Avaldatud: 11. mai 2013
Kategooria: Uudised

Muchos Poker sai iPokeri võrgustikus tegutsemiskeelu

iPoker keelustas Muchos Pokeri teenuste pakkumise võrgustikus

Eile hilisõhtul andis Muchos Poker teada, et edaspidi nad iPokeris teenust pakkuda ei tohi.

Kirjas seisab, et uusi mängijad iPoker’isse nad enam tuua ei tohi. Kõikide endiste Muchos iPoker mängijate rahalised vahendid on kaitstud ja mängijad saavad raha välja kanda nagu tavaliselt.

Muchos Poker eemaldati võrgust vähem kui kaks nädalat pärast seda, kui iPoker keelustas võrgusisesed mängijate vahelised kanded (Peer to Peer/Buddy Transfer).

«Me usume, et oleme teinud kõik õigesti ja järginud täpselt võrgu reegleid ning teinud kõik vajalikud toimingud, et tuvastada mängijate identiteet,» seisab Muchos Pokeri edastatud sõnumis.

Pokerfuse veebilehe andmetel kaebab ettevõte otsuse edasi ja nad soovivad, et iPoker lõpetaks keelu ning laseks Muchosel taaskord opereerida iPoker pokkerivõrgustikus.

Muchos Poker on Eesti päritolu ettevõte, mis pakub teenust kaheksas erinevas pokkerivõrgustikuks: Revolution, Speed Poker, Ongame, Enet, Winning, Merge, 888 ja iPoker. iPokeris pakuti teenust nelja pokkeritoa vahendusel: William Hill, Poker770, Winner Poker ja Dafabet Poker.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal