Avaldatud: 13. detsember 2013
Kategooria: Uudised

PokerStarsi New Jersey taotluse menetlemine kaheks aastaks peatatud

pokerstarsNew Jersey hasartmängusektori järelvalveorganisatsioon The Division of Gaming Enforcement(DGE) on Pokerstarsi taotluse menetlemise kaheks aastaks peatanud.

Vale oleks siiski öelda, et Pokerstarsile keelduti järgmise kahe aasta jooksul kaughasartmängude litsentsi andmast. Täpsemalt on DGE öelnud, et litsentsi andmist takistab siiani lahendust mitte leinud föderaalne kohtuasi Pokerstarsi looja Isai Scheinbergi vastu, kes pidi ennast ettevõttest taandama The Rational Groupi ja USA Justiitsministeeriumi kokkuleppe kohaselt.

Meeldetuletuseks, selle 2012. aasta suvel saavutatud kokkuleppega omandas Rational Group Full Tilt Pokeri varad, pidi tagastama mitte-USA mängijatele nende Full Tilt Pokeri kontojäägid (~184 miljonit dollarit) ning tasuma USA valitsusele 547 miljonit dollarit.

Lõik DGE avaldusest: “The Division’s determination is based primarily on the unresolved federal indictment against Isai Scheinberg for the alleged violation of federal gambling statutes, namely, the Illegal Gambling Business Act and the Unlawful Internet Gambling Enforcement Act (UIGEA), and the involvement of certain PokerStars executives with Internet gaming operations in the United States following the enactment of UIGEA.”

Sisuliselt on Pokerstarsil kaks aastat aega, et mõelda, kuidas sellest situatsioonist välja tulla. See ei tähenda siiski, et nad peaks 2 aastat ootama, et oma võimalikke lahendusi DGE-le pakkuda. Lihtne see olema ei saa, sest selle otsuse taga paistavad ilmselt nende ettevõtete ja partnerluste kõrvad ning lobitöö, kelle netimängude operatsioonid on juba osariigis käiku lastud.

Kohalike kasiinokeskuste sidemete ulatuses ja mõjukuses ei ole põhjust kahelda. Samuti on arusaadav, miks Pokerstarsi New Jersey turule ligi ei taheta lasta. Niigi tuleb võistelda illegaalsete tubadega nagu Bodog, kuhu USA mängijatel ei ole ligipääsuga mingeid raskusi, ning käimasolevate turniiride ja rahalaudade hulk enamasti ületab reguleeritud tubade omi. Atlantic City kasiinokeskuste nimekirja saab lugeda siit ning New Jersey netipartnerluste nimekirja siit.

Mõru maik jääb suhu ka Resorts kasiinokeskusele.
Resorts kasiino ja Pokerstarsi koostööst pidi sündima nii tugev netipokkeri tuba kui ka Resortsis opereeritav live pokkeri saal, millesse Pokerstars plaanis investeerida 10 miljonit dollarit.
Resorts kasiinokeskus, kellele netimängude litsents väljastati, pole praeguseks uue partneri leidmise plaanidest teada andnud ning loodab, et Pokerstars suudab siiski litsentsi võimalikult kiiresti hankida.

Täpsemat analüüsi DGE avaldusele loe Marco Valerio blogist.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal