Avaldatud: 10. juuni 2016
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Laupäevasel OlyBet Poker Series'el garanteeritud €20 000! Registreerudes OlyBet'is, saad koheselt TASUTA kuponge + €550 pilet

Laupäevasel OlyBet Poker Series'el garanteeritud €20 000! Registreerudes OlyBet'is, saad koheselt TASUTA kuponge + €550 pilet

Laupäeval, 11. juunil toimub värskelt avatud Hilton Tallinn Park hotelli konverentsisaalis esimene suur pokkeriturniir - OlyBet Poker Series Special €20 000 garanteeritud auhinnafondiga!

110-eurose sisseostuga turniir viiakse läbi freezeout-formaadis 15 000 algpunkti ja 25-minutiliste tasemetega. Turniir algab kell 12:00, hiline registreerimine vältab 6 mängutaset. Koheselt pääseb laudadesse 200 mängijat, vabade kohtade olemasolu saad vaadata siit.

Registreerimine turniirile toimub Olympic Park Casino kassas või läbi OlyBet pokkeritoa, kus registreerimine avatud laupäeva hommikuni kella 9-ni.

Boonusena, kõik kes registreeruvad turniirile läbi OlyBet'i saavad tasuta 3 joogikupongi ja osalevad «last longer» võistluses ehk mängija, kes registreerus läbi OlyBet'i pokkeritoa ning jõudis OlyBet Poker Series Special turniiril kõige kaugemale, saab omale 550-eurose MPN Poker Tour Tallinn põhiturniiri pääsme!

TÄIESTI TASUTA RAHA KUNI €15

Registreerudes OlyBet'i konto läbi SELLE VIITE, saad kuni 15 eurot täiesti tasuta ilma sissemakseta, millel lisandub kuni 500 eurot boonust! Tasuta raha saamiseks käitu järgnevalt:

  • KLÕPSA SIIN ja registreeru OlyBet'i kasutajaks kasutades ühte järgnevatest boonuskoodidest
  • sisestades registreerumisel boonuskoodi TASUTA10, saad KOHESELT €10 oma värskelt avatud kontole. Sissemakset ei ole vaja teha, raha laekub kontole koheselt. €10 saab kasutada mistahes OlyBet'i pärsiraha kasiinomängudes. Kõikidel võitudel on 50kordne läbimängimisnõu, enne kui raha on vaba väljakandmiseks
  • sisestades registreerumisel boonuskoodi EURO2016, saad 12 tunni jooksul oma kontole €15! Sissemakset ei ole vaja teha! €15 saab kasutada mistahes pärisraha spordiennustuste tegemiseks ning võitudel on 1-kordne läbimängimisnõue vähemalt 1.6 või suurema koefitsiendiga.

Lisaks saab iga mängija pokkerikonto avades 500-eurose boonuse, mille jaoks ei ole vaja teha sissemakset ning kui võidad oma elu esimese pokkerikäe, saad lisaks 3.3-eurose pokkeripileti. Kasiinosse annab OlyBet esimesel sissemaksel 100% kuni €200 boonust ehk näiteks 50-eurosel sissemaksel lisab OlyBet omalt poolt juurde €50 ning kontol on kokku €100.

Spordisõpradele annab OlyBet samuti 100% kuni €100 boonust. Selleks tee oma esimene sissemakse, seejärel sisesta OlyBet'i spordiennustuse lehel oma kasutajanimi ning tee panuseid  vähemalt 10-kordse sissemakse ulatuses.

Kui nõue on täidetud, kannab OlyBet järgneva tööpäeva jooksul Su värskelt avatud kontole sissemakse summa ulatuses raha, aga mitte rohkem kui 100 eurot. Raha makstakse välja pärisrahas, millel puuduvad läbimängimisnõuded ja on vaba välja kandmiseks.

Allikas: OlyBet uudised

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.