Avaldatud: 10. veebruar 2016
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

SEL NÄDALAVAHETUSEL: WinterFest 2016 Otepääl ning Triobeti nädalalõpp Pärnus

Sel nädalavahetusel toimub Otepääl kauaoodatud Triobet WinterFest 2016 ning Pärnus kahepäevane Triobeti nädalalõpp. Mõlemale üritusele on veel võimalik kvalifitseeruda läbi online-satelliitturniiride Triobetis.

Reede õhtul kell 19:00 klubi Mr. Jakob teise korruse konverentsisaalis algav 330-eurose sisseostuga WinterFest põhiturniir viiakse läbi samas formaadis, mis oktoobris Tallinna teletornis toimunud Triobet Highrollers in the Sky.

Mängitakse 45-minutiliste tasemete ning 30 000-punktilise algstäkiga. No Limit Holdem freezeout-turniiril pääseb võistlema kuni 60 mängijat, kelle seas ka Eesti läbi aegade parimad turniirimängijad Madis Müür ning Imre Leibold. Turniirist valmib blogiformaadis otseülekanne Pokernewsi portaalis.

Samuti toimub talvefestivali raames 14. veebruaril läbiviidav 25-eurose osalustasuga Triobet Live Otepää. Kuni 45 osalejale mõeldud turniir mängitakse 10 000 stardipunkti ning 30-minutiliste tasemetega. Esimese kuue taseme jooksul on lubatud ka ühekordne re-entry.

WinterFest põhiturniiri online-kvalifikatsioon kulmineerub neljapäeval, 11. veebruaril toimuva 25-eurose sisseostuga ning viie garanteeritud piletiga finaalsatelliidiga. Turniir toimub 9-minutiliste tasemete ning 1000 stardipunktiga. Esimese 60 minuti jooksul on võimalik teha piiramatus koguses juurdeoste (a’ 1000 punkti) ja/või add’on (5000 punkti) 10 euro eest. Hiline registreerumine vältab 45 minutit.

Esimene Triobet Pärnu Weekend

Suvepealinna suurimas, Port Arturi kaubanduskeskuses asuvad Grand Prix kasiinos läbiviidava Triobet Pärnu Weekendi juhatab sisse reedel kell 19:00 algav Triobet Live Pärnu. 50-eurose sisseostuga No Limit Holdem re-entry turniir mängitakse 10 000 stardipunkti ning 30-minutiliste tasemetega. Koheselt pääseb laudadesse kuni 50 pokkerisõpra, hiline registreerumine/re-entry vältab aga 200 minutit.

Uue ettevõtmisena on plaanis laupäeval kell 19:00 algav „Suur Bounty Jaht“. Selle turniiri sisseost on 35 eurot, millest koguni 20 moodustab mängija pearaha. Laupäevaseid turniire võetakse arvesse ka Win the Button powered by Saku võistlussarja kolmekuulises ränkingus.

Turniiripileteid on võimalik soetada kohapeal, Casino Grand Prix veebilehel või Triobeti pokkeritoas. Nii nendele kui teistele live- ja online-turniiridele, mille partneriks või läbiviijaks on Triobet, saab kvalifitseeruda läbi erinevate garanteeritud auhinnafondiga „TB EVENTS“ satelliitturniiride, mis on leitavad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Triobet Events.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal