Avaldatud: 11. oktoober 2012
Kategooria: Uudised

Tony G.: Phil Hellmuth ei ole koer, ta on KITS!

Tony G. kirjutas Phil Hellmuthile ta suurepärase võidu puhul õnnitluskirja, kus ta üheaegaselt õnnitleb Phili, kahtleb tema vaimses tervises ja kutsub teda mängima rollide peale. Kirja leiab Tony G. blogist.  

Kiri tõlgitud kujul:

Tere Phil!

Kirjutan sulle, et õnnitleda sind 13-nda WSOP käevõru võidu puhul Cannesis. Sa oled elav legend, nii pokkeris kui ka enda peas.

Nägin mõnda sinu finaallauas mängitud kätt ja pean ütlema, et mängisid sarnaselt nende Põhja-Euroopa «idiootidega», keda sa enda sõnade kohaselt väga armastad (Sa isegi kandsid terve aja kõrvaklappe – Kas oled pärit Stockholmist? Phil Roblsson?). Sa olid klass omaette ning pokker on palju parem, kui seda mängib keegi sinusugune, kes viib selle massidesse. Sa teadsid, et ma toetasin heads-upis Sergeii Baranovit, aga ta ei kvalifitseeru, et olla õige Härra G. Kas Ukraina mängijatel on liiga palju ühist venelastega?

Ma nägin kuidas viskusid põrandale finaallauas nagu sa tegid ka toona WPT Bay 101 turniiril. Taaskord ma kahtlen sinu vaimses tervises aga ma eeldan, et tegemist on mingisuguse joogatehnikaga, et tuua esile valge maagia ning kas tõesti on tegu väga eduka tehnikaga?

Ma olen öelnud oma eelnevates intervjuudes, et sa oled dog (koer ingl. k. – toim). Ma eksisin, sa oled goat (kits ingl. k. – toim), ja sellega ma mõtlen G.O.A.T. (Greatest of All Time – parim läbi aegade) . Ära selle pärast ülbeks mine – sa oled parim läbi aegade WSOP No Limit Hold’em turniiridel.

Miks sa nüüd ei prooviks üle kanda neid oskusi rahalaudadesse või High-Roller üritustele? Ma mängin su vastu kõige peale, mis Sul on! Mul on märkmikus kirjas WPT Kopenhaagen ja WPT Montreal, miks mitte teha seda siis?

Armastusega,

Tony x

PS! Ma oleksin väga õnnelik, kui võtaksid ära mu assistendi, sest kõik mida ta teha oskab, on toateeninduse tellimine ja sedagi ta suudab enamus ajast valesti teha.

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal