Avaldatud: 4. juuni 2016
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Triobet Live’i lõpetas kahe teeneka pokkeriässa omavaheline diil

Foto: Vallo Maidla ja Marek Selgveer (autor: Mariliis Jõras, Jokker.ee)

3. juunil toimus vastavatud Olympic Park Casinos igakuine menukas Triobet Live. Samanimelisel turniiriseerial juba korduvalt võidutsenud Marek Selgeveeri ees napsas esikoha kogenud pokkeriveteran Vallo Maidla.

78 osalejaga Triobet Live viidi läbi No Limit Hold’em re-entry formaadis, 30-minutiliste mängutasemetega ning 10 000 stardipunktiga. Kolmveerand 100-eurosest osalustasust läks üldisesse auhinnafondi, 25 eurot moodustas aga iga osaleja pearaha.

Turniiri lõppfaasis oli kindel liider 2013. aastal esimese mängijana ühel hooajal kaks Triobet Live’i võitnud Selgeveer. Hoolimata selgelt suurimast punktisummast ennustas ta endale seitsme parima selgumise järel kõigest teist kohta ning prohvetlikud sõnad osutusidki tõeks.

Esikohaduell algas küll Selgeveeri 70-30 eduseisus, kuid live-turniiridel üle veerand miljoni euro auhinnaraha teeninud Maidla osutas oodatult visa vastupanu ning suutis seisu võrdsustada. Pikk taktikaline lahing tulemust ei andnud ning viimaks sõlmisid mehed kokkuleppe – esimese kahe koha auhinnaraha jagati võrdselt ning selgitati võitja avatud kaartidega.

Fortuuna tahtel tuli tšempioniks Maidla, kelle soldat ning kuus olid paremad Selgeveeri kuuest ja kahest. Mõlemad mehed võitsid 1656 eurot, kuid Selgeveeri lisateenistus osutus siiski 25 euro võrra suuremaks – nimel õnnestus tal elimineerida 12 konkurenti Maidla 11 vastu.

Kolmanda koha saavutas ülikogenud Eduard Kruglov-Arutiunian, kelle saagiks jäi 908 eurot. Kümne parima sekka jõudsid ka kaks naismängijat – Anastasi Paju oli kuues ning viimase aasta komeet Carmen-Elina Kupri seitsmes. Esimesena jäi auhinnarahadest ilma endine Draamateatri näitleja Anti Reinthal.

Lisaks auhinnarahadele teenisid kõik finalistid ka 100-eurose tasuta pileti, mida on võimalik kasutada Triobetis vabalt valitud turniiril järgmise 30 päeva jooksul.

Turniirisari jätkub Tallinnas 8. juulil.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal