Avaldatud: 3. juuni 2016
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Täna toimub vastavatud Olympic Park kasiinos esimene Triobet Live

3. juunil kell 19:00 algab Olympic Park kasiinos menukas Triobet Live, mis on esimene vastavatud mängusaalis läbiviidav regulaarne pokkeriturniir.

Triobet Live toimub üheksal laual ning selle sisseost on 100 eurot, millest 25 moodustab pearaha. Mängitakse 10 000 stardipunkti ning 30-minutiliste tasemetega, lubatud on ka hiline registreerumine või ühekordne re-entry esimese 180 minuti jooksul.

Lisaks auhinnarahale ootab kõiki finaallauda jõudnuid 100-eurone online-turniiripilet, mis kantakse nende Triobeti kontole. Lisaauhinda saab kasutada 30 päeva jooksul ilma täiendavate nõudmisteta.

Triobet Live’i juubelihooaeg algas 8. jaanuaril, mil Kristjan Maasalu võitis selle turniiri juba kolmandat korda viimase poole aasta jooksul. Veebruaris oli edukaim hobimängija Gert Ots, märtsis kogenud harrastaja Leino Piller ning mais norralane Joakim Bringsvor.

Viimase samanimelise pokkerivõistluse auhinnafond ulatus koos pearahadega rekordilise 14 724 euroni, mis oli suurim Triobet Live tavaturniiride ajaloos. Kuigi tavapärasest pisut suurem osalejate arv oli tingitud samaaegselt Triobeti eestvedamisel läbiviidud Superweekend minifestivalist, oodatakse tänaselegi turniirile palju osalejaid.

«Oluline on see, et juunikuine Triobet Live on esimene uues mängukohas toimuv igakuine regulaarne pokkeriturniir,» kommenteeris Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. «Usun, et algav nädalavahetus, uus mängusaal, meie turniiridele omane positiivne õhkkond ning korralikud lisaauhinnad toovad ka täismaja kohale,» arvas Burget. Pokkerivõistlus kantakse üle live-blogi formaadis mängudeportaalis Jokker.ee.

2007. aastal alguse saanud Triobet Live on Eesti populaarseim igakuine pokkeriturniir, mis toimub kaheksas Eesti linnas: Tallinnas, Tartus, Viljandis, Rakveres, Pärnus, Võrus, Raplas ja Otepääl. Kõikidel turniiridel paneb Triobet välja mitmesuguseid lisa- või lohutusauhindu.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal