Avaldatud: 18. märts 2013
Kategooria: Uudised

Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

tony-g

Reedel andis kurikuulus pokkerimängija Antanas «Tony G» Guoga teada, et lõpetas Party pokkeritoaga kolm aastat kestnud sponsoreeritud mängija lepingu ning edaspidi keskendub ainult kihlveokontorile tonybet.com, mille ta asutas 2009. aastal.

«Nüüdsest 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas ja 365 päeva aastas on kogu mu energia suunatud TonyBet-ile», kirjutas Leedu pokkeriäss oma blogis.

Profilepingu lõpetamine ei tähenda siiski üleüldist koostöö lõppu Tony G ja Party pokkeritoa vahel. Sellel nädalavahetusel algab Party Premier League VI, millest ta lubas osa võtta ning Pokernews.com veebilehel kirjutas, et jääb lojaalseks affiliate-partneriks kasutades kõike vahendeid, millest tähtsamaiks on www.pokernews.com.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal