Avaldatud: 4. veebruar 2015
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

PokerStars nõuab Erick Lindgrenilt kohtu kaudu 2,5 miljoni dollari suurust pokkerivõlga

PokerStars nõuab Erick Lindgrenilt kohtu kaudu 2,5 miljoni dollari suurust pokkerivõlga

Kaks kuud pärast 2011. aasta 14. aprilli, mida tuntakse pokkeris ka Musta Reede nime all, lõpetas Full Tilt pokkerituba opereerimise, kuna ebaprofessionaalse ettevõtte juhtimise tulemusena ei suudetud tagada enam mängijate rahalisi vahendeid.

Põhilisteks probleemideks olid omanike liiga suured dividendid, mängijate sissemaksed, millel puudus reaalne kate kui ka vastutustundetu laenamine toonastele sponsormängijatele.

Mängijatele antud laenude summa jääb vahemikku 10 kuni 20 miljonit dollarit ning võlgu olevad mängijad lootsid, et Full Tilt pokkeritoa pankrotistumisega kustutatakse ka nendele antud võlad ja laenud. Paraku seda ei juhtunud, sest uued omanikud, said koos varadega õiguse ka vanadele võlgadele, mida nüüd soovitakse tagasi saada.

Erick Lindgreni näidispoomine?

Esimene nõue esitati toonasele pokkeritähele ja Full Tilt pokkeriprofile Erick Lindgrenile, kellelt nõutakse kohtu kaudu 2,5 miljoni dollari suurust pokkerivõlga. Vaatamata Erick Lindgreni poolt välja kuulutatud eraisiku pankrotile, ei tühistanud kohus Lindgreni võlga PokerStarsi ees ning seetõttu on viimasel täielik õigus oma raha kohtu kaudu tagasi nõuda.

Võlast kaks miljonit moodustub arveldamises tehtud viga, kui kogemata kanti Lindgreni Full Tilt pokkeritoa kontole kaks miljonit dollarit rohkem kui ette nähtud ning ülejäänud osa Full Tilt pokkeritoa antud võlad ja laenud, mida kokkulepete kohaselt pidid mängijad maksma tagasi võitudest, oma enda rahast või tasaarveldama sponsorlepingu palkadest.

Toonane edukaim turniirimängija hasartmängusõltuvuse küüsis

Erick Lindgren oli kunagi üks edukamaid turniirimängijaid, kes on aastate vältel kogunud 10 miljoni dollari eest turniirivõite. Isegi 2013. aasta näitas mees võrdlemisi häid tulemusi, kui võitis turniiridelt ühtekokku 1,3 miljoni dollarit, 2014. aastal aga kõigest 153 000 dollarit.

Paraku on Lindgren pidevalt võidelnud oma hasartmängusõltuvuse ja mängurlusega kaasnevate rahaliste probleemidega, mistõttu on väga keeruline öelda, milline on mehe majanduslik seis praegu ja kui reaalne on üldse PokerStarsil kunagi ka raha tagasi saada.

Teiste mängijate võlad

Ka teised toonased Full Tilt sponsormängijad on PokerStarsile võlgu, nendest tuntumad on Barry Greenstein, Mike Matusow, Phil Ivey ja David Benjaymine. Ainult Greenstein on kinnitanud 400 000 dollari suurust võlga ja lubanud ka selle vabatahtlikult tagastada.

Ühelegi teisele mängijale peale Lindgreni ei ole PokerStars veel võlanõuet esitanud ning on teadmata, kas ka kunagi seda tehakse või Lindgren oli ja jääb erandiks, kuna tõenäoliselt võlgnes tema kõige rohkem.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal