Avaldatud: 22. mai 2013
Kategooria: Uudised

Sagedased autoriseerimata sisselogimise katsed Skrill kontodele

Skrill17. mail teatas Two Plus Two kasutaja «888prof1234», et 13. ja 14. mail varastati tema Skrill kontolt kokku umbes 12 000 dollarit. 

Väidetavalt logiti esimest korda tema kontole 11. mail India IP-aadresilt ning raha kanti välja eelpool mainitud kuupäevadel kolme erineva tehinguga.

Ohver andis samuti teada, et tema tutvusringkonnas olevatest neljast mängijast, kes kasutavad Skrilli, oli kõigi kontodele üritatud sisse logida 9. ja 11. mai vahelisel ajal, kuid koodi-token (analoog PIN-kalkulaatorile) kasutamise tõttu ebaõnnestunult.

Nüüdseks seitsme leheküljeliseks kasvanud teemas on paljud mängijad andnud teada sagedastest sisse logimise üritustest alates mai algusest. Pokkeriprode toimetusele on teada, et ka Eesti mängijate kontodele on proovitud sisselogida, aga õnneks edutult, sest varguste kohta info puudub.

Skrill kasutustingimused tagavad sajaprotsendilise raha tagastuse autoriseerimata sisselogimise korral, kui kasutaja on omalt poolt täitnud turvalisuse nõuded, seega on tugevalt soovituslik Skrilli sagedasel kasutamisel võtta kasutusele koodi-token, mis on VIP-kasutajatele tasuta ja teistele maksab kõigest 15 eurot.

Samas teemas tõi kasutaja «WarrenBuffetTrade» välja punktid, mille kordamine mööda külge maha ei jookse:

  • Ära kasuta samu paroole erinevates keskkondades, kus hoiad raha.
  • Võimaluse korral kasuta koodi-tokenit.
  • Kasuta sisse logimiseks G-mail aadresse, ning kindlasti aktiveeri kaheastmeline sisselogimine.
  • Võimaluse korral kasuta raha liigutamiseks ainult ühte turvatud või hoopis täiesti eraldi arvutit.

Huvitava, kuid tavapraktikast natuke erineva vaatenurga lisas kasutaja «Hood»: Kui saad teavituse ebaõnnestunud sisselogimisest, siis on targem mitte hakata oma turvalist parooli muutma, kuna parooli muutmine võib tekitada uued võimalused parooli kõrvalistele isikutele avaldamiseks.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal