Avaldatud: 28. detsember 2023
Kategooria: Kõmu / Uudised

Kaotustest tulivihane mängur laamendab liftis ja jääb sellesse lõksu

Klaustrofoobikutele oleks pikalt liftis lõksus olemine täielik õudusunenägu. Seda aga pidi Pennsylvanias elav mees kogema, kui jäi ühe kasiino lifti lõksu. Kas just kogemata, aga kinni ta sinna jäi. 

See juhtus 9. detsembril, kui Hollywoodi kasiinos Grantsvilles asuvast liftist tuli päästa 45-aastane mees. Politsei väidab, et lõksu ei jäädud päris kogemata.

Mees olevat liftis olles laamendanud ja oma kaotusviha elanud välja ukse peale, mis põhjustas liftis rikke ja selle seiskumise.

Ka liftis polnud õnne

Kõik tõsisemad mängurid on kogenud kaotusseansse ja veel kõvemad mängud teavad, et eriti halb kaotus-sessioon võib põhjustada vägagi emotsionaalseid purskeid.

Seda väidavad ka ametivõimud selle juhtumi kohta. Mees oli oma kaotusviha elanud välja vales kohas, aga vähemalt mitte kellegi teise peal.

«Uurimine paljastas, et kasiino külastaja oli saanud väga vihaseks spordiennustuse kihlveokaotuste pärast ning seetõttu lõi jalaga korduvalt lifti sisemist ust, põhjustades kriitilise rikke ja lifti seiskumise kahe korruse vahele», vahendab kohalik telejaam WHTM.

Igatahes antud intsident võib mehe kaotatud spordiennustustele tuua veelgi lisa. Osariigi politsei uurib nüüd juhtumit ja lisaks lõhutud liftile tuleb tõenäoliselt maksta ka trahv vandaalitsemise eest.


Kommenteeri teemat foorumis$1000 pokkeriboonus OlyBetis

Kõik, kes avavad OlyBeti’i konto, saavad €1000 boonust maailma suurimasse pokkerituppa.

Jah! OlyBet kuulub GGPokkerisse – maailma suurim pokkerituba ja €1000 on Sind ootamas + palju fishe.


Või loe rohkem GGPokker pokkerivõrgustiku kohta.

Samal Teemal