väsinud/kopp ees ja laksu all vend kus plähmerdad ringi .

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6538
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            4 oligi mu cap,kui suvalistel õhtutel oli tunne,et võiks ju. Saunaõhtul 8 cap ,enamasti 6packist piisab. Oleneb kas enne väike grill ka õues.Tulemus siiski sama 4ga ja 8ga,järgmine päev kuidagi vegeteerimine. Kui veel sess,siis kuidagi ärevus/adhd ja üldse siuke bipolaarne, kus hüppad sessi ajal kahe staadiumi vahel -väsinud/kopp ees ja laksu all vend kus plähmerdad ringi .
                            Tra teengi nädalavahetusel sauna ja õlledega!

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #6539
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Tra teengi nädalavahetusel sauna ja õlledega!
                              A šašlik?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6540
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                A šašlik?
                                Ei viitsi šašlõmmi kõrvale samal ajal lumememme ehitada :)

                                Comment

                                Working...