Avaldatud: 9. jaanuar 2017
Kategooria: Uudised / Välisuudised

Two Plus Two foorumid häkitud, kiirelt VAHETA oma parool!

Pokkeriproff Max Silver hoiatas pokkerikommuuni peale seda, kui kuulis, et Two Plus Two foorumite andmebaas on langenud häkkerite kätte ja foorumi liikmete informatsioon on müügis.

Kuuldut kinnitas ametlikult ka Two Plus Two foorumite administratsioon, kes lisas vastavasisulise teate foorumite päisesse. Teates öeldakse, et foorumite andmebaasid on häkitud ning on alust arvata, et häkkerid said piisavalt andmeid ja informatsiooni dekodeerimaks kasutajate paroole.

Kuna Two Plus Two juhtkonnal puudub täpne ülevaade, millised kasutajad võivad olla ohus, siis kõik kasutajad peavad järgneval logimisel vahetama ära oma paroolid ja soovitavalt ei tohiks see olla sama, mis oli eelnev.

Kui Sa oled Two Plus Two kasutaja, siis kindlasti vaheta ära parool ja kui kasutad sama parooli ka mujal keskkondades, siis oleks õige aeg teha paroolidele täielik uuendus.

This morning (1/8) we received notification that the forums had been hacked and have determined that there is a reasonable chance that the hackers obtained enough information to decode passwords (with some effort) as a result. We have no indication at this time that any accounts have been compromised, but we are taking precautions just the same.

If you have changed your password within the last 45 days your password should not be at risk, but just in case ,if you haven’t changed it, you’ll be forced to the next time you login.

As always, we recommend that you do not use the same password on multiple sites, but if you have done so we suggest you change the passwords on those sites as well. We also suggest that you do not rely on a user’s Two Plus Two Forums identify when conducting any meaningful transaction.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal