Avaldatud: 26. oktoober 2015
Kategooria: Kõmu / Uudised / Välisuudised

Ärimees, kes mängis võtmerolli 2011. aasta Musta Reede sündmustes, elab taaskord rikkalikku eluviisi.

Vahetult enne Musta Reedet vahistati austraallasest ärimees Daniel Tzvetkoff, keda süüdistati rahapesus ning rahade vahendamisele kaasaaitamisel PokerStarsi, Full Tilt Pokeri ja Absolute Pokeri ning nende klientide vahel.

Mehele kuulus ettevõte Intabill, mis oli võtmerolliks rahade liigutamisel eelmainitud ettevõtete vahel ning vahetuskaubana andis Tzvetkoff USA-võimudele üle 90 000 dokumendi, mis tõestasid ebaseaduslikku rahade liigutamist.

Lisaks süüdistatakse meest üle 100 miljoni dollari omastamises erinevatelt pokkeritubadelt ning hasartmänguettevõtetelt.

Kuna mees tegi koostööd USA-võimudega, siis seetõttu ei pidanud ta päevagi veetma vangistuses ning tänasel päeval on mees kodumaal, nautides rikkalikku eluviisi elades oma mitu miljonit dollarit maksvas häärberis.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal