Avaldatud: 7. august 2013
Kategooria: Uudised

Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

hacker-2

Douglas «WCG|Rider» Polk kaotas 35 000 dollarit mängijale, kes nägi vastase taskukaarte kasutades nuhktarkvara. Juhtum leidis aset Pokerstarsi high stakes heads-up rahamängudes.

Intsident toimus  26. märtsil $5/$10 heads-up rahamängus, kui lauaga liitus Inglismaalt pärit mängija, kes alustas $650 suuruse algstäkiga. Hiljem liiguti $50/$100 panustega rahalauda.

Kokku mängiti 300 kätt ning selle aja sees kaotas Polk 35 000 dollarit. Kogu sessiooni vältel tegi vastane ainult ühe vale calli. Polk teavitas juhtunust Pokerstarsi, kes hakkas asja ka uurima.

19. aprillil tuli PokerStarsilt vastus, kus nad väitsid, et suure tõenäosusega mängija «Forbidden536» nägi vastasmängija taskukaarte. 26. juunil tuli uus kiri, milles öeldi, et ei ole kahtlustki, et süüdistatav mängija nägi vastase taskukaarte. Ta konto suleti ning arvel olevad 34 397,10 dollarit kanti tagasi Polki kontole.

Kuritöös kahtlustatakse Joshua Tylerit

27. jaanuaril Daniel «jungleman12» Cates tutvustas Polkile Joshua Tylerit. Mõned nädalad hiljem Tyler küsis, et kas ta saaks veeta nädalavahetuse Polki pool, millega viimane ka nõustus.

Mõned päevad pärast seda, kui Tyler lahkus, hakkasid juhtuma imelikud asjad. Polki korterikaaslased, kes mängivad ka netipokkerit, hakkasid kaotama. Üks kaotas 13 sisseostu jagu raha. Teine kaotas täpselt samale vastasele 22 sisseostu jagu ning kolmas 8000 dollarit $3/$6 rahamängus.

Toona Polk ei uskunud sohi tegemisse ja pidas seda tavapäraseks halvaks jooksuks, mida ikka juhtub ning oli edaspidigi pidevas ühenduses Tyleriga. Kui Tyler kuulis, et Polk läheb 25. märtsil Jaapaniasse, siis ta küsis, et kas oleks võimalik veeta veel üks nädalavahetus (22-24 märts) tema pool. Polk nõustus.

Sellel nädalavahetusel, kui Tyler oli majas, oli korterikaaslaste sõnul ta käinud ka Polki toas. Samas toas on Polki arvutid, millega ta mängib pokkerit. Kaks päeva hiljem leidis aset eelkirjeldatud juhtum, kus Polk kaotas 35 000 dollarit.

Vastava Two Plus Two teema leiab SIIT.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal