Avaldatud: 22. november 2014

Anname ära kaks 55-eurost piletit Balti meistrivõistluste heads-up turniirile

PokkeriProde BOC Special

8. detsembril kell 19:00 toimuvad Triobeti pokkeritoas kaks tasuta turniiri, millede võitjad saavad omale 55-eurose pileti kaks päeva hiljem algavatele online-pokkeri Balti meistrivõistluste heads-up turniirile.

Turniirid viiakse läbi deep-stäkk heads-up hyper turbo formaadis. Alustatakse 3000 mängumärgi ja 10/20 panustega. Tasemed tõusevad iga kahe minuti tagant.

Struktuuri leiad artikli päises olevalt pildilt või avades turniiri lobby Triobeti pokkeritoas.

Kuidas osaleda?

Turniiridel saavad osaleda kõik Triobeti pokkerikonto omanikud, olenemata kas liitumine on tehtud läbi PokkeriProde või mitte. Ainukeseks tingimuseks on parooli teadmine, mille avaldame foorumis 8. detsembril.

Turniirid leiad: Tournaments > Satellites > Triobet Events ja nimeks «PokkeriProd BOC Special 1» ja «PokkeriProd BOC Special 2»

Parool: baltikad

Auhinnad

Mõlema turniiri võitjale on Triobet välja pannud 55-eurose pileti 12. detsembril toimuvale online-pokkeri Balti meistrivõistluste heads-up turniirile, mis on ühtlasi festivali avaturniir.

Kui Triobeti konto puudub, siis selle saab avada SIIT.

Online-pokkeri Balti meistrivõistlused

10.-14. detsembril toimuvad Triobetis arvult kuuendad Baltikumi meistrivõistlused online-pokkeris (BOC), mille raames viiakse läbi kaheksa turniiri, valdavalt 55-eurose osalustasuga.

Tiitlivõistluste kava on sarnane pühapäeval lõppenud Eesti meistrivõistluste omale ning kõik turniirid on kas garanteeritud või lisatud auhinnafondiga.

Lisauhinnad, kava ja muu informatsiooni leiad SIIT.

Triobeti boonus: €25 kiirboonus või €1000 tavaboonus

Mängija valib, kas võtab €25 suuruse kiirboonuse või kuni 1000 euro suuruse tavaboonuse. Kiirboonusel boonuskoodiks Poker24 ja tavaboonusel Poker1000€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal