Avaldatud: 14. juuli 2017
Kategooria: Uudised / Välisuudised

Mängija, kellel stäkk WSOP põhiturniiril oli juba üle 600 000 žetooni, visati turniirilt välja

WSOP põhiturniir on jõudnud juba rahadesse, kuid üks mängija läheb koju tühjade kätega põhjusel, mis oli etteaimatav.

Enamik inimesi lahkub põhiturniirilt Vegases looga sellest, milline ebaõnn neid tabas või kuidas nad oma käe ise ära käkkisid, kuid üks mängija läheb koju täiesti etteennustatava väljalangemislooga.

Eelmisel õhtul mängis mängija 630 000 žetooniga, mis oli päris suur, arvestades seda, et praegune liider mängib 1,4 miljoni suuruse stäkiga, kuid mängija diskvalifitseeriti turniirilt, kuna ta registreeris ennast turniirile vale identiteediga.

Selgus, et see mängija oli saanud mängukeelu kõikidest Caesari kasiinodest ja turniiridel osaleda ei tohtinud. Mehel õnnestus turvameetmetest mööda hiilida ja ennast vale identideediga turniirile regitreerida.

Kui turniirikorraldajad pettuse avastasid, eemaldati mees ja tema stäkk turniirilt, kuid sisseosturaha jääti edasi auhinnafondi ja väljamakseid see vahejuhtum ei mõjuta. Mees lahkus turniirilt suurema kärata.

Pokkerikogukonnas ringlevad spekulatsioonid selle kohta, et see mängija tabati Baltimore’is Caesari kasiinos kaartide lugemiselt ja temaga on ka varem probleeme olnud.

See pettus oleks nagunii välja tulnud, sest kui mees oleks oma stäkki kasvatanud, oleks ta paratamatult meediahuvi tekitanud ja tema nägu oleks teles avalikuks tulnud.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal