Avaldatud: 10. märts 2014
Kategooria: Uudised

Viimane positsioon saab flopis check-raise´ida

wsop

WSOP´i pokkeritubades esines veel väga hiljuti bug, mis muutis flopil panustamise järjekorda. 

Caesars Interactive Entertainment opereerib WSOPi teemalisi pokkeritube Nevada ja New Jersey osariikides, mis jooksevad 888 Holdingsi platvormil. Tegemist ei ole sama platvormiga, millel 888 pakub teenust Euroopas. Youtube´ist on võimalik vaadata eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses üles pandud videosid, kus on näha sama platvormi bugi, mis muudab flopis panustamise järjekorra reeglitevastaseks.  



Mängijad teatasid veast mõlema osariigi hasartmängude järelevalveorganisatsioonile ning esimesena üles laetud video aeg on juba eelmise aasta detsembri algus. Ainuke bugi lahendamisega seotud vastus on avaldatud veebruari keskel Nevada Gaming Control Boardi poolt:

“An electronic lab engineer from the Gaming Control Board’s Technology Division inspected the software and reviewed the sequence of events related to your gaming session. The engineer concluded that a deficiency in the World Series of Poker software did exist and has since been corrected.”

Seega läks nii tõsise bugi kohta mingigi asjaliku vastuse saamiseks üle kahe kuu aega. WSOP.com´i ega New Jersey DGE* poolt pole siiani midagi asjalikku kuulda olnud. Kuna mõlema osariigi toad on eraldiseisvad ning WSOP.com ise pole seoses sellega ühtki avaldust teinud, siis päris kindel olla ei saa, et viga nüüdseks lõplikult kõrvaldatud on. Lisaks pidi samal platvormil esinema veel teisigi üsna suuri vigu, mis eksisteerivad algusest peale.

Taoliste veidruste tõttu ongi USA netimängude turg huvitav. Üks suuremaid tubasid ei suuda tagada isegi panuste õiget järjekorda. Tegemist on veel veaga, mis ei võimalda mänge reeglitepäraselt läbi viia, ning järelvalveorganisatsioonidelt vastuse saamiseks läheb mitu kuud aega. Samal ajal hoitakse turult peamiselt American Gaming Associationi lobi tõttu eemal selgelt üht turvalisemat ettevõtet, kes on erimeelsused riiklikul tasandil ammu lahendanud, (küll isiklike huvide tõttu) ka teise ettevõtte jamad suurelt kinni maksnud ning ka kohalikku majandusse miljoneid pumbanud.

*Division of Gaming Enforcement



€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal