Avaldatud: 16. september 2016
Kategooria: Kampaaniad / Uudised

Triobet jagab Eesti parimatele mängijatele tasuta SNG-pileteid

15. septembril algas Triobeti pokkeritoas uus kampaania «Eesti parim pokkerimängija», mille käigus antakse kõige aktiivsematele mängijatele igal nädalal 500 euro väärtuses tasuta Fish Party SNG-pileteid.

Arvestust peetakse esmaspäevast (kell 00:01) pühapäevani (kell 23:59). Vaid esimene periood on pea kaks korda lühem, kestes tänasest kuni 18. septembrini. Iga perioodi viis parimat punktikogujat saavad auhinnapaketi, mille väärtus on 50-150 eurot.

Võidetud paketid koosnevad 5- ning 10-eurostest piletitest, mis kehtivad 30 päeva ning mida saab kasutada vabalt valitud Fish Party SNG turniiridel Triobetis. Iga nädala parim teenib 150-eurose auhinnapaketi, järgmised neli aga vastavalt 125-, 100-, 75- ning 50 euro väärtuses pileteid.

Edetabelipunkte saab teenida Triobeti rahamängudes osalemise eest ning neid arvestatakse kahel viisil:

  • Iga teenitud lojaalsuspunkt annab ühe edetabelipunkti. Vastavalt Triobeti lojaalsusprogrammile teenib mängija ühe reigiks makstud dollari pealt 10 lojaalsuspunkti.
  • Iga mobiilipokkeris reigiks makstud euro annab 10 edetabelipunkti.

«Nädala lõpus punktid summeeritakse ning viis parimat võidavadki auhinna. Kui mängija teenib näiteks 1000 lojaalsuspunkti, makstes samaaegselt mobiilipokkeris 10 eurot reiki, on tema üldine punktisumma 1100,» täpsustas Triobeti pokkerimänedžder Andres Burget. «See näitab, et mobiilimängijad on küll eelisseisus, kuid kõige olulisem on siiski sihikindel mängimine. Tabeli tippu võivad vabalt jõuda ka aktiivsed turniirimängijad,» lisas Burget.

Pakkumine on mõeldud vaid Eesti mängijatele ning arvestus on automaatne – asjast huvitatutel puudub vajadus enda registreerimiseks. Samuti ei vähenda võimalikud kampaania käigus võidetud auhinnad ühtegi teist lisahüve, mida Triobet oma klientidele kas eksklusiivselt või koostöös MPN võrgustikuga pakub.

Fish Party SNG-d on MPN-i võrgustiku poolt pakutavad uued kolme mängijaga No Limit Holdem turniirid, mille võib leida Triobeti lobbyst SNG alamjaotusest. Mängijad alustavad turniire 500 punktiga ning esimesed tasemed on 10/20. Enne turniiri algust selgub spinni teel auhinnafondi suurus, mis võib olla kuni 5000-kordne.

AVA TRIOBET’I KONTO€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal