Avaldatud: 4. jaanuar 2014
Kategooria: Kõmu

Ülevaade HT HUSNG kartellidest ja Pokerstarsi arvamus

2011. aastal jõudis laiema avalikuse ette pokkeriprogramm Sharkystrator, mille ülesandeks on registreerida automaatselt soovitud turniiridele. Alates sellest hetkest hakkas HT HUSNG (Hyper-Turbo Heads-Up Sit & GO) mängude konkurents tugevnema meeletu kiiruse.

Ootenimekirjad, mille koostab Sharkystrator, suurenesid iga kuu ja seetõttu mängijate võimalus saada vaba laud vähenes. Teisisõnu ei olnud enam võimalik mängida ühes tunnis nii palju mänge kui varasemalt.

Probleemi tõkestamiseks hakkasid regulaarsed mängijad looma kartelle (tuntud ka nime all heads-upi maffia), eriti kõrgemates limiitides nagu näiteks $300, $500 ja $1000 osalustasuga heads-up turniirid. Kartelli moodustamisel lepiti omavahel kokku, et uusi mängijaid niisama naljalt mängima ei lubata.

Juhul, kui tundmatu või uus mängija registreerus turniirile, siis võimalikult kiirelt mindi tema vastu mängima. Selleks kasutatakse Sharkystrator programmi, mis on sätestatud nii, et automaatselt võõra mängija nägemisel registreerutakse tema turniirile.

Sharkystratori seadete näide

Eesmärgiks oli seada uus mängija proovile. Kui ta teeb rohkem vigu, siis ta osutub kaotavaks ning on sunnitud taganema eelmisele sõjatandrile ehk limiit allapoole.

Isegi kui uustulnuk on piisavalt hea, et näidata koht kätte kartellile, võib ta siiski üleliikumise retke jätta tegemata või ei suuda maffiast läbi murda, sest Hyper Turbodes on heade mängijate vaheliste lahingute eelise peaaegu olematud. Kuna enda tõestamiseks kulub tuhandeid mänge, antud perioodil kasumi ($EV) näitamine peaaegu võimatu, siis mängija, kes ei ole selliseks pingeks valmis, võib tõsta valge lipu ja taganeda.

Uute mängijate eemale peletamine ei ole kartellide ainus ülesanne. Kui leiti nõrgem regulaarne mängija, kes ei olnud ühinenud heads-upi maffiaga, siis rünnati ka teda, et võita temalt raha ja samas sundida lahkuma.

Loomulikult kartellid on tekitanud mitmetes mängijatest küsimuse: kas säärane kokkumäng või ühe mehe väravasse löömine on lubatud? Eriti pokkeris, mis on individuaalne mitte meeskonnamäng. Antud küsimusele andis Pokerstars üheselt mõistetava vastuse Two Plus Two foorumites. «Niikaua kui mängija lauda mitte mingil moel ei blokeerita, siis niikaua Pokerstars  ei sekku,» kirjutas Pokerstarsi esindaja Baard.

Lahti seletatult Pokerstars ei hakka sekkuma regulaarsete mängijate omavahelistesse tülidesse ega võitlustesse. Sekkutakse ainult siis, kui käitutakse reeglite vastaselt. Näiteks kui stallitakse ehk võetakse iga otsuse tegemiseks maksimaalne aeg. See on juba vastase mängu segamine, mis on reeglitega karistatav.

On veel üks erand – väljapressimine, mis on rangelt keelatud. Näiteks kui grupp mängijaid istuks ühe mängija vastu ning teeks talle ettepaneku: me jätame sind rahule kui maksad iga kuu meile teatud summa. Selline teguviis on keelatud ja korduval eksimisel võib viia Pokerstarsi konto sulgemiseni.

Soovid olla kursis Pokkeriprode viimaste uudistega? Jälgi meid Twitteris või lisa meid Facebooki.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal