Avaldatud: 18. mai 2012
Kategooria: Kõmu

Vana kooli parimad palad: $22 heads-up matši mängiti üle 14 tunni

2008. aastal Two Plus Two foorumite kasutaja «Knightsridge» leidis $22 heads-up turniiri, mis oli kestnud juba 3 tundi. Kuna ühel mängijatest puudus internetiühendus (disconnected) siis seetõttu iga otsus võttis aega minimaalselt 15 sekundit ja matš venis 14 tunni pikkuseks.

Vahetult pärast turniiri avastamist ja vastava sisulise postituse tegemist kaotas ka teine mängija internetiühenduse ja turniir jätkas triivimist ilma kaptenita. Olgu öeldud, et tegu oli aeglase heads-up matšiga, kus algstäkk on 2000 mängumärki, sundpandused 5/10 ja nende suurused ei muutu kunagi.

Kaheksa tundi hiljem (11. mängutunnil) saabus «Sampson028» ja alustas «surnud» mängija panuste varastamist. Samal ajal kirjutas ta 2p2 foorumitesse, et vastane on kaotav mängija, kellel oli järgi 500 zetooni enne kui Sampson028 netiühenduse kaotas. «Kuna internet ei tulnud tagasi siis kirjutasin turniiri korstnasse ja läksin magama,» selgitas ta. «Hommikul ärgates oli mu imestus väga suur kui nägin, et turniir veel käib,» lisas Sampson.

Panuste varastamise plaani rikkus vastane ära, kui ta tuli mängu tagasi 2 tundi hiljem. Veel hullem. Vastane, kes pidi olema kohutavalt halb, tegi võimsa debüüdi ja võitis 14. tundi kestnud duelli 20 dollari nimel. Viimase käe leiab SIIT.

Kasutaja «Spacegravy» postitas samasse teemasse: «Väga vinge teema. Järgmine kord enne välja minemist registreerin kahte $5 aeglasesse HUSNG-sse ja las siis vastased higistavad viie taala nimel mitu tundi». Nii ta tegigi ja neli tundi hiljem naastes olid mõlemal turniiril tema vastased alla andnud, lahkunud arvuti tagant ja Spacegravy varastas ära nende blaindid. Lihtsalt teenitud viis dollarit.

Kogu teemat saab lugeda aadressi: http://forumserver.twoplustwo.com/54…se-sng-318841/€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal